0
2 4
cz Utorok 13.08.2013, 10:09Challenger Cordenons (antuka)

Loučím se pro dnešní poledne a přeji hezký úterní den, pokud možno ve společnosti serveru onlajny.com. (11:30:19)

I tak se nemá český tenista za co stydět. Proti silnějšímu soupeři statečně bojoval a rozhodně neměl Busta cestu do dalšího kola nějak usnadněnou. Tak či tak, je tu konec a Španěl vítězí po setech 6:2 a 6:4. Utkání trvalo hodinu a dvacet minut.

Konec zápasu

6:4
    Stylově esem končí Pablo Carreno – Busta tento zápas. Je dobojováno, Pospíšil se sice ve druhém setu zvedl, ale už to nebylo nic platné. Nápor přišel příliš pozdě.

40-0
    Bod z podání znamená mečbol číslo jedna v tomto utkání.

30-0
    Busta je dva míčky od vítězství. Nyní viděl, že dvaatřicetiletý tenisty je daleko u základní čáry, tak zvolil kraťas, který nešlo doběhnout.

15-0
    Pospíšil to měl dobře rozehrané, ale v klíčový moment netrefil otevřený dvorec, ale pouze síť.

5:4
    Je to 5:4. Už to přitom bylo 5:1, ale český hráč se neuvěřitelně psychicky nakopl a nyní je v laufu. Podávat však bude na vítězství Busta.

0-40
    Busta se zalekl vyhrát tento zápas, najednou má problémy na servisu a nemůže reagovat na tlak ze strany Pospíšila.

0-30
    Navíc si pomáhá přesným prvním podáním.

0-15
    Podává Pospíšil, který najednou ožil a dává další přesný úder k základní čáře.