San Maríno – Slovensko sk 0:4 (kon.) | Dánsko – Švédsko 2:1 (kon.) | Belgicko – Čierna Hora 2:0 (kon.)
Francúzsko – Luxembursko 3:0 (kon.) | Španielsko – Andorra 5:0 (kon.)
Dánsko
2:1 (1:1)
Švédsko
cz Streda 05.06.2024, 19:00Medzinárodný prípravný zápas

Skončil nám mezinárodní přípravný zápas mezi Dánskem a Švédskem. Domácí v přípravě na ME zapsali výhru, když na stadionu v Kodani vyhráli nad skandinávským soupeřem 2:1. Po nerozhodném prvním poločase rozhodl o výhře Dánska Chtistian Eriksen, který vstřelil vítěznou branku v 86. minutě zápasu. (20:56:59)

90+4

90+4
    Domácí fotbalisté dohrávají zápas na polovině soupeře. začíná se zdát, že Dánsko dnešní zápas již zvládne.

90+2
    Cajuste fauloval Dolberga a za svůj přečin proti pravidlům dostává žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby dnešního zápasu.

89
    Čas rychle běží a hosté už nemají moc prostoru na srovnání skóre.
    86. Christian ERIKSEN - 2:1

86
    Dánsko právě vstřelilo branku!
    Domácí podruhé v zápase vedou! Po rychle rozehrané standardce vystřelil parádně zpoza vápna CHRISTIAN ERIKSEN, jehož technický pokus zapadl přesně k tyči.

86
    Střídání v týmu Dánsko:
    ze hřiště odchází Jonas Wind, přichází Kasper Dolberg.

Střídání v týmu Švédsko:
    ze hřiště odchází Niclas Eliasson, přichází Emil Holm.

85
    Hien fauloval ve středu pole a rozehrávat budou domácí fotbalisté.

84
    Kristiansen chtěl do vápna přihrávat Poulsenovi, ten měl ale k balonu dál než brankář Olsen.

82
    Domácí teď chtěli pokutový kop po faulu na Maehleho, i po přezkoumání videorozhodčím ale penaltu kop nebudou.

82
    Wind poslal do vápna skvělou kolmou přihrávku na Maehleho, jehož tvrdou střelu z pravé strany skvěle vyrazil Olsen!

81
    Až do střelecké pozice se dostal nyní Kulusevski, svůj pokus ale poslal jen do jednoho z bránících hráčů.

79
    ze hřiště odchází Rasmus Højlund, přichází Yussuf Poulsen.

78
    Z pravé strany posílal střílený centr po zemi do vápna Kristiansen, míč ale prolétl těsně vedle, aniž by ho kdokoliv zasáhl.

78
    Po rohovém kopu se hráči Dánska k dalšímu zakončení nedostali.

77
    Po centu Kristiansena a zásahu hostující defenzivy tady bude rohový kop pro domácí.