Bosna – Česko 2:2 (3:2 po pen.) | Slovensko – Belgicko sk 1:1 (0:1 po pen.)
koniec po penal. (3:2)
Bosna a Hercegovina
2:2 (1:2)
Česko
cz Streda 05.06.2024, 20:30 • Sarajevo • Majstrovstvá Európy v malom futbale • Osemfinále

Bohužel, bohužel, bohužel.. Česká reprezentace poprvé v historii vypadá už v osmifinále Mistrovství Evropy. Domácí reprezentace Bosna a Hercegovina může v Sarajevu slavit postup! V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí hráči, kteří proměnili všechny tři penalty a postupují dál. (21:36:07)

3. séria
    3:2
    Je rozhodnuto! Ibričič v zakončení přesný a Kunický ani třetí penaltu nezachytil.

3. séria
    2:2
    Kapitán Česka Mařík se v zakončení nemýlil a stále žijeme! Nyní ale musí Kunický chytit.

2. séria
    2:1
    Dedič posílá svůj tým do vedení a jsou jednou nohou ve čtvrtfinále!
    ŽÍŽALA

2. séria
    1:1
    První neproměněná penalta! Žížala nezvládl zakončení a brankář jeho pokus kryje.

1. séria
    1:1
    Salčin za domácí taktéž úspěšný! Pavouci v rohu branky už nejsou v rohu branky.

1. séria
    0:1
    Jelínek proměňuje! Střelou k tyči bezpečně rozvlnil síť.

Začínat bude naše reprezentace. Tomáš Jelínek jde na to.

Střílení penalt začíná.

O postupujícím rozhodne penaltový rozstřel! Česko neudrželo vedení z druhého poločasu, pět minut před koncem zápasu se prosadila Bosna a Hercegovina z power-play. Do penaltového rozstřelu půjdou tři hráči z každého týmu, v případě remízy rozhodne tzv. "náhlá smrt".

50
    Druhý poločas skončil.

49
    Kunický na výletě, jeho práce na útočné polovině ale nepřinesla nic zajímavého.

48
    Blíží se konec základní hrací doby. Je potřeba připomenout, že v případě remízy následují okamžitě pokutové kopy.

47
    Obrovská šance Bosny! Ahmed Vukovič se ocitl sám před brankou, Kunický ale vytáhl skvělý zákrok a drží český tým!

46
    Diváci v Sarajevu ožili, ženou domácí tým k postupu do čtvrtfinále. Aktuálně jsou jejich svěřenci na míči a tlačí naši reprezentaci.
    45. URTA - 2:2

45
    Bosna a Hercegovina právě vstřelila branku! Pět minut před koncem utkání je srovnáno! Přihrávka na střed hřiště neprošla, nicméně se míč zpět odrazil k hráči Bosny, který se tvrdou střelou prosazuje! Autorem branky je MILOŠ URTA! – 2:2.