BUTCHIS – Florbal Vary 0:0 (17:00) | Pardubice – Black Angels 0:0 (19:00)
cz Utorok 21.03.2023, 19:00Livesport Superliga (CZ) • 1 • Play-down
Stavte
Videoprenos

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (20:57:34)

Je konec! Na začátku třetí třetiny to už vypadalo na jistou záležitost, ale Black Angels dokázali z 1:3 otočit na 5:3 a zase na druhé straně to vypadalo, že je hotovo, ale také ne! Petr Křinka je hrdinou zápasu, když dokázal vstřelit tři branky a dostává celou sérii do sedmého zápasu, který se bude konat v neděli od 17:00 na hřišti Black Angels!

Sokoli Pardubice – Black Angels 6:5
    Branky a nahrávky: 6. M. Bína (Drba), 12. Drba (Škoda), 24. Žáček (Pakosta), 60. Křinka (Polis), 60. Křinka (Prix), 60. Křinka – 16. Čáslava, 43. R. Hanák (Ludvík), 44. Doležal (Obuškevič), 46. Renčín (Ludvík), 56. R. Hanák (Ludvík). Rozhodčí: Přemysl Bališ a Peter Varga. Vyloučení: 0:0. Využití: 0:0. Diváci: 383. Zásahy brankářů: 15:22. Po třetinách: 2:1, 1:0, 3:4.

59:37 Petr KŘINKA - 6:5

59:37
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Co se tady právě stalo! Já nemám slov! PETR KŘINKA se dostal k míčku na velkém brankovišti, kde už to vypadalo, že Matiášek má míček pod kontrolou, ale ono ne! Bez asistence.
    59:31 Petr KŘINKA - 5:5

59:31
    Máme srovnáno! Ralfs Polis dokázal přesně přihrát krosově na PETRA KŘINKU, který dokázal z první zamířit přesně do branky Ondřeje Matiáška, který neměl šanci na zákrok! Asistence: Lukáš Prix.

59:25
    Polis v obrovské šanci zamířil přesně pouze do výstroje hostujícího gólmana!
    59:02 Petr KŘINKA - 4:5

59:02
    Pardubice snižují a mají ještě 58 vteřin na vstřelení jedné branky! Ralfs Polis se dostal k odraženému balónku a poslal ho na PETRAKŘINKU, který dokázal z první zakončit přesně do branky Ondřeje Matiáška! Asistence: Ralfs Polis.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:35
    Radek Hanák u mohl zakončovat do prázdné branky, ale nakonec si vše rozmyslel a raději šetří vteřinky za brankou Pardubic!

57:50
    Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny, stále jsou dvě minuty do konce a to je dost času na to, aby Pardubice vše zvládly!

57:18
    Ondřej Matiášek drží svůj tým! Pravou nohou nyní vychytal domácího střelce z pravé strany!

56:45
    Hosté skvěle drží míček na své polovině a Haleš se musel vrátit do svého pracoviště, čas stále běží velmi rychle pro domácí.

56:17
    Hosté jsou nyní na balónku, Haleš už odbíhá na střídačku a Pardubice to zkusí v šesti!

55:42
    Oddechový čas pro tým Sokoli Pardubice.
    55:42 Radek HANÁK - 3:5

55:42
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Neskutečná branka od RADKA HANÁKA, který velmi drze si nabral balónek na svou čepel a zakončil přesně b levé tyči domácí branky a tohle byla za mě nejlepší branka letošního play-down! Asistence: Daniel Ludvík.

55:42
    Domácí střílejí střely hlavně do blokujících hráčů Bleků, kterým to rozhodně na sebevědomí přidá.

55:03
    Novotného dobrá střela ze středu hřiště, která byla velmi tvrdá, ale minula branku Martina Haleše, který nemusel zasahovat!

54:29
    Velmi nervózní závěr od obou týmů, uvidíme, jestli se bude rozhodovat třeba až v poslední minutě zápasu.

53:54
    Renčínova další skrytá rána, ale nyní zamířila pouze do ruky Martina Haleše.

53:18
    Pomalu se nám blíží závěr zápasu a stále hosté vedou pouze o jednu branku, Martin Haleš rozhodně bude muset ke konci zápasu ven z branky.

