Metz – Saint-Étienne 2:2 (po pr.)
FC Metz
2:2 (2:1)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 02.06.2024, 17:00 • Stade Saint-Symphorien, Méty • Ligue 1 McDonald’s • Baráž

Držení míče: 33 % : 67 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 7:20. Rohy: 5:13. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:19. (19:44:47)

Dobojováno! Je za námi strhující odveta baráže o účast v Ligue 1, po dvou letech se do ni vrací Saint-Étienne!

To vyhrálo první zápas na domácím trávníku 2:1 a dnes už od páté minuty hrálo po vyloučení Dialla proti oslabenému soupeři. Ovšem brzy dvakrát inkasovalo, do přestávky pak Saint-Étienne ještě dokázalo skórovat a vyrovnat celkové skóre dvojzápasu.

Ve druhém poločase branka nepadla, rozhodlo se tak v prodloužení, kdy ve 117. minutě se prosadil střídající Ibrahima Wadji, jenž zajistil Saint-Étienne návrat do Ligue 1, naopak Méty po ročním působení mezi francouzskou elitou opět míří do druhé nejvyšší soutěže.

120+2

120+2
    Hostům se znovu povedlo dostat míč k vlastnímu brankáři a zdá se, že už postupový výsledek uhájí.

120+2
    S dlouhým nákopem Mét do pokutového území si poradil brankář Larsonneur.

120+1
    Rozhodčí Brisard oddaluje závěr prodloužení o dvě nastavené minuty.

119
    Mikautadze se dostal do zajímavé palebné pozice, ovšem z otočky zakončoval jen do bránícího protihráče.

119
    Domácí se ještě budou snažit bojovat o vyrovnání v celkovém skóre dvojzápasu, ovšem připomínám, že už od páté minuty hrají o deseti.

118
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Kévin N'Doram, přichází Ibou Sané.
    117. Ibrahima WADJI - 2:2

117
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku! Hosté se radují z možná vítězné branky! Mbuku rozjel akci na pravé straně narážečkou s Appiahem, zpětná přihrávka jej uvolnila v pokutovém území, Mbuku pak ještě stačil přihrát IBRAHIMOVI WADJIMU, jenž dokázal prostřelit Úkíddžu a euforicky rozjásal hostující hráče i fanoušky!

116
    Danley Jean Jacques v blízkosti laviček nedovoleně vrazil do Nadého, rozehrávat mohou hosté.

114
    Kevin Van Den Kerkhof se odhodlal k individuální akci přes takřka celé hřiště, dostal se ale do ostrého úhlu a zakončoval přímo do brankáře Larsonneura.

113
    Saint-Étienne se tlačí do dalšího náporu, před branku Mét ale létají nepřesné centry.

111
    Žlutou kartu za zdržování dostává Alexander Úkíddža.

111
    Po centru Chambosta se do zakončení dostal Fomba, jeho rána ale byla zablokována.

111
    Centr Macona je sražen na další rohový kop Saint-Étienne.

110
    Křeče trápí Kévina N'Dorama, domácí středopolař už se ale zvedá na nohy.

109
    Z následného rohového kopu Van der Kerkhoffa už domácí nedokázali zahrozit.

108
    Přízemní centr Van der Kerkhoffa si před brankou našel Mikautadze, tomu ale stačil vletět do střely Atta.

106
    Půl minuty stačilo hostům k první šanci druhé poloviny prodloužení, Macon pronikl po levém křídle, následně posadil míč na hlavu Wadjiho, ten zblízka zakončoval do brankáře Úkíddžy.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+1
    První poločas prodloužení skončil.

105+1
    V pokutovém území si hledal palebnou pozici Macon, míč mu ale odskočil od kopačky a domácím se jej povedlo odkopnout do bezpečí.

105+1
    K první polovině prodloužení rozhodčí Brisard přidává jednu nastavenou minutu.

105
    Thomas Monconduit si našel střeleckou pozici, ze střední vzdálenosti ale zakončoval do připraveného alžírského brankáře.

104
    Hosté si přihrávají na útočné polovině a hledají cestu do zahuštěného pokutového území Mét.

102
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne:
    ze hřiště odchází Irvin Cardona, přichází Mahmúd Bentájk.

102
    ze hřiště odchází Ibrahim Sissoko, přichází Ibrahima Wadji.

