Stíhačka žien 10 km, Canmore | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužov 12,5 km, Canmore | (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Saalbach | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Slalom žien, 1. kolo, Saalbach | Vítěz: A. Swenn Larssonová (SWE) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Saalbach | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Saalbach | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Stíhačka mužov 12,5 km, Canmore
Josef Ján Horký
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1172 b
2. Tarjei Bø (NOR) 1035 b
3. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 874 b
4. Sturla Holm Lægreid (NOR) 844 b
5. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) 783 b
6. Endre Strømsheim (NOR) 680 b
7. Sebastian Samuelsson (SWE) 667 b
8. Emilien Jacquelin (FRA) 652 b
9. Tommaso Giacomel (ITA) 638 b
10. Benedikt Doll (GER) 603 b
11. Johannes Kühn (GER) 603 b
...
28. Michal Krčmář (CZE) 252 b
55. Jakub Štvrtecký (CZE) 44 b
64. Jonáš Mareček (CZE) 30 b
74. Adam Václavík (CZE) 15 b
85. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
92. Vítězslav Hornig (CZE) 1 b
94. Tomáš Mikyska (CZE) 1 b (23:28:29)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 491 b
2. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) 353 b
3. Tarjei Bø (NOR) 350 b
4. Sebastian Samuelsson (SWE) 315 b
5. Sturla Holm Lægreid (NOR) 294 b
6. Endre Strømsheim (NOR) 289 b
7. Emilien Jacquelin (FRA) 264 b
8. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) 248 b
9. Martin Ponsiluoma (SWE) 238 b
10. Tommaso Giacomel (ITA) 230 b
...
31. Michal Krčmář (CZE) 68 b
54. Jakub Štvrtecký (CZE) 15 b
55. Jonáš Mareček (CZE) 15 b
66. Adam Václavík (CZE) 7 b
71. Mikuláš Karlík (CZE) 5 b
79. Vítězslav Hornig (CZE) 1 b
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 34:38,2 (3)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +11,2 (1)
3. Eric Perrot (FRA) +11,6 (1)
4. Emilien Jacquelin (FRA) +33,5 (4)
5. Tarjei Bø (NOR) +37,9 (2)
6. Tommaso Giacomel (ITA) +1:09,3 (4)
7. Johan-Olav Botn (NOR) +1:10,7 (2)
8. Tero Seppälä (FIN) +1:45,0 (2)
9. Quentin Fillon Maillet (FRA) +1:57,1 (4)
10. Fabien Claude (FRA) +1:59,5 (0)
11. Philipp Nawrath (GER) +2:01,5 (1)
12. Jesper Nelin (SWE) +2:02,6 (3)
13. Lukas Hofer (ITA) +2:13,3 (2)
14. Vetle Sjåstad Christiansen (NOR) +2:14,4 (2)
15. Justus Strelow (GER) +2:15,1 (0)
16. Jakov Fak (SLO) +2:23,0 (2)
17. Philipp Horn (GER) +2:24,5 (2)
18. Johannes Dale-Skjevdal (NOR) +2:34,9 (4)
19. Campbell Wright (USA) +2:42,3 (1)
20. Simon Eder (AUT) +2:46,8 (2)
21. Florent Claude (BEL) +2:50,7 (0)
22. Jeremy Finello (SUI) +2:56,4 (4)
23. Danilo Riethmüller (GER) +2:59,2 (2)
24. Michal Krčmář (CZE) +3:00,4 (2)
25. Sturla Holm Lægreid (NOR) +3:04,4 (1)
26. Benedikt Doll (GER) +3:10,4 (3)
27. Martin Ponsiluoma (SWE) +3:14,7 (4)
28. Johannes Kühn (GER) +3:21,5 (5)
29. Roman Rees (GER) +3:22,8 (2)
30. Patrick Braunhofer (ITA) +3:27,0 (1)
31. Otto Invenius (FIN) +3:32,3 (4)
32. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +3:45,9 (5)
33. Sebastian Stalder (SUI) +3:48,7 (3)
34. Didier Bionaz (ITA) +4:05,9 (5)
35. David Komatz (AUT) +4:10,1 (3)
36. Jake Brown (USA) +4:10,9 (4)
37. Dominik Unterweger (AUT) +4:28,7 (3)
38. Endre Strømsheim (NOR) +4:37,3 (4)
39. Viktor Brandt (SWE) +4:40,4 (3)
40. Lovro Planko (SLO) +4:44,5 (4)
...
48. Vítězslav Hornig (CZE) +5:24,1 (3)
49. Jonáš Mareček (CZE) +5:29,4 (3)
50. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:55,9 (7)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 28:44,1 (3)
2. Eric Perrot (FRA) +32,3 (1)
3. Sebastian Samuelsson (SWE) +33,6 (1)
4. Emilien Jacquelin (FRA) +49,5 (4)
5. Tarjei Bø (NOR) +56,0 (2)
....
26. Michal Krčmář (CZE) +3:15,8 (2)
42. Jonáš Mareček (CZE) +4:42,4 (3)
47. Vítězslav Hornig (CZE) +5:07,7 (3)
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 21:20,0 (2)
2. Sebastian Samuelsson (SWE) +47,7 (1)
3. Emilien Jacquelin (FRA) +51,2 (3)
4. Tarjei Bø (NOR) +52,4 (1)
5. Eric Perrot (FRA) +58,1 (1)
....
24. Michal Krčmář (CZE) +2:59,6 (1)
37. Jonáš Mareček (CZE) +4:00,3 (2)
45. Vítězslav Hornig (CZE) +4:26,7 (0+2)