BUTCHIS – Florbal Vary 0:0 (17:00) | Pardubice – Black Angels 0:0 (19:00)
cz Utorok 21.03.2023, 19:00Livesport Superliga (CZ) • 1 • Play-down
Stavte
Videoprenos

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:57:34)

Je konec! Na začátku třetí třetiny to už vypadalo na jistou záležitost, ale Black Angels dokázali z 1:3 otočit na 5:3 a zase na druhé straně to vypadalo, že je hotovo, ale také ne! Petr Křinka je hrdinou zápasu, když dokázal vstřelit tři branky a dostává celou sérii do sedmého zápasu, který se bude konat v neděli od 17:00 na hřišti Black Angels!

Sokoli Pardubice – Black Angels 6:5
    Branky a nahrávky: 6. M. Bína (Drba), 12. Drba (Škoda), 24. Žáček (Pakosta), 60. Křinka (Polis), 60. Křinka (Prix), 60. Křinka – 16. Čáslava, 43. R. Hanák (Ludvík), 44. Doležal (Obuškevič), 46. Renčín (Ludvík), 56. R. Hanák (Ludvík). Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 383. Zásahy brankářů: 15:22. Po třetinách: 2:1, 1:0, 3:4.

59:37 Petr KŘINKA - 6:5

59:37
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Co se tady právě stalo! Já nemám slov! PETR KŘINKA se dostal k míčku na velkém brankovišti, kde už to vypadalo, že Matiášek má míček pod kontrolou, ale ono ne! Bez asistence.
    59:31 Petr KŘINKA - 5:5

59:31
    Máme srovnáno! Ralfs Polis dokázal přesně přihrát krosově na PETRA KŘINKU, který dokázal z první zamířit přesně do branky Ondřeje Matiáška, který neměl šanci na zákrok! Asistence: Lukáš Prix.

59:25
    Polis v obrovské šanci zamířil přesně pouze do výstroje hostujícího gólmana!
    59:02 Petr KŘINKA - 4:5

59:02
    Pardubice snižují a mají ještě 58 vteřin na vstřelení jedné branky! Ralfs Polis se dostal k odraženému balónku a poslal ho na PETRAKŘINKU, který dokázal z první zakončit přesně do branky Ondřeje Matiáška! Asistence: Ralfs Polis.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:35
    Radek Hanák u mohl zakončovat do prázdné branky, ale nakonec si vše rozmyslel a raději šetří vteřinky za brankou Pardubic!

57:50
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny, stále jsou dvě minuty do konce a to je dost času na to, aby Pardubice vše zvládly!

57:18
    Ondřej Matiášek drží svůj tým! Pravou nohou nyní vychytal domácího střelce z pravé strany!

56:45
    Hosté skvěle drží míček na své polovině a Haleš se musel vrátit do svého pracoviště, čas stále běží velmi rychle pro domácí.

56:17
    Hosté jsou nyní na balónku, Haleš už odbíhá na střídačku a Pardubice to zkusí v šesti!