100
    Ibrahim Sissoko potáhl míč po útočné polovině, ovšem neměl dostatek sil na kvalitní zakončení a přízemní střela se jen dokutálela k brankáři Úkíddžovi.

99
    Yvann Macon zastavil hrozící protiútok Mét jen pomocí žlutého sražení Van Der Kerkhoffa.

98
    Šance pro Méty! Přihrávku Jacquese od postranní čáry do pokutového území Van Der Kerkhof šikovnou patičkou nasměroval na branku, ovšem brankář Larsonneur byl dobře postaven!

97
    ze hřiště odchází Florian Tardieu, přichází Lamine Fomba.

96
    Po rozehrávce od praporku nakrátko centroval Monconduit, ovšem jen do rukavic brankáře Úkíddžy.

95
    Hosté pokračují v aktivitě, tentokrát vybojovali rohový kop na levé straně.

94
    Z dálky prudce vypálil Florian Tardieu, Úkíddža jeho projektil vyrazil před sebe, poté jej ještě stačil zachytit před dobíhajícím Cardonou.

93
    Z rohového kopu Chambosta směřujícímu k přední tyči se hosté do zakončení nedostali.

93
    Appiah se uvolnil na pravém křídle, následný pas před branku srazil Udol vedle branky, následovat bude další rohový kop hostů.

91
    Střílený centr Chambosta doskákal přímo do náruče Alexe Úkíddžy.

91
    První patnáctiminutová polovina prodloužení byla rozehrána výkopem domácího týmu.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Ani z dalšího rohu se ale Saint-Étienne neprosadilo a Méty heroickým výkonem dovedly tuto odvetu do prodloužení!

Domácí hrají už od páté minuty v deseti, přesto dokázali dvakrát skórovat, hosté pak ještě v prvním poločase snížili po rohovém kopu a jelikož jediná branka druhého poločasu, kterou vstřelil Yvann Macon, byla odvolána kvůli Sissokově faulu, půjdeme do prodloužení.

90+7
    Druhý poločas skončil.

90+7
    Hosté vybojovali ještě jeden rohový kop, když centr Monconduita srazil Colin.

90+7
    Už se rozeběhla poslední minuta avizovaného nastavení, blíží se prodloužení.

90+5
    Velmi nepovedená střela Macona zpoza pokutového území nabrala opačnou faleš, než hostující fotbalista potřeboval a bude se kopat od branky Mét.

90+4
    Domácí brankář pak rozjel rychlý brejk, po němž se do pokutového území dral Van der Kerkhof, jeho přihrávku ale nepropustil před brankou Macon.

90+4
    Centr Chambosta doletěl přímo do náruče Úkíddžy.

90+3
    Po nedovoleném zákroku kapitána Udola budou hosté zahrávat standardní situaci z blízkosti postranní čáry.

90+2
    ze hřiště odchází Lamine Camara, přichází Danley Jean Jacques.

90+1
    Hosté vybojovali rohový kop, po němž vznikla velká skrumáž před brankou, rozhodčí Brisard ale viděl faul na domácího brankáře.

90+1
    Rozhodčí Brisard k druhému poločase přidává sedm nastavených minut. Pokud v nich nepadne branka, půjdeme do prodloužení.

90
    Ibrahim Sissoko byl sražen v pokutovém území Mét, na penaltu to ale bylo málo.

89
    Po ošetření métského brankáře se může ve hře pokračovat od kopem od branky.

88
    Zdravotní potíže trápí domácího brankáře Úkíddžu, fyzioterapeuti mu masírují záda.

87
    Další možnost hostů! Yvann Macon dostal výbornou přihrávku v pokutovém území, kde byl naprosto osamocen, ovšem míč špatně trefil a nasměroval jej mnoho metrů nad branku!

86
    Saint-Étienne se usadilo u pokutového území Mét, ke střeleckému zakončení se ale hosté nedostali.

85
    Další žlutou kartu inkasuje Kévin N'Doram za zákrok na Nathanaela Mbuka.

84
    ze hřiště odchází Koffi Kouao, přichází Maxime Colin.

82
    Z následného rohového kopu už se Saint-Étienne nedokázalo prosadit.

82
    Střídající Nathanael Mbuku potáhl míč k pokutovému území, poté levačkou pálil k tyči a Úkíddžá musel vytáhnout dobrý zákrok, aby tuto střelu dokázal vyrazit!

81
    Domácí kapitán Udol dostává žlutou kartu za podkopnutí Tardieua ve středu hřiště.

80
    Atta dokázal na levé straně odcentrovat kolem Appiaha a našel u vzdálenější tyče Van Den Kerkhofa, jenž z voleje neprostřelil bránícího Tardieuho!

79
    ze hřiště odchází Mathieu Cafaro, přichází Nathanaël Mbuku.

78
    Nad trávník už se poněkolikáté valí dým z hlediště, domácí fanoušci zapálili další světlice.

76
    Nepřesný centr Chambosta přeletěl nabíhajícího Sissoka, bude se kopat od domácí branky.

74
    Mikautadzemu je pískán faul při průniku podél postranní čáry v blízkosti laviček, Gruzínec pak po odpískání nakopl míč, za což si vysloužil karetní trest.

74
    Po přerušení hry už Cafaro dostal zelenou k rozehrávce rohového kopu, po jeho centru se míč odrazil ke Cardonovi, jehož střela je sražena na další roh.

72
    Rozhodčí Brisard mezi lavičkami zřejmě řeší vhazování předmětů domácími fanoušky na trávník.

71
    Hosté pokračují v aktivitě a na levé straně vybojovali rohový kop.

70
    Po pokažené malé domů Candého se mohl do šance dostat Sissoko, snažil se vysokým lobem přehodit brankáře Úkíddžu, tomu ale pomohli spoluhráči, kteří se pak míče zmocnili.

70
    ze hřiště odchází Ismaël Traoré, přichází Fali Candé.

69
    ze hřiště odchází Didier Lamkel Zé, přichází Kevin Van Den Kerkhof.

68
    Hlavní arbitr ještě vysvětluje situaci oběma kapitánům.

67
    Bouře radosti v Métách, branka Macona je rozhodčím Brisardem nakonec odvolána kvůli Sissokově faulu na brankáře Úkíddžu!

65
    U videa se ale ještě řeší, zda se Sissoko nedopustil nedovoleného zákroku na domácího brankáře a rozhodčí Brisard si jde situaci prohlédnout k monitoru!
    64. Branka Macona byla odvolána kvůli Sissokově faulu na brankáře Úkídžžu.

64
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku! Saint-Étienne se v celkovém součtu dostává do vedení! Yvann Macon rozjel kombinaci na levé straně, v jejímž závěru se před Úkíddžou objevil Sissoko, domácí brankář jej ještě vychytal, ovšem k míči se jako první dostal YVANN MACON a uklidil jej do prázdné branky!

63
    Mikautadze se marně dožadoval ruky Batubinsiky u pokutového území, rozhodčí Brisard nechává v klidu pokračovat ve hře.

61
    N'Doram byl ve středu hřiště faulován Monconduitem, následnému nákopu Camary do pokutového území se hosté bezpečně ubránili.

59
    Po nepřesném centru hostů bude od své branky rozehrávat Alexander Úkíddžá.

57
    ze hřiště odchází Aimen Moueffek, přichází Thomas Monconduit.

57
    ze hřiště odchází Léo Petrot, přichází Yvann Maçon.

57
    Z dálky napřáhl Mathieu Cafaro, jeho rána ale postrádala přesnost.

56
    Hosté se pokusili o kombinační souhru po pravé straně, ke střeleckému zakončení ale nevedla.

55
    Následný rohový kop se domácím vůbec nepovedl.

54
    Přízemní centr N'Dorama před nabíhajícím Lamkelem Zé odkopl na rohový kop Dylan Batubinsika.

52
    Aimen Moueffek se kolmicí po ose hřiště snažil vysunout do šance Cafara, ten se ale k míči přes domácí stopery nedostal, navíc si situaci pohlídal Úkíddžá.

51
    Na opačné straně se z voleje opřel do vysokého míče Tardieu, jeho skákavou ránu k tyči bez problémů pokryl Alexander Úkíddžá.

50
    A další možnost pro domácí, po centru z levé strany se před brankou objevil kapitán Udol, ten si míč jedním dotykem zpracoval, druhým jej levačkou poslal vysoko nad branku.

50
    Rohový kop Camary se neujal, po opětovném Camarově centru se pak do zakončení dostal N'Doram, jeho hlavičku srazil mimo branku Nadé.