52:57
    Ondřej Matiášek je nyní dost vytížený, ale ty nejlepší zákroky si nejspíše nechal až na konec utkání!

52:34
    Bleci nyní dělají velmi zbytečné chyby a to by je mohlo stát vedení, Sokoli se samozřejmě chtějí rychle vyrovnat!

51:59
    Radek Hanák se dostal podél levé strany až před branku Martina Haleše, ale ten ho skvěle vychytal a drží svůj tým nad vodou!

51:31
    Další velmi ostrý souboj, ale rozhodčí stále nechtějí vylučovat a v tomto čase, který zbývá to rozhodně dělat nebudou.

50:54
    Nedovolené vrážení od domácích za svou brankou, Bleci nyní budou moct rozehrát z útočného rohu.

50:27
    Neklan výborně proti Žáčkovi zabránil rychlému protiútoku a Bleci k Matiáškovi nyní nikoho nepouštějí.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:23
    Black Angels, vědí, že nemusejí nikam spěchat a snaží se stále hlavně držet míček a tím šetří dost času z časomíry.

48:44
    Oba týmy hrají na dvě lajny, což je pochopitelné, ale je zajímavé, že hosté najednou z ničeho nic vyhrávají všechny souboje.

48:15
    Bleci se nyní drží na polovině soupeře a kouskují hru, času je ještě dost, ale hrát pod tak velkým tlakem nemůže být vůbec jednoduché.

47:43
    Začíná se nám přiostřovat, vzápětí se dostal ke střele Novotný, ale ten trefil pouze masku Martina Haleše!

47:04
    Dlouhý pas na Radka Hanáka, který raději rychle doběhl na svou polovinu a hosté jdou střídat.

46:27
    Hosté jsou už opět na polovině soupeře a pokud by odskočili na dvoubrankový rozdíl, velice by jim to pomohlo.

45:55
    Bleci nyní nemají kam spěchat a snaží se držet míček na své polovině, Pardubice nyní musejí projevit aktivitu.
    45:14 Jakub RENČÍN - 3:4

45:14
    Bleci se dostávají do vedení za 5 minut! Daniel Ludvík se skvěle podíval, následně krosovou přihrávkou nahrál na JAKUBA RENČÍNA, který dokázal přesně zamířit k bližší tyči! Asistence: Daniel Ludvík.

44:57
    Střídačka Bleků žije a je vidět, že stále hrají na útočné polovině a kombinují před brankou Martina Haleše!

44:29
    Vilém Doležal zpracoval skákající balónek a hosté opět mohou kombinovat na polovině soupeře.

43:58
    Pardubice začaly třetí třetinu velmi špatně, Bleci jsou na koni a snaží se dokonce ještě odskočit do vedení!
    43:20 Vilém DOLEŽAL - 3:3

43:20
    No a máme srovnáno! Martin Obuškevič dokázal skvěle najít volného VILÉMA DOLEŽALA, který si počkal a z velkého úhlu trefil ukázkově levý horní roh domácí branky! Asistence: Martin Obuškevič.
    42:51 Radek HANÁK - 3:2

42:51
    Bleci snižují na rozdíl jedné branky! Daniel Ludvík skvěle poslal míček na volného RADKA HANÁKA, který už dokázal vstřelit branku a dává svému týmu výraznější naději! Asistence: Daniel Ludvík.

42:44
    Domácím se dařilo dlouho obtěžovat soupeřovu rozehrávku, ale nakonec se z toho hosté dostali.

42:26
    Nedovolený zákrok na Radka Hanáka, rozehrávat budou hosté z útočné poloviny.

41:51
    Ludvík měl před sebou podstatnou část branky úplně volnou, ale minul jí! Neskutečná tutovka nebyla využitá!

41:20
    Stále je to pouze o dvě branky a hra je stále otevřená, Bleci ale budou muset co nejdříve vstřelit druhou branku a přiblížit se ke svému soupeři.

40:59
    Skvělá střela Jakuba Šimáka, ale nakonec byl k ničemu, protože se jednalo o postavení útočícího hráče v brankovišti.

40:41
    Pardubice se dostaly k první střele ve třetí třetině, ale Křinka poslal míček pouze mimo branku.

40:01
    Úvodní buly vyhráli hostující hráči.

