FC Ballkani – UE Santa Coloma 1:2 (5:6 po pen.) | Lincoln – Hamrun 0:1 (5:4 po pen.) | Helsinki – FK Ponevěž 1:1 (kon.)
Pjunik – Minsk 0:1 (kon.) | Celje – Flora 2:1 (kon.) | FCSB – AC Virtus 4:0 (kon.)
Dečić – New Saints 1:1 (kon.) | Shamrock – Víkingur Reykjavík 2:1 (kon.)
koniec po penal. (5:4)
Lincoln Red Imps
0:1 (0:0)
Hamrun Spartan FC
cz Utorok 16.07.2024, 18:00 • Europa Point Stadium, Gibraltar • Liga majstrov • Predkolo

Gibraltarský celek Lincoln Red Imps odehrál téměř celý zápas v oslabení, minutu před koncem základní hrací doby si soupeř z Malty vynutil prodloužení, ale v penaltovém rozstřelu selhal poslední střelec Hamrunu a jeho kapitán, 81násobný reprezentant Malty Steve Borg. Z postupu se tak raduje Lincoln, na Hamrun čeká oprava ve 2. předkole Konferenční ligy. (07:23:04)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 13:27.