2:1
5:7
7:64
6:4
Nekonečný zápas, který trval přes tři hodiny nakonec vyzněl lépe pro domácího tenistu. Arnaboldi porazil našeho Jana Mertla a zahraje si druhé kolo challengeru v Janově.
1:2
4:6
6:3
3:6
V 1. kole na turnaji v Janově nastoupil Jan Hájek proti Maximu Teixeirovi z Francie. První set byl vyrovnaný až do sedmého gemu, kdy poprvé Hájek prolomil podání svého soupeře a získal díky tomu set 6:4.

Druhý set byl daleko jednoznačnější, ale pro francouzského tenistu, který měl 8 brejkbolů, ale využil jen jeden a vyhrál druhý set v poměru 6:3.

Na začátku třetího setu získal Teixeira podání svého soupeře a vedl 2:0. Jan Hájek se díky dvanácti získaným fiftýnům v řadě dostal do hry a ziskem pěti her v řadě vedl 5:2. Vzápětí si oba udrželi své servisy a Jan Hájek vyhrál rozhodující set v poměru 6:3.

S konstatováním, že nasazená sedmička na turnaji v Janově, postupuje do osmifinále se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
US Open - muži (Tvrdý povrch)
1:3
6:72
6:3
5:7
6:73
Za sebe i svého kolegu děkuji za pozornost, těm, kteří jdou spát přeji dobrou noc a těm, kteří zrovna vstávají, hezké ráno. Někdy příště napočtenou.
0:3
6:73
3:6
4:6
To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji dobrou noc. Na počtenou.
3:2
6:74
7:64
2:6
7:69
7:5
To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
1:3
7:64
4:6
3:6
1:6
Po více než třech hodinách vítězí Rafael Nadal a postupuje do čtvrtfinále! Philipp Kohlchreiber hrál dva sety životní tenis, ten první urval v tiebreaku a ve druhém podlehl jen těsně, nakonec se však projevily Nadalovy větší kvality. Třetí a čtvrtý set už byly jasnou záležitostí v podání Španěla, který ani jednou neztratil servis a nabídl soupeři jen jediný brejkbol! Dalším soupeřem druhého nasazeného hráče bude jeho krajan Tommy Robredo, který překvapivě přešel přes legendárního Rogera Federera. Ode mě je to dnes vše, přeji vám dobrou noc nebo pěkné ráno.
3:2
6:3
3:6
6:73
6:4
7:5
Byli jsme svědky fantastického, neskutečně vyrovnaného tenisu, ve kterém se herní pohoda a forma přelévala z jedné strany na druhou. Byli jsme svědky více než čtyřhodinové, pětisetové bitvy o postup do čtvrtfinále mezi Michailem Južným a Lleytonem Hewittem. Oba se sebe vymáčkli své naprosté maximum a i s méně šťastným Hewittem se aréna Louise Armstronga rozloučila potleskem. Obrovskou satisfakci nyní musí cítiti Rus Michail Južnyj, který měl i více štěstí a ukázal větší hlad po vítězství v koncovce utkání. Zajímavostí je, že měl více nevynucených chyb, nezahrál tolik vítězných úderů, ani celkově nezískal tolik bodů. I to ukazuje, jak vyjímečně vyrovnaný tento duel byl! Ode mne je to dnes vše, přejí vám hezký zbytek večera a těším se na vás u dalších, bitev z US Open.
3:0
6:3
6:0
6:0
Novak Djokovič si sice na svůj osmifinálový zápas musel počkat vzhledem k prodlouženým zápasům ženské dvouhry, ale sám se na kurtu příliš dlouho neohřál. Za 78 minut totiž vyřadil Marcela Granollerse hladce 6:3, 6:0, 6:0 a zajistil si místenku mezi nejlepší osmičkou US Open.

