0:2
4:6
3:6
25ročný slovenský tenista bol v tomto zápase menej favorizovaný ako jeho srbský protihráč, no napokon ukázal všetkým, že práve on dokáže v kľúčových momentoch zabojovať a napokon si svoj náskok aj udržať.

Miloslav Mečíř teda postupuje do druhého kola ATP Challenger-u v nemeckom Meerbuschu po výhre nad srbským Filipom Krajinovičom výsledkom 2:0 na sety (6:4 a 6:3).

Dnešný zápas trval 1 hodinu 11 minút a 31 sekúnd.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z tenisových ATP Challenger-ov.
Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský.
0:2
3:6
4:6
Jan Hájek potvrdil roli favorita a porazil Slováka Marka Semjana poměrně hladce 6:3, 6:4. Druhý nasazený hráč turnaje se tak v Meerbuschi představí i ve druhém kole, kde se utká s lepším z dvojice Zverev-Gonzalez. Ode mě je to vše, přeji vám hezký den.
0:0
zrušené
Český tenista Jan Mertl se z turnaje ze zdravotních důvodů odhlásil, pro nadcházející kvalifikaci na US Open by však měl býti dle našich informací v pořádku.

V hlavní soutěži jej nahradí Belgičan Yannick Mertens. Tímto zápasem vás vzhledem k účasti Filipa Horanského provedou naši slovenští kolegové. Děkujeme za pochopení.

0:2
4:6
5:7
Pekný deň vám praje Marek Antalík a teší sa ešte na vás pri ďalších stretnutiach. Dnes ešte budú hrať Daniela Hantuchová, ktorej zápas by vám mal priniesť Peter Kavacký a stretnutia Dominiky Cibulkovej a Magdalény Rybárikovej opäť ja Marek Antálik.
Challenger Kazaň (Krytý tvrdý povrch)
1:2
3:6
7:5
3:6
Michal Schmid udolal v prvním kole challengeru v Kazani osmého nasazeného Boye Westerhofa po výsledku 6:3, 5:7, 6:3. Český hráč soupeře mučil prakticky při každém jeho servisu ale nedokázal proměnit obrovské množství brejkbolů a v koncovce druhé ani jeden mečbol. Naopak Westerhof se chopil každé šance, která se mu naskytla. Nakonec ve třetím setu spravedlivě zvítězil Schmid, který tentokrát svůj jediný brejkbol využil a v závěru už při svém podání nezaváhal. V druhém kole jej čeká lepší z dvojice Sikora-Poljakov. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji vám hezký den.
2:1
6:4
2:6
6:1
Sikora mal v prvom aj treťom sete jasne navrch, aj keď v druhom sete to bol presný opak. Je to však zaslúžené víťazstvo nášho tenistu nad divokou kartou turnaja. Ďakujeme vám za pozornosť.
2:1
6:4
3:6
6:1
Ale druhý už je využitý a Ivo Klec postupuje do ďalšieho kola tak isto, ako dnes Adrián Sikora. Našim hráčom sa v Kazani vydarilo prvé kolo, uvidíme, ako to bude v ďalších. Ďakujeme vám za pozornosť a prajem vám príjemný zvyšok dňa.
ATP Cincinnati (Tvrdý povrch)
1:2
2:6
7:5
6:74
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc, pokud míříte do svých postelí. Pokud ne, příjemné ponocování, každopádně se mějte všichni fajn a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
WTA Cincinnati (Tvrdý povrch)
0:2
4:6
1:6
Z neskorej noci sa svami lúči a praje dobrú noc Marek Antalík. Teším sa na ďalšie prenosy.
1:2
6:2
4:6
1:6
Trojsetová bitka končí úspechom Petkovičovej. Prvý set patril jednoznačne Hantuchovej, druhý set bol vyrovnaný a rozhodujúci moment nastal keď Hantuchová dokázala vyrovnať na 3-3 ale hneď nato si opäť prehrala podanie. Celý set prehrala 4-6. V treťom sete už jednoznačne kraľovala Petkovičová ktorá ho vyhrala 6-1 a celý zápas 2-1 na sety.

V druhom kole bude súperkovej Petkovičovej talianka Roberta Vinciová.

Nateraz sa s Vami lúčim a prajem príjemný večer.
2:0
6:3
6:4
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký den a u dalších přenosů se těším na shledanou.
0:2
2:6
4:6
Zo zápasu Cibulková – Hercogová sa svami lúči Marek Antalík a pozýva vás na zápas Rybáriková – Goergesová.