Stíhačka žien 10 km, Canmore | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužov 12,5 km, Canmore | (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Saalbach | Vítěz: M. Odermatt (SUI) (kon.) | | | Slalom žien, 1. kolo, Saalbach | Vítěz: A. Swenn Larssonová (SWE) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Saalbach | Vítěz: L. Meillard (SUI) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Saalbach | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Stíhačka žien 10 km, Canmore
Vítěz: L. Vittozziová (ITA)
Karel Jedlička
...
- 1. Lisa Vittozziová (ITA) 28:15,9 (1)
- 2. Lou Jeanmonnotová (FRA) +12,2 (3)
- 3. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +19,4 (3)
- 4. Julia Simonová (FRA) +1:03,2 (3)
- 5. Gilonne Guigonnatová (FRA) +1:07,6 (2)
- 6. Anna Gandlerová (AUT) +1:13,4 (3)
- 7. Hanna Öbergová (SWE) +1:15,9 (4)
- 8. Markéta Davidová (CZE) +1:16,5 (3)
- 9. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:18,0 (4)
- 10. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:18,4 (6)
- 11. Selina Grotianová (GER) +1:19,0 (2)
- 12. Deedra Irwinová (USA) +1:23,1
- 13. Beatrice Trabucchiová (ITA) +1:24,1 (1)
- 14. Elvira Öbergová (SWE) +1:33,7 (3)
- 15. Vanessa Voigtová (GER) +1:42,4 (2)
- 16. Sophia Schneiderová (GER) +1:44,6 (3)
- 17. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:48,6 (1)
- 18. Anna Magnussonová (SWE) +1:49,1 (4)
- 19. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:49,6 (4)
- 20. Tereza Voborníková (CZE) +2:06,7 (3)
- 21. Aita Gasparinová (SUI) +2:17,0 (1)
- 22. Baiba Bendiková (LAT) +2:21,5 (2)
- 23. Anamarija Lampičová (SLO) +2:30,4 (8)
- 24. Lucie Charvátová (CZE) +2:36,1 (5)
- 25. Ida Lienová (NOR) +2:37,3 (3)
- 26. Jeanne Richardová (FRA) +2:38,5 (2)
- 27. Julija Džimová (UKR) +2:41,3 (3)
- 28. Anna Mąková (POL) +2:44,8 (3)
- 29. Lea Rothschopfová (AUT) +2:45,9
- 30. Chrystyna Dmytrenková (UKR) +2:51,9 (1)
- 31. Amy Basergaová (SUI) +2:53,7 (2)
- 32. Johanna Puffová (GER) +2:54,3 (2)
- 33. Michela Carraraová (ITA) +2:58,2 (3)
- 34. Natalia Sidorowiczová (POL) +3:01,3 (2)
- 35. Samuela Comolová (ITA) +3:05,8 (5)
- 36. Marthe Kråkstad Johansenová (NOR) +3:17,6 (3)
- 37. Sophie Chauveauová (FRA) +3:24,1 (5)
- 38. Mona Brorssonová (SWE) +3:27,8 (3)
- 39. Joanna Jakielová (POL) +3:27,9 (4)
- 40. Suvi Minkkinenová (FIN) +3:29,6 (2)
- 48. Jessica Jislová (CZE) +4:16,6 (2)
...
- 1. Lisa Vittozziová (ITA) 1071 b
- 2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 1010 b
- 3. Lou Jeanmonnotová (FRA) 978 b
- 4. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 975 b
- 5. Julia Simonová (FRA) 958 b
- 6. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 822 b
- 7. Elvira Öbergová (SWE) 807 b
- 8. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 627 b
- 9. Vanessa Voigtová (GER) 601 b
- 10. Franziska Preussová (GER) 539 b
- 16. Tereza Voborníková (CZE) 384 b
- 18. Markéta Davidová (CZE) 351 b
- 25. Jessica Jislová (CZE) 246 b
- 34. Lucie Charvátová (CZE) 181 b
- 70. Ema Kapustová (SVK) 31 b
- 75. Zuzana Remeňová (SVK) 19 b
...
- 1. Lisa Vittozziová (ITA) 398 b
- 2. Julia Simonová (FRA) 384 b
- 3. Lou Jeanmonnotová (FRA) 378 b
- 4. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 357 b
- 5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 318 b
- 6. Elvira Öbergová (SWE) 297 b
- 7. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 287 b
- 8. Vanessa Voigtová (GER) 221 b
- 9. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 216 b
- 10. Hanna Öbergová (SWE) 213 b
- 14. Markéta Davidová (CZE) 160 b
- 19. Tereza Voborníková (CZE) 126 b
- 24. Lucie Charvátová (CZE) 87 b
- 26. Jessica Jislová (CZE) 84 b
- 49. Ema Kapustová (SVK) 29 b
1. Lisa Vittozziová (ITA) 398 b
2. Julia Simonová (FRA) 384 b
3. Lou Jeanmonnotová (FRA) 378 b
4. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 357 b
5. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 318 b
6. Elvira Öbergová (SWE) 297 b
7. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 287 b
8. Vanessa Voigtová (GER) 221 b
9. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 216 b
10. Hanna Öbergová (SWE) 213 b
14. Markéta Davidová (CZE) 160 b
19. Tereza Voborníková (CZE) 126 b
24. Lucie Charvátová (CZE) 87 b
26. Jessica Jislová (CZE) 84 b
49. Ema Kapustová (SVK) 29 b (19:33:40)
1. Lisa Vittozziová (ITA) 1071 b
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 1010 b
3. Lou Jeanmonnotová (FRA) 978 b
4. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) 975 b
5. Julia Simonová (FRA) 958 b
6. Lena Häckiová-Grