Gruzínsko – Luxembursko | 2:0 (kon.) | | | Bosna – Ukrajina | 1:2 (kon.) | | | Izrael – Island | 1:4 (kon.) |
Poľsko – Estónsko | 5:1 (kon.) | | | Grécko – Kazachstan | 5:0 (kon.) | | | Wales – Fínsko | 4:1 (kon.) |
Portugalsko – Česko | 2:2 (kon.) |
Česko – Sev. Írsko | 3:0 (kon.) | | | Izrael – Poľsko | 1:2 (kon.) | | | Španielsko – Slovensko | 0:2 (kon.) |
Portugalsko – Švédsko | 5:2 (kon.) |
koniec
Česko
3:0
(2:0)
Severné Írsko
Mateo
Góly:
17. Sejk, 34. Sejk, 78. Halinský
Rozhodca: Peter Kráľovič – Tomáš Vorel, Tomáš Straka
Diváci: 2 892
Nepremenená penalta:
Česko:
Kinský – Chaloupek, Koželuh, Prebsl, Labík – Vydra, Icha – Višinský, Karabec – Sejk (C)
Náhradníci: Horníček, Vágner – Vitík, Křičfaluši, Šín, Křišťan, Kabongo, Slončík, Halinský, Alijagič, Ševčík
Tréner: Jan Suchopárek
Severné Írsko: Barnsley – McClelland, McConville, Stewart – Allen, Archer, Casey, Devenny, Johnston (C) – McGuckin, Taylor
Náhradníci: McMullan, Charles – Fogarty, E. Magee, Farquhar, Sloan, Annett, Robinson, B. Magee, Lindsay
Tréner: Tommy Wright
Náhradníci: Horníček, Vágner – Vitík, Křičfaluši, Šín, Křišťan, Kabongo, Slončík, Halinský, Alijagič, Ševčík
Tréner: Jan Suchopárek
Severné Írsko: Barnsley – McClelland, McConville, Stewart – Allen, Archer, Casey, Devenny, Johnston (C) – McGuckin, Taylor
Náhradníci: McMullan, Charles – Fogarty, E. Magee, Farquhar, Sloan, Annett, Robinson, B. Magee, Lindsay
Tréner: Tommy Wright
Rozhodca: Peter Kráľovič – Tomáš Vorel, Tomáš Straka
Diváci: 2 892
ze hřiště odchází Justin Devenny, přichází Rhys Annett.
ze hřiště odchází Carl Johnston, přichází Charlie Lindsay,
ze hřiště odchází Charlie Allen, přichází Ethan Magee,
ze hřiště odchází Dale Taylor, přichází Benjamin Magee.
ze hřiště odchází Albert Labík, přichází Michal Ševčík.
ze hřiště odchází Josh Archer, přichází Dylan Sloan.
ze hřiště odchází Sam McClelland, přichází Tommy Fogarty.
ze hřiště odchází Denis Višinský, přichází Tom Slončík,
ze hřiště odchází Patrik Vydra, přichází Ondřej Křičfaluši,
ze hřiště odchází Václav Sejk, přichází Denis Alijagič,
ze hřiště odchází Antonín Kinský, přichází Lukáš Horníček,
ze hřiště odchází Štěpán Chaloupek, přichází Denis Halinský,
ze hřiště odchází Adam Karabec, přichází Matěj Šín,
ze hřiště odchází Daniel Fila, přichází Christophe Kabongo,
ze hřiště odchází Marek Icha, přichází Jakub Křišťan.
ze hřiště odchází Fraser Barnsley, přichází Pierce Charles,
ze hřiště odchází Ciaran McGuckin, přichází Darren Robinson.
Česko: Kinský – Chaloupek, Koželuh, Prebsl – Karabec, Vydra, Labík, Icha – Fila, Višinský, Sejk (C)
Náhradníci: Horníček, Vágner – Vitík, Křičfaluši, Šín, Křišťan, Kabongo, Slončík, Halinský, Alijagič, Ševčík
Trenér: Jan Suchopárek
Severní Irsko: Barnsley – McClelland, McConville, Stewart – Allen, Archer, Casey, Devenny, Johnston – McGuckin, Taylor
Náhradníci: McMullan, Charles – Fogarty, E. Magee, Farquhar, Sloan, Annett, Robinson, B. Magee, Lindsay
Trenér: Tommy Wright
Rozhodčí: Peter Kráľovič – Tomáš Vorel, Tomáš Straka.
Nominace české reprezentace do 21 let na přípravné utkání se Severním Irskem a utkání kvalifikace s Islandem
Brankáři: Lukáš Horníček (SC Braga), Antonín Kinský (FK Pardubice), Matyáš Vágner (FC Sellier a Bellot Vlašim)
Obránci: Michal Černák (FK Jablonec), Štěpán Chaloupek (FK Teplice), Josef Koželuh (FC Zbrojovka Brno), Filip Prebsl (FC Slovan Liberec), Denis Halinský (FK Pardubice), Martin Vitík (AC Sparta Praha)
Záložníci: Marek Icha (FK Pardubice), Adam Karabec (AC Sparta Praha), Ondřej Křičfaluši (FK Teplice), Jakub Křišťan (FK Teplice), Albert Labík (FK Teplice), Tom Slončík (FC Zlín), Michal Ševčík (AC Sparta Praha), Matěj Šín (FC Baník Ostrava), Denis Višinský (FC Slovan Liberec), Patrik Vydra (AC Sparta Praha)
Útočníci: Denis Alijagič (FC Zbrojovka Brno), Daniel Fila (FK Teplice), Christophe Kabongo (FK Železiarne Podbrezová), Václav Sejk (Roda JC Kerkrade).
V nominaci nechybí stoper Sparty Martin Vitík, který se vrací do nominace, naopak Michal Ševčík je nováčkem, stejně jako například zlínský Slončík. Góly se budou čekat hlavně od kapitána Václava Sejka, který aktuálně působí v nizozemské Rodě Kerkrade. Utkání v Pardubicích v CFIG Areně startuje ve čtvrtek v 17:30.