Puszcza – ŁKS 0:0 (kon.) | Zabrze – Karlsruhe 3:0 (kon.) | Slavia – Podbrezová sk 4:2 (kon.)
Debrecín – Liberec 0:4 (kon.) | Plzeň – Karabach 1:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:2 (0:2)
FK Karabach
cz Utorok 09.07.2024, 18:00 • Kufstein Arena, Kufstein • Prípravný zápas

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou. (20:04:06)

Je konec! Plzeňská Viktoria si v přípravě před novou sezonou připisuje první prohru, a to když nestačila na Karabach a podlehla mu 1:2.
    První poločas nabídl docela vyrovnanou hru, kde ale ázerbájdžánský celek dokázal využít své šance. Nejprve otevřel skóre v 22. minutě zblízka Leandro Andrade, který překonal brankáře Wiegeleho – 0:1. Asi kolem čtyřicáté minuty měli hosté další příležitost, ale Juninhovi ve skluzu pár centimetrů k míči chybělo. Karabach to ale tolik mrzet nemuselo, neboť ve 44. minutě se po rohu k balonu dostal znovu Leandro Andrade a nádhernou ranou zpoza šestnáctky nedal šanci plzeňskému brankáři k zákroku – 0:2.
    Vstup do druhé části hry vyšel lépe Plzni, která také stihla rychle snížit. O korekci skóre na 1:2 se zasloužil Christophe Kabongo, který nejprve udělal kličku brankáři Karabachu a poté z úhlu zakončil do odkryté branky. Tak do poloviny druhé půle poté ještě byla Viktoria lepším týmem, avšak šance Sojky či Kabonga brankou neskončily. V závěru utkání byl lepší hostující celek, ale gól už nevsítil a protože na druhé straně hlavičkoval Corey Séne vedle branky, skončilo utkání prohrou plzeňského celku 1:2.

90

90
    Ricardinho se teď dostal k balonu úplně zadarmo, ale vzápětí jeho spoluhráči míč jen odevzdali.

90
    Mosquerův centr sice našel hlavu Séneho, ten ale hlavičkuje mimo branku Karabachu.

89
    Z prvního rohu Plzeň nezahrozila, ale bude mít další příležitost z druhé strany.

89
    Centr ze středu pole skončil až za brankovou čarou, ale bylo to s tečí od obránce Karabachu, takže uvidíme roh.

89
    Plzeň dobře napadala a ještě získala vhazování v blízkosti šestnáctky soupeře.

88
    Po Slončíkově pasu centroval Ricardinho, ale jeho pobídka byla velmi nepovedená a končí v zámezí.

87
    Další dobrý výběh brankáře Tvrdoně, který byl znovu včas z branky a pomohl obraně Viktorky.

86
    Jhon Mosquera sice dokázal prodloužit těžký balon za sebe, tam však byli jen hráči Karabachu.

85
    Bayramovův centr nadělal až nečekaně příliš problémů brankáři Plzně, který musel balon nadvakrát zkrotit.

84
    Defenzivě Plzně teď výrazně vypomohl i brankář Tvrdoň, který včasným výběhem nenechal balon Juninhovi.

83
    Aktivita Viktorie v posledních minutách výrazně opadla a je to hlavně Karabach, který hraje více na balonu.

82
    Christophe Kabogno se provinil faulem proti Benziovi, hlavní rozhodčí přerušuje hru.