Metz – Saint-Étienne 2:2 (po pr.)
FC Metz
2:2 (2:1)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 02.06.2024, 17:00 • Stade Saint-Symphorien, Méty • Ligue 1 McDonald’s • Baráž
    117. Ibrahima WADJI - 2:2

117
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku! Hosté se radují z možná vítězné branky! Mbuku rozjel akci na pravé straně narážečkou s Appiahem, zpětná přihrávka jej uvolnila v pokutovém území, Mbuku pak ještě stačil přihrát IBRAHIMOVI WADJIMU, jenž dokázal prostřelit Úkíddžu a euforicky rozjásal hostující hráče i fanoušky!
    35. Léo PETROT - 2:1

35
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku! Hosté mažou své manko v dvojzápase! Po rohovém kopu Chambosta byl míč Moueffekem prodloužen ke vzdálenější tyči, kde z voleje zavěsil míč pod břevno LÉO PETROT!
    25. Georges MIKAUTADZE - 2:0

25
    Méty právě vstřelily branku! GEORGES MIKAUTADZE proměňuje penaltu přesnou střelou o tyč a Méty otáčejí celkové skóre této baráže!
    17. Lamine CAMARA - 1:0

17
    Méty právě vstřelily branku! Méty se i v oslabení ujímají vedení! Jallow potáhl míč podél pravé postranní čáry, následný přízemní centr proletěl předbrankovým prostorem, zpoza vzdálenější tyče jej pak vrátil Matthieu Udol a zblízka zakončoval do prázdné branky LAMINE CAMARA!

Tomáš Kohlmann

Góly: 17. L. Camara (Udol), 25. Mikautadze (pen.) – 35. Petrot (Moueffek), 117. Wadji (Mbuku)

Karty:   74. Mikautadze (MTZ), 81. Udol (MTZ), 85. N'Doram (MTZ), 111. Úkíddžá (MTZ) – 15. Tardieu (SET), 23. Larsonneur (SET), 99. Maçon (SET)   6. P. Diallo (MTZ)

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 7:20. Rohy: 5:13. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:19.
    FC Metz: Úkíddžá – Kouao (84. Colin), I. Traoré (70. Candé), S. Sané, Udol (C) – L. Camara (90+2. Jacques), N'Doram (118. I. Sané), Lamkel Zé (69. Van Den Kerkhof) – Jallow (46. Atta), Mikautadze, P. Diallo.
    Náhradníci: Dietsch – Mbaye, Hérelle.

Tréner: Lászlo Boloni

AS Saint-Étienne: Larsonneur (C) – Appiah, Batubinsika, Nadé, Petrot (57. Maçon) – Moueffek (57. Monconduit), Tardieu (97. Fomba), Chambost – Cardona (102. Bentájk), Ibrahim Sissoko (102. Wadji), Cafaro (79. Mbuku).
    Náhradníci: Green – Briançon, Bouchouari.

Tréner: Olivier Dall'Oglio

Rozhodca: Brisard – Berthomieu, Zakrani
    30.05.2024
    Saint-Étienne - Metz 2:1

Góly: 19. Ibrahim Sissoko (Cafaro), 80. Cardona (Cafaro) – 45. I. Traoré (L. Camara)

Karty:   34. Maçon (SET), 89. Ibrahim Sissoko (SET) – 71. N'Doram (MTZ)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:10.