1:2
6:4
2:6
3:6
Novak Djoković sice poprvé od druhého kola US Open ztratil na turnaji ATP set, ale nakonec po více než dvou hodinách udolal Marina Čiliće 4:6, 6:2 a 6:3 a postupuje v Paříži do semifinále!

První sada začala ve velkém tempu, oba hráči neměli potíže udržet si svůj servis. Zlom přišel až v deváté hře, ve které se podařilo Chorvatovi proměnit svou třetí brejkbolovou šanci v setu a jít do vedení. Následně vytáhlý tenista s přehledem dohrál první set ve svůj prospěch. O druhého dějství už Marin Čilić tahal za kratší konec. Djoković útočil ve všech gemech na returnu na brejk, to se mu dvakrát podařilo a velmi rychle se vynutil rozhodující sadu. V ní mohl jít do vedení 3:1 Čilić, ale "potvrzovací" gem nezvládl, naopak Novak Djoković se dostal do tempa a v závěru Chorvata přehrál.

V zítřejším semifinále narazí Novak Djoković na vítěze duelu Nišikori – Federer.
0:2
4:6
4:6
Roger Federer za hodinu a čtvrt poráží Kei Nišikoriho a v semifinále turnaje v pařížské hale Bercy ho čeká Novak Djokovič. Federer povolil soupeři jediný brejkbol ve chvíli, kdy v prvním setu podával na vítězství, ale skvělým kraťasem ho odvrátil. Ve druhé sadě soupeře brejkl hned v úvodním gamu a pak už nepřipustil žádné komplikace. Děkujeme vám za pozornost a přejeme vám pěkný večer a napočtenou u dalších on-line přenosů.
Challenger Eckental (Krytý tvrdý povrch)