40:01

Střely ve druhé části: 8:5.

Další třetina začne přibližně v 20:14.

Je za námi druhá třetina, která přinesla pouze jednu branku! David Žáček se dostal ke skvělému sklepnutí do branky od přihrávajícího Pakosty a určil tak stav 3:1, které platí i po druhé třetině.

40:00

39:37
    Bleci drží míček na polovině soupeře, vzápětí se dostal ke střele Boček a poté Doležal, ale ani jeden z nich nedokázal dostat míček za brankovou čáru!

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:28
    Radek Hanák po rozehrávce napálil horní tyč domácí branky! Velká škoda pro Bleky, kteří mohli snížit!

38:09
    Vilém Doležal opět velmi aktivně napadá a snaží se získat míček, vzápětí tu bude rozehrávka pro Bleky!

37:34
    Vysoká hůl od hostujícího Obuškeviče, což rozhodčí samozřejmě pískají a rozehrávat bude tým Sokolů.

37:05
    Adam Štyler byl faulovaný za brankou Martina Haleše a hosté budou mít rozehrávku k dispozici za brankou domácích.

36:26
    Domácí dostali výhodu a kombinují za svou brankou, v této třetině stále padla pouze jedna branka, což není ve florbale moc.

35:45
    Hosté už napadají ve dvou hráčích a toho samozřejmě využil Kaluža, který se dostal do středu hřiště a trefil ruku Ondřeje Matiáška!

35:03
    Hosté v této částí hry tlačí na soupeře, ale vzápětí Vilém Doležal fauloval a domácí mohou uklidnit hru.

34:28
    Daniel Ludvík uklidňuje hru na své polovině, pokud chtějí něco Bleci se zápasem udělat, chtělo by to vstřelit alespoň jednu branku do konce druhé třetiny.

33:56
    Kopecký se snažil zaběhnout za obranu Pardubic, což se povedlo, ale míček sbírá bez větších problémů Martin Haleš.

33:24
    Jakub Hromada nezasáhl nyní do střídaní a asi se dnes bude muset tým Bleků obejít bez klíčového hráče!

32:53
    Blížíme se ke konci druhé třetiny a stále sledujeme velmi vyrovnaný souboj, vzápětí se píská faul na Nezvala, který si rozehraje ze své poloviny.

32:17
    Křinkova velmi dobrá rána z levé strany, ale Ondřej Matiášek skvěle zasáhl a drží svůj tým!

31:36
    V prostřední periodě se hraje většinou čistě až na zákrok Ondřeje Hurta, který se svým zákrokem neprovinil na dvouminutový trest.

30:57
    Hosté opět předvedli velmi dobrý útok, ale možná to už chtělo zakončit ze středu hřiště a nepřihrávat ještě do pravé strany.

30:29
    Ralfs Polis se dokázal dostat ke střele ze středu hřiště a trefil horní tyč Matiáškovy branky! Velká škoda pro Pardubice!

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu!

29:14
    Nedovolený zákrok od Viléma Doležala kolenem, rozhodčí ihned pískají a rozehrávat bude tým Sokolů.

28:47
    Pardubice se po dlouhé době dostaly k míčku, ale ihned o něj přišly, Bleci se opět snaží o vstřelení branky na polovině soupeře.

28:21
    Nedovolený zákrok na polovině hřiště, ale z mého pohledu to bylo čisté. Vzápětí se Ondřej Hurt dopustil ostrého zákroku.

27:43
    Kopecký kombinuje s Baumanem, ale je to ve středu hřiště tak zahuštěné, že tam míček nemůže projít.

27:06
    Opět se hraje spíše na středu hřiště, Bleci sice drží většinu času míček na své polovině, ale prohrávají o dvě branky.

26:32
    Skvělý zákrok Ondřeje Matiáška, který zastavil střelu z první, která by rozhodně skončila v brance!

25:59
    Jakub Hromada sbírá míček na své polovině, vzápětí si míček vzal pod svou kontrolu Radek Hanák a ten ho na polovině hřiště ztratil.

25:19
    Nyní se opět hra dost uklidnila, ani jeden z týmů se nikam nežene, vzápětí se dostal k míčku domácí hráč, ale rychle míček ztratil.

