FK Ponevěž – Helsinki 3:0 (kon.) | Hamrun – Lincoln 0:1 (kon.) | New Saints – Dečić 3:0 (kon.)
UE Santa Coloma – FC Ballkani 1:2 (kon.) | Víkingur Reykjavík – Shamrock 0:0 (kon.) | AC Virtus – FCSB 1:7 (kon.)
Hamrun Spartan FC
0:1 (0:1)
Lincoln Red Imps
cz Utorok 09.07.2024, 18:45 • Centenary stadium (Ta`Qali) • Liga majstrov • Predkolo

Skončil první zápas předkola Ligy mistrů, ve kterém domácí Hamrun Spartan FC i přes závěrečný tlak prohrává s Lincoln Red Imps nejtěsnějším možným rozdílem. Celek z Malty ukázal v druhém poločase mnohem lepší výkon, bohužel však nedokázal skórovat a v odvetě bude mít co dělat, aby potvrdil roli favorita a postoupil dál.

85
    Závěrečné střídání na obou stranách. Domácí tlačí a chtějí srovnat, o to se pokusí Vitao a Ellul, kteří přichází na hřiště. Odpracováno mají Raphael Lopes a Camenzuli. Střídají i hosté, dohrál De Barr, místo něj přichází do defenzívy Cid.

80
    Deset minut před koncem vidíme hromadné střídání. Za domácí odchází ze hřiště Wendel Barros, místo něj přichází Talison. Na straně hostů odchází Joe a Britto, přichází Torrilla a Pedro Martin.

74
    Rozhodčí má opět práci a znovu vytahuje žlutou kartu, tentokrát ji vidí hostující Nauzet Santana.

71
    Žlutá karta pro tým Hamrun Spartan FC (Borg).

70
    V krátké době další střídání na straně Lincolnu. Že hřiště odstupuje Villacanas, přichází Casciaro.

68
    Střídání na obou stranách. Na té domácí odchází útočník Mbong, kterého nahrazuje Montebello. Na straně hostů odchází Ayew, přichází Munoz.

66
    Další žlutá karta na straně hostů, tentokrát jí vidí obránce Sergeant.

63
    Žlutá karta pro tým Lincoln Red Imps (Ayew).

46
    Domácí trenér sáhl o poločase ke střídání. Dohrál Mayron, místo něj přichází Eder.

46

Skončil nám první poločas předkola o Ligu mistrů, ve kterém domácí Hamrun Spartan FC zatím prohrává s Lincoln Red Imps 0:1. Jedinou branku zatím vstřelil hostující Britto. Po většinu poločasu hráli domácí o jednoho hráče v poli méně, ale ke konci poločasu se síly srovnaly.

45+2
    Žlutá karta pro tým Lincoln Red Imps (De Barr).

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

45
    Síly na hřišti se srovnávají! Kike Gomez vidí od hlavního rozhodčího druhou žlutou kartu a i on dnešní zápas nedohraje!
    37. Ethan BRITTO - 0:1