49
    Koffi Kouao průnikem po pravém křídle vybojoval rohový kop pro Méty.

47
    Po centru z pravé strany se k hlavičce dostal Cafaro, ovšem mířil přímo do připraveného brankáře Úkíddžy.

46
    Saint-Étienne pokračuje po změně stran v zahajovací sestavě.

46
    ze hřiště odchází Ablie Jallow, přichází Arthur Atta.

46

Je za námi mimořádně dramatický první poločas odvetného utkání o účast v příštím ročníku Ligue 1, v němž Méty po prohře 1:2 z úvodního zápasu rychle přišly o vyloučeného Dialla, poté i v oslabení dokázaly dvakrát skórovat díky Camarovi a penaltové trefě Mikautadzeho, celkové skóre pak ale vyrovnal po rohovém kopu Léo Petrot.

45+6

45+6
    Mathieu Cafaro zahrával hned tři rohy v rychlém sledu, ovšem bez úspěchu.

45+5
    Centr Chambosta byl sražen na rohový kop, hosté se ještě dožadují odpískání penalty za ruku, ovšem marně.

45+4
    Následný vysoký centr Camary se stal lahůdkou pro brankáře Larsonneura.

45+3
    Po faulu Sissoka na N'Dorama budou domácí rozehrávat volný kop od postranní čáry.

45+2
    Florian Tardieu napřáhl zpoza pokutového území, mířil ale velmi nepřesně.

45+1
    Rozhodčí Brisard k úvodním pětačtyřiceti minutám přidává pět nastavených.

45
    Hosté pokračují v aktivitě, střílený centr z levé strany si pohlídal brankář Úkíddžá.

43
    Matthieu Udol byl nepříjemně sražen Sissokem a těžce se zvedá na nohy.

42
    Od rohu pokutového území se pokusil zakončit Moueffek, jeho střelu ale s přehledem pokryl brankář Úkíddžá.

40
    Tentokrát se po Chambostově rohu míč odrážel v pokutovém území, poté jej Sissoko v těžké pozici zády k brance nasměroval vedle tyče.

39
    Cardonův centr byl sražen na rohový kop, z toho minulého hosté skórovali.

38
    Moueffek tentokrát fauloval N'Dorama, to už bylo na hraně žluté karty, tu ale rozhodčí Brisard tentokrát nechává ve své kapse.

37
    Lamine Camara byl na hranici vlastního pokutového území faulován Moueffekem, byť to vypadalo, že si do protihráče spíše naběhl.
    35. Léo PETROT - 2:1

35
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku! Hosté mažou své manko v dvojzápase! Po rohovém kopu Chambosta byl míč Moueffekem prodloužen ke vzdálenější tyči, kde z voleje zavěsil míč pod břevno LÉO PETROT!

34
    Tardieuho centr před Sissokem odhlavičkoval na rohový kop Matthieu Udol.

32
    Po srážce N'Dorama s Tardieum rozhodčí Brisard přerušil hru a naváže ji míčem rozhodčího, který budou mít v držení hosté.

31
    Na opačné straně se do nebezpečné pozice dostal Cardona, jeho střelu z otočky ale stačil zablokovat Matthieu Udol.

30
    Domácí kapitán Matthieu Udol zaútočil pomocí narážečky s Mikautadzem, poté střílel jen těsně za vzdálenější horní roh!

28
    Hosté tentokrát zaútočili po levé straně, poté se před brankou dostal k hlavičce Sissoko, ovšem v záklonu mířil vysoko nad branku.

27
    Aimenu Moueffekovi je při útočné snaze na pravém křídle pískán faul, rozehrávky se ujme brankář Úkíddžá.
    25. Georges MIKAUTADZE - 2:0

25
    Méty právě vstřelily branku! GEORGES MIKAUTADZE proměňuje penaltu přesnou střelou o tyč a Méty otáčejí celkové skóre této baráže!

24
    Míč si vzal pod svoji kontrolu Georges Mikautadze, jenž proměnil všech deset posledních penalt.

23
    Brankář Larsonneur za protesty dostává žlutou kartu.
    23. Penaltový faul Cardony na Mikautadzeho.

23
    Mikautadze se krásně uvolnil u postranní čáry, poté byl při průniku do pokutového území podkopnut Cardonou a rozhodčí Brisard bez váhání ukazuje na penaltový bod!