24:35
    Bleci dobře pracují na polovině hřiště, ale nedaří se jim dostávat do lepších šancí.

24:02
    Bleci se snaží co nejrychleji opět dostat na kontakt, ale Pardubice to dost uzavřely a chtějí co nejdéle držet dvoubrankový náskok.
    23:13 David ŽÁČEK - 3:1

23:13
    Pardubice se dostávají opět do dvoubrankového vedení! Přemek Pakosta skvěle dostal vzdušnou přihrávku na DAVIDA ŽÁČKA, který dokázal skvěle sklepnout míček do branky Ondřeje Matiáška! Asistence: Přemek Pakosta.

22:55
    Daniel Ludvík skvěle posunul míček na Radka Hanáka, ale ten trefil pouze boční síť!

22:24
    Druhá třetina je stále spíše vyrovnanější, ani jeden z týmů nemá nějakou větší převahu na hřišti.

21:57
    Machatý výborně pokryl Čáslavu a Martin Haleš tak bez větších problémů dokázal uklidnit hru.

21:24
    Radek Drba poslal pěknou ránu na Ondřeje Matiáška, který si skvěle vyjel proti střele a dokázal zasáhnout!

20:59
    Oba týmy rychle střídají, trenéři budou chtít co nejvíce střídat lajny, aby nebyly unavené a vydržely až do konce zápasu.

20:35
    Bleci jsou hned od začátku třetiny na balónku, Pardubice nyní spíše zatažené na své polovině a vyčkávají na chyb soupeře.

20:01
    Úvodní buly vyhráli domácí hráči.

20:01

Další třetina začne přibližně v 19:37.

Střely v první třetině: 6:9.

Je za námi první třetina, která přinesla tři branky! Zatím vidíme velice vyrovnaný boj a poměrně dost šancí na obou stranách, Oba brankáři předvedli pár dobrých zákroků. Uvidíme, jestli se nějaký z týmů utrhne nebo budeme sledovat urputný boj až do konce. Stav je po první třetině 2:1.

20:00

19:34
    Hosté nyní kombinují na své polovině a nejspíše se už nic do konce první třetiny nestane.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:10
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny, Pardubice začínají propadat a Bleci chodí do přečíslení.

17:37
    V posledních vteřinách se hraje spíše na polovině hřiště a moc šancí nevidíme ani na jedné straně.

16:57
    Hosté mohli jít do přečíslení 3 na 2, ale přihrávka na Vinklera šla na paty a díky tomu se celá akce zastavila.

16:18
    Maxmilián Škoda hraje také velmi dobrý zápas, Bleci zatím hrají týmově také dobře, ale na skóre to není vidět.

15:43
    Hosté začínají se dostávat pomalu do hry a snaží se co nejrychleji dostat na vyrovnaný stav a to nejlépe ještě před koncem první třetiny.
    15:11 Tomáš ČÁSLAVA - 2:1

15:11
    Bleci snižují na rozdíl jedné branky! Ralfs Polis ztratil florbalku a k míčku se dostal TOMÁŠ ČÁSLAVA, který dokázal přesně zakončit do levého horního rohu branky! Bez asistence.

14:26
    Bleci nyní drží míček na své polovině a nikam nespěchají, budou si chtít pečlivě připravit další šanci.

13:53
    Obuškevičova dobrá rána, ale nakonec minul branku Martina Haleše, který nemusel zasahovat!

13:10
    Filip Neklad dokázal vybojovat míček a jeho tým bude rozehrávat ze své poloviny.

12:37
    Hostující celek opět napadá ve velké intenzitě, ale Sokoli zatím hrají ve velké pohodě a nevypadá to, že by se mělo něco pokazit.

12:08
    Pardubice nyní drží míček za svou brankou a jsou celkem pasivní, vzápětí míček ztratil Puchner a ze středu střílel Adam Štyler, ale minul branku.
    11:39 Radek DRBA - 2:0

11:39
    Pardubice jdou do dvoubrankového vedení! Maxmilián Škoda dokázal od levého mantinelu přesně nahrát na RADKA DRBU, který dokázal přesně ťuknout do balónku a ten se převalil přes padajícího Ondřeje Matiáška! Asistence: Maxmilián Škoda.

11:23
    Radek Hanák byl faulovaný za brankou Martina Haleše, rozehrávat budou hostující hráči.

