Třinec – Sparta Praha 2:1 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:3
HC Sparta Praha
cz Štvrtok 11.04.2024, 17:00 • Werk arena, Třinec • Tipsport extraliga (ČR) • Semifinále
    69:21 David CIENCIALA - 2:1

69:21
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí mohou objednat dopravu do Prahy. Adámek nahodil od modré puk na sparťanskou branku, před Kovářem udělal zásadní práci DAVID CIENCIALA, který tečoval puk mimo dosah sparťanského brankáře. Dnešní utkání je po necelých deseti minutách prodloužení rozhodnuto! Asistence: Marian Adámek, Libor Hudáček. Konečný stav utkání 2:1.
    59:59 Daniel VOŽENÍLEK - 1:1

59:59
    Neuvěřitelné! Puk skutečně prošel do branky za čárou ještě před uplynutím normální hrací doby a gól je uznán. Kotouč zpoza branky odrazem o Kováře za brankovou čáru dostal DANIEL VOŽENÍLEK. Asistence: David Cienciala, Andrej Nestrašil. Stav utkání 1:1.
    41:00 Ondřej NAJMAN - 0:1

41:00
    Sparta právě vstřelila branku!
    Oceláři zaváhali ve vlastním pásmu při rozehrávce, vznikla situace dva na jednoho, kotouč šel na osu na ONDŘEJE NAJMANA, který z ideální pozice na slotu trefil horní patra Kacetlovy branky. Asistence: Pavel Kousal. Stav utkání 0:1.

Michal Samiec

Góly a asistencie: 60. Voženílek (Cienciala, Nestrašil), 70. Cienciala (Mar. Adámek, L. Hudáček) – 41. O. Najman (P. Kousal)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Mar. Adámek, Šenkeřík, Polášek – Hrehorčák, Čacho, Nestrašil – L. Hudáček, Cienciala, Daňo – M. Růžička (A), Helewka, Voženílek – Dravecký (A), Vrána (C), M. Roman.
    Tréner: Zdeněk Moták

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Mozík, Kempný (A), Mikliš, Krejčík, Irving, Němeček, Moravčík – Forman (A), Sobotka (C), Buchtele – Chlapík, Horák, D. Vitouch – Harper, Lajunen, Konečný – P. Kousal, O. Najman, Hrabík.
    Tréner: Pavel Gross

Rozhodca: A. Jeřábek, L. Květoň – Špůr, Zíka

Diváci: 5 400 (vyprodáno)