Ďakujem za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa a dovidenia opäť pri prenosoch na onlajny.eu.
Challenger Kazaň (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:3
6:3
Michal Konečný porazil v prvním kole challengeru v Kazani Danila Petroviče ze Srbska hladce dvakrát 6:3 a zahraje si druhé kolo. V něm bude jeho soupeřem čtvrtý nasazený domácí Konstantin Kravčuk. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den, strávený třeba sledováním dalších tenisových online přenosů z elitního turnaje ATP a WTA v Cincinnati, kde se dnes představí Klára Zakopalová, Radek Štěpánek a Lukáš Rosol.
ATP Cincinnati (Tvrdý povrch)
2:1
5:7
6:4
6:0
Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
2:1
4:6
7:66
6:4
Tursunov dnes proti Kližanovi zohral vyrovnaný zápas. Kližan v treťom sete neudržal sľubné vedenie 3-0. Zápas sa zlomil v tajbrejku druhého setu, ktorý Kližan prehral 6-8. Celkovo prehral v zápase 6-4, 6-7 a 4-6 po 2 hodinách a 33 minútach.

Tursunov sa v druhom kole stretne s víťazom nočného zápasu medzi domácim Jamesom Blakom a Jerzym Janowiczom z Polska.

Nateraz je to odomňa všetko, lúčiim sa s vami a teším sa na stretnutie s Vami pri ďalších prenosoch.
0:2
2:6
4:6
To je z tohoto zápasu vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších onlajnů se budu těšit na shledanou.