Granollers dnes na soupeře neměl a zřejmě na něj také dolehla únava, vždyť ve třech kolech odehrál již neuvěřitelných patnáct setů! Naopak Djokovič vyhrál i své čtvrté utkání na turnaji 3:0 a může se těšit na čtvrtfinále, ve kterém se utká s 21. hráčem turnaje Michailem Južnym z Ruska. Ten dnes otočil neskutečnou bitvu s Hewittem, kterou vyhrál v pěti setech, když v tom posledním prohrával už 2:5.

Z mé strany je to pro dnešek již úplně vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u tenisu zase příště.
US Open - ženy (Tvrdý povrch)
1:2
6:4
3:6
4:6
To je z tohoto střetnutí vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy opět na počtenou.
1:2
4:6
7:65
2:6
Ode mne je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a těším se někdy příště na počtenou.
US Open - štvorhra mužov (Tvrdý povrch)
2:1
6:1
6:73
6:4
Leander Paes a Radek Štěpánek po dvou a půl hodinovém boji vítězí nad Qureshim s Rojerem 6:1, 6:7 a 6:4! Česko-indická dvojice měla po celý zápas více šancí na zisk soupeřových servisů, sama potom nabídla jen dva brejkboly a zaslouženě vítězí. Odměnou bude Paesovi se Štěpánkem semifinále, kde se utkají s bratry Bryanovými, nasazenými jedničkami a už nyní nejlepším párem historie, který však zde letos není tak suverénní jako jindy. Čeká nás obrovsky zajímavé utkání, kde je vše otevřené. Paes a Štěpánek chybí jediné vítězství k vyrovnání loňské účasti ve finále. Ode mě je to dnes vše, přeji vám příjemný zbytek noci a vy, kteří ještě nejdete spát, nezapomeňte, že za malou chvíli jde do boje Tomáš Berdych.
US Open - čtyřhra žen (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:74
Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů.
US Open - mix štvorhry (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:2
A je dobojováno! Hlaváčková s Mirnym si celkem hladce poradili se čtvrtým nasazeným párem 6:1, 6:2 a zaslouženě postoupili do semifinále. V prvním setu sedmý nsazný pár Hlaváčková, Mirnyj brejkovali protivníky a jedoduše získali sadu ve svůj prospěch. I druhou sadu začal tento pár výborně, jen hra číslo 4 a 5 se jim stala osudnou, když ztratil svoje podání, následně i další bod, ale vyrovnání nepřipustil a dovedl i druhý set do zdárného konce.
1:2
4:6
7:64
11:13
V tomto utkání jsme měli možnost vidět český pár Lucie Hradecká, František Čermák. Ač nebyli favoriti, určitě nezanechali špatný dojem. V prvním setu brejkli svého soupeře jako první, pak jim to Soares s Garriguesovou vrátili hned dvakrát. Druhá sada dospěla až do tie-breaku, kde česká dvojice měla pevnější ruku i nervy. V super tie-breaku to je již pouze loterie. Brazilec se Šapnělkou brzy vedli o 5 bodů, ale Hradecká s Čermákem se nevzdali a srovnali krok. Jako první výhodu mečblou měl nasazený pár číslo 5, ale neyvužil ji, stejně tak se vedlo i českému páru a to podvakráte. Druhou výhodu mečbolu již Soares s Garriguesovou využili a postoupili do semifimále mixu.
2:0
7:5
6:4
2:0
6:1
6:4
S prianím pekného utorkového popoludnia sa s Vami lúčim a teším sa na ďalšie onlajn prenosy.
Challenger St. Remy (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
6:73
Po velmi špatném vstupu do druhé sady se podařilo Konečnému stáhnout stav 5:2 na 5:5 a nakonec i celý druhý set získat. Český tenista se tak po 88 minutách probojoval do druhého kola, ve kterém se utká s vítězem zápasu Cipolla – Molchanov.

Z mé strany je to k tomuto utkání již vše, ještě jednou se Vám omlouváme za vzniklé potíže v závěru zápasu, které byly způsobeny třetí stranou.