23
    Penalta pro Méty!

22
    Cafaro už je opět na nohou a ve hře se může pokračovat.

21
    Mathieu Cafaro byl u postranní čáry atakován nepříjemným šlapákem a zůstává bolestivě ležet na trávníku.

19
    Saint-Étienne zatím hrálo v přesilovce velmi pasivně, hosté budou muset být aktivnější a už se usadili na útočné polovině.
    17. Lamine CAMARA - 1:0

17
    Méty právě vstřelily branku! Méty se i v oslabení ujímají vedení! Jallow potáhl míč podél pravé postranní čáry, následný přízemní centr proletěl předbrankovým prostorem, zpoza vzdálenější tyče jej pak vrátil Matthieu Udol a zblízka zakončoval do prázdné branky LAMINE CAMARA!

15
    Za nepříjemný zákrok ve středu hřiště dostává první žlutou kartu zápasu Florian Tardieu.

15
    Camarův centr byl odražen za pokutové území, následná střela N'Dorama si neproklestila cestu hradbou těl před Larsonneurem.

14
    Hosté dostali míč pod svoji kontrolu a hrají od brankáře Gautiera Larsonneura.

12
    Koffi Kouao si od postranní čáry navedl míč na levačku, poté pálil z dobrých třiceti metrů prudce nad břevno.

12
    Saint-Étienne po zisku míče podniklo rychlý protiútok, ovšem Cafaro byl obrán o míč ještě před pokutovým územím.

11
    Méty se i v oslabení snaží být aktivní a usadily se na útočné polovině.

9
    Camarův rohový kop Larsonneur vyboxoval ke vzdálenější tyči, pak si poradil s následnou střelou domácích.

8
    Ve hře už se může pokračovat, s vysokým centrem Lamkela Zé si poradil brankář Larsonneur, míč ale při letu do pokutového území opustil hrací plochu a protože byl tečován, tak se bude zahrávat rohový kop.
    6. Červená karta - Pape Amadou Diallo

6
    Jerome Brisard po rychlém zhlédnutí videozáznamu vylučuje Papeho Amadoua Dialla! To je katastrofální situace pro domácí Méty!

6
    Rozhodčí Brisard už se sám jde podívat na monitor!

5
    Dokonce se zkoumá, zda domácí fotbalista nebude vyloučen!

5
    Dennis Appiah musí být po předchozím zákroku v blízkosti střídaček ošetřen.

4
    Nepříjemnost pro domácí tým, velmi brzkou žlutou kartu za faul na Dennise Appiaha u postranní čáry dostává Pape Amadou Diallo.

3
    Lamine Camara na levém křídle bojoval o rohový kop, nakonec mu je ale pískán faul na Dylana Batubinsiku.

2
    S dlouhým nákopem na Ibrahima Sissoka si domácí defenziva poradila, Saint-Étienne ale zůstane v hloubi útočné poloviny díky autovému vhazování.

1
    Úvodního výkopu se ujali hosté ze Saint-Étienne a bitva o všechno je rozehrána! Oba celky hrají v tradičních barvách, Méty tedy v rudé, Saint-Étienne v zelené.

1

Trojice rozhodčích v čele s nesmírně zkušeným Jeromem Brisardem přivedla fotbalisty na trávník, v beznadějně vyprodaném hledišti to pořádně vře, vidíme spoustu pyrotechniky v obou táborech fanoušků.

FC Méty: Úkíddžá – Kouao, I. Traoré, S. Sané, Udol (C) – L. Camara, N'Doram, Lamkel Zé – Jallow, Mikautadze, P. Diallo.
    Náhradníci: Dietsch – Colin, Candé, Atta, Mbaye, Jacques, Hérelle, I. Sané, Van Den Kerkhof.
    Trenér: Lászlo Boloni

AS Saint-Étienne: Larsonneur (C) – Appiah, Batubinsika, Nadé, Petrot – Moueffek, Tardieu, Chambost – Cardona, Ibrahim Sissoko, Cafaro.
    Náhradníci: Green – Briançon, Bentájk, Bouchouari, Mbuku, Fomba, Maçon, Wadji, Monconduit.
    Trenér: Olivier Dall'Oglio

Rozhodčí: Brisard – Berthomieu, Zakrani.

