1:2
6:1
6:78
4:6
Ivo Minář nakonec na turnaj ve švédském Bastadu končí. První set zvládl český hráč fantasticky a nedal svému soupeři šanci. Druhý set došel až do tie-breaku, ve kterém měl dokonce Minář mečbol, ale nedokázal ho proměnit a set nakonec získal Nicolas Almagro. Také třetí sada byla velmi vyrovnaná. Jenže Ivo Minář neudržel za stavu 4:5 podání a do dalšího kola tak postoupil Nicolas Almagro. To je z mé strany dnes vše a těším se zase někdy u onlajn přenosů. Hezký zbytek čtvrtečního večera.
2:0
6:3
6:2
Je za námi utkání druhého kola tenisového Challengeru v Temešváru, které vyhrál domácí tenista Marius Copil nad Čechem Michalem Konečným v poměru 6:3 a 6:2 a bez větších problémů tak postupuje do třetího kola.
WTA Palermo (Antuka)
2:1
3:6
6:3
7:5
Zhodnocení utkání

Třetí set byl neuvěřitelným vyvrcholením téměř 3,5 hodinové bitvy. Cohenová za stavu 3:5 šla podávat na vítězství, za stavu 4:5 měla dva mečboly, ale nakonec vítězství vybojovala česká hráčka v poměru 7:5.
Barbora Záhlavová-Strýcová tak jako jediná česká tenistka dokázala dnes zvítězit a postoupit do čtvrtfinále.
Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších dramatických přenosů.