Třinec – Sparta Praha 2:1 (po pr.)
HC Oceláři Třinec
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:3
HC Sparta Praha
cz Štvrtok 11.04.2024, 17:00 • Werk arena, Třinec • Tipsport extraliga (ČR) • Semifinále

49:40
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je až téměř po padesáti minutách hry Libor Hudáček (TRI) za podrážení. Hosté mají šanci pojistit si vedení nebo minimálně ušetřit dvě minuty času.

Michal Samiec

Góly a asistencie: 60. Voženílek (Cienciala, Nestrašil), 70. Cienciala (Mar. Adámek, L. Hudáček) – 41. O. Najman (P. Kousal)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Mazanec) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Mar. Adámek, Šenkeřík, Polášek – Hrehorčák, Čacho, Nestrašil – L. Hudáček, Cienciala, Daňo – M. Růžička (A), Helewka, Voženílek – Dravecký (A), Vrána (C), M. Roman.
    Tréner: Zdeněk Moták

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Mozík, Kempný (A), Mikliš, Krejčík, Irving, Němeček, Moravčík – Forman (A), Sobotka (C), Buchtele – Chlapík, Horák, D. Vitouch – Harper, Lajunen, Konečný – P. Kousal, O. Najman, Hrabík.
    Tréner: Pavel Gross

Rozhodca: A. Jeřábek, L. Květoň – Špůr, Zíka

Diváci: 5 400 (vyprodáno)