Fanoušci Saint-Étienne těžce nesli zmíněný sestup po téměř dvou dekádách strávených v nejvyšší soutěži, možná ještě hůře pak ještě chápali až osmé místo z loňského ročníku Ligue 2. Letos už to bylo výrazně lepší, konečné třetí místo ale přeci jen bylo zklamáním, neboť Saint-Étienne mělo sezónu rozehranou na přímý postup z prvních dvou míst, ovšem neudrželo druhé místo před Angers, když v posledních třech kolech získalo jen dva body, Angers sedm a o tři body se radovalo z přímého postupu.

Saint-Étienne muselo do náročného playoff o postup do baráže, v němž v domácím prostředí zvítězilo 2:0 nad Rodez a může bojovat o návrat mezi francouzskou elitu.

FC Méty

Méty vstupovaly do posledního kola letošního ročníku Ligue 1 takřka s jistotou baráže, když Le Havre bylo před nimi o tři body a o jedenáct branek lepší skóre, při vyhlídce domácího utkání s mistrovskou Paříží už byla záchrana nemožná. Sedmnácté Lorient ztrácelo na Méty tři body a sedm branek, což se zdálo být také celkem pohodlné pro Méty.

Lorient však hostilo poslední Clermont, jemuž nasázelo pět branek, Méty podlehly Paříží 0:2 a nakonec odvrátily hrozbu přímého sestupu s brutálním štěstím. Při shodě bodů, gólového rozdílu, bodů ze vzájemných zápasů a gólového rozdílu ve vzájemných zápasech totiž rozhodlo až páté kritérium v podobě v podobě vstřelených branek vstřelených ve vzájemných zápasech venku. Méty totiž vyhrály na hřišti soupeře 3:2, zatímco Lorient v Métách jen 2:1, Lorient tak přímo sestupuje, Méty se mohou zúčastnit této baráže.

Hezké nedělní odpoledne při sledování přenosu odvety baráže o francouzskou nejvyšší soutěž, Méty budou dohánět ztrátu 1:2 z úvodního zápasu v Saint-Étienne.

Saint-Étienne, které před dvěma roky sestoupilo z League One po dlouhých devatenácti letech a snaží se o návrat mezi elitu, vedlo od 19. minuty brankou Ibrahima Sissoka, Métám se povedlo vyrovnat krátce před přestávkou díky Ismaelu Traorému.

Zelení měli po většinu zápasu výraznou územní převahu, kterou nakonec dokázali i zužitkovat díky Irvinu Cardonovi, jenž hlavou využil přesný centr Cafara a postaral se o výhru Saint-Étienne 2:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kohlmann

Góly: 17. L. Camara (Udol), 25. Mikautadze (pen.) – 35. Petrot (Moueffek), 117. Wadji (Mbuku)

Karty:   74. Mikautadze (MTZ), 81. Udol (MTZ), 85. N'Doram (MTZ), 111. Úkíddžá (MTZ) – 15. Tardieu (SET), 23. Larsonneur (SET), 99. Maçon (SET)   6. P. Diallo (MTZ)

FC Metz: Úkíddžá – Kouao (84. Colin), I. Traoré (70. Candé), S. Sané, Udol (C) – L. Camara (90+2. Jacques), N'Doram (118. I. Sané), Lamkel Zé (69. Van Den Kerkhof) – Jallow (46. Atta), Mikautadze, P. Diallo.
    Náhradníci: Dietsch – Mbaye, Hérelle.

Tréner: Lászlo Boloni

AS Saint-Étienne: Larsonneur (C) – Appiah, Batubinsika, Nadé, Petrot (57. Maçon) – Moueffek (57. Monconduit), Tardieu (97. Fomba), Chambost – Cardona (102. Bentájk), Ibrahim Sissoko (102. Wadji), Cafaro (79. Mbuku).
    Náhradníci: Green – Briançon, Bouchouari.

Tréner: Olivier Dall'Oglio

Rozhodca: Brisard – Berthomieu, Zakrani
    30.05.2024
    Saint-Étienne - Metz 2:1

Góly: 19. Ibrahim Sissoko (Cafaro), 80. Cardona (Cafaro) – 45. I. Traoré (L. Camara)

Karty:   34. Maçon (SET), 89. Ibrahim Sissoko (SET) – 71. N'Doram (MTZ)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:10.