10:55
    Pardubice se snaží držet balónek na svých holích, což se sice daří, ale před Ondřejem Matiáškem je celkem klid.

10:24
    Vilém Doležal se dostal ke střele z první, ale hosté opět nedokázali trefit branku Martina Haleše, který nemusel zasahovat!

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:36
    Opět máme volnější pasáž hry, kdy oba týmy střídají, domácí drží míček a čekají na správný moment.

9:08
    Radek Hanák byl podražený a to se dalo pískat na dvě minuty, ale rozhodčí nechtějí vstupovat do zápasu, že budou vylučovat sporné zákroky.

8:23
    Obrovská šance ve které se objevil Tomáš Čáslava, ale ten trestuhodně v dobré pozici minul branku!

7:54
    Radek Drba je opět velmi aktivní na hřišti, nebojí se hrát a to domácí celek potřebuje.

7:18
    Marek Fryš byl skvěle vyhnán od domácích křídelníků až na svou polovinu, poté se dostal ke střele Procházka, ale ten byl zablokovaný.

6:44
    Radek Hanák rozehrál z útočného rohu hřiště na svého spoluhráče, ale ten nezachytil balónek a domácí tým může jít do útoku.

6:14
    Ralfs Polis drží míček za svou brankou, během toho oba týmy střídají, vzápětí střílel Pakosta, ale nakonec minul branku.

5:47
    Velmi důležitý gól z pohledu Pardubic už padl a domácí se nyní nemusejí nikam moc hnát.
    5:21 Milan BÍNA - 1:0

5:21
    Pardubice se dostávají do vedení! Radek Drba se skvěle uvolnil od svého strážce, vzápětí přihrál bekhendem na volného MILANA BÍNU, který vystřelil z první přesně do branky Ondřeje Matiáška! Asistence: Radek Drba.

4:41
    David Žáček z levé strany střílel na vzdálenější tyč, ale těsně minul branku Ondřeje Matiáška, který nemusel zasahovat.

4:07
    Ralfs Polis byl vyhnán až na svou polovinu s balónkem, hosté mohou jít vystřídat, to samé dělají i domácí hráči.

3:21
    Bleci nyní drží míček na své polovině, doufejme, že se brzy nějaký tým dostane do vedení a otevře se nám hra.

2:42
    Radek Drba se dostal k první nebezpečné šanci, když se kolem mantinelu dostal ke střele z pravé strany, ale minul branku Ondřeje Matiáška!

1:57
    Stále se hraje spíše na polovině hřiště a čekáme na první důležitější příležitost. Ta zatím nepřichází.

1:31
    Další nedovolené bránění před brankou Ondřej Matiáška, který bude muset být v pozoru.

1:19
    Vilém Doležal mohl jít sám na branku, ale rozhodčí mu nakonec odpískali faul a hra je přerušena.

0:58
    Nedovolené bránění na domácího hráče, to znamená, že Pardubice budou rozehrávat z poloviny soupeře.

0:34
    Pardubice se hned od začátku snaží dostat do zakončení, ale od zadního mantinelu se dostal míček pouze k Ondřeji Matiáškovi.

0:01
    Úvodní buly vyhráli hráči domácího celku.

00:01

Zdravím všechny florbalové příznivce! Dnes se podíváme na šestý zápas série play-down mezi týmy Pardubic, které dnes nastoupí v červených dresech a Black Angels, kteří si zvolili pro dnešní duel bílé dresy. Přeji všem příjemnou zábavu.

Úvodní sestavy

Pardubice: Haleš (Denemark) – Kaluža, Šimák, Viterna, Nezval, Klein, Prix (C), Škoda – Polis, Pakosta, Hurt, M. Bína, Žáček, Drahný, Křinka, Machatý, Drba, Savický, Puchner.
    Trenér: Martin Zozulák

Black Angels: Matiášek (Pfeifer) – M. Boček, M. Fryš, Obuškevič, Bauman, Neklan, Štyler – Vinkler, V. Novotný, Doležal, Kroužek, Ludvík (C), Sirotek, Čáslava, L. Procházka, Hromada, Jan Kopecký, R. Hanák, Renčín.
    Trenér: Tomáš Janeček

Rozhodčími dnešního zápasu jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.

