0:1
1:6
1:2
skreč 1
Novak Djoković tak postupuje po padesáti minutách do čtvrtfinále! Šestadvacetiletý Damir Džumhur vzdal zápas se světovou dvojkou pro bolesti zad.

Úvod utkání byl ale vyrovnaný. V prvních třech gemech nebyl k vidění ani jeden brejkbol. Následně ale Novak Djoković prolomil soupeřův servis, následně i druhý a první dějství s klidem šampiona dopodával. Za stavu 5:1 pro Srba se Damir Džumhur nechal ošetřovat, po krátkém pauze se však vrátil do zápasu. Nakonec ale ve druhém setu po třetím gemu odstupuje.

Na Novaka Djokoviće čeká ve čtvrtfinále Marin Čilič z Chorvatska.
0:2
4:6
3:6
Švýcarská legenda Roger Federer postupuje na Masters v Paříži do čtvrtfinále. Tam narazí na vítěze utkání Kevin Anderson – Kei Nišikori. Fabio Fognini dnes nepodal vůbec špatný výkon, ovšem velmi brzy pokaždé přišel o svůj servis, následně už nedokázal smazat ztrátu brejku. Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Challenger Eckental (Krytý tvrdý povrch)
0:0
5:2
skreč 2
Z tenisu je to tedy pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Na viděnou.
Challenger Bombaj (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
4:6
Barbora Štefková se v Bombaji ve čtvrtfinále neukáže. Česká tenistka s Luksikou Kumkhumovou prohrála ve dvou setech, i když tomu tak být nemuselo. Favorizovaná Kumkhumová si první brejkbol vypracovala v osmé hře, protihráčka jí k brejku pomohla dvojchybou, následně pátá nasazená snadno uzavřela první sadu. Ve druhém dějství se Barbora Štefková dostala do vedení 4:2, brejk ale nepotvrdila, ke všemu ztratila také podání za stavu 4:4. Kumkhumová zvládla rovněž podruhé v utkání set dopodávat, díky čemuž se ukáže v zápase o semifinále.