Probíhající série

Máme za sebou už pět utkání a stále nemáme o zachránci rozhodnuto!

První zápas se odehrál sice ve velmi opatrném duchu, ale padalo poměrně dost branek, nakonec jich padlo 13 a po vítězství v prodloužení se mohli radovat hosté, kteří dost překvapivě brali první bod v sérii.

Druhý zápas už nabídl méně branek, přesněji pouze 4. Domácí tým hrál velmi zodpovědně do obrany a povolil svému soupeři vstřelení jen jedné branky, zajímavostí je, že všechny branky padly až ve třetí třetině, což nebývá ve florbale zvykem.

Třetí zápas přinesl spoustu faulů na obou stranách a i spoustu branek! David Žáček dostal červenou kartu ve 38.minutě potom co zahrál se zlomenou holí. To Pardubice nezlomilo a došly si pro druhé vítězství v této sérii.

Čtvrtý zápas byl zase úplně jiný, více byli na míčku hosté, kteří proměňovali většinu šancí, tím pádem se jim podařilo celkem vyhrát 5:3 i když ve skóre to není prakticky vidět.

Pátý zápas se odehrál na hřišti Bleků, kde dlouho vedli hosté z Pardubic a vypadalo to s nimi velmi dobře, že získají velmi důležitý bod, ale nakonec se tak nestalo a domácí ještě v 59. minutě dokázali dát rozhodující gól a dnes jedou do Pardubic se pokusit zachránit Superligovou příslušnost.

Nejproduktivnější hráči v základní části

Nejproduktivnější hráči kádru domácích jsou Matouš Burian, který nasbíral úctyhodných 28 kanadských bodů. Za ním je na druhém místě Jakub Renčín, který nasbíral také 28 kanadských bodů a na třetím místě je kapitán Jakub Hromada, který má na kontě 27 kanadských bodů.

Sokoli Pardubice

U Pardubic táhnou kanadské bodování dva hráči, jsou to Radek Drba a Ralfs Polis, kteří mají shodně 26 kanadských bodů, za nimi je odstup šesti bodů, kde se s 20 kanadskými body umístil David Žáček. I počet branek se odráží v této statistice, ve které nejsou Sokoli nejsilnější.

Cesta týmů do play-down

Soupeřem Bleků budou právě Pardubice, ty zažily další otřesnou sezónu a jejich výkony byly až někdy katastrofální viz. vysoká prohra doma s Mladou Boleslaví 2:22! Pardubice skončily na poslední příčce tabulky se ziskem pouhých osmi bodů a budou muset hrát úplně jiný florbal, pokud se chtějí v nejvyšší soutěži udržet. Pardubice v základní hrací době vyhrály pouze zápas s Karlovými Vary a právě v prvním kole Superligy s Bleky 5:3.

Bleci minulou sezónu odehráli velice slušně a skončili ve středu tabulky, který ji tak zajistil místo v play-off a bez problému se zachránil. Tento rok je to ale úplně jinak, Bleci nedokázali potvrdit formu z minulé sezóny a celou letošní sezónu se poměrně trápili, skončili na jedenácté pozici se ziskem 26 bodů a do posledních kol se ještě chtěli probojovat na poslední postupovou pozici, ale to se jim nepovedlo. Z toho vyplývá, že play-down hrajít s nejhorším týmem soutěže, který skončil na čtrnácté pozici

Formát play-off

Play-off hrají týmy od 1. do 10. mista v tabulce, hned prvních 6 týmů hraje rovnou čtvrtfinále a ostatní zbylé čtyři týmy se poperou v předkole na dva vítězné duely o další dvě místa v TOP osmičce. Poté se dále postupuje čtvrtfinále i semifinále – na 4 vítězné zápasy a finále se hraje pouze jeden zápas v O2 Aréně 14. dubna.

Play-down horší týmy v tabulce, tedy 11. až 14. tým tabulky podle umístění svedou souboje o udržení, dva vyhrané týmy se zachraňují a končí pro ně sezóna ostatní dva týmy spolu opět bojují už o záchranu alespoň o baráž, proherní tým sestupuje do 1. ligy vítěz hraje baráž s vítězem v play-off 1. ligy mužů

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00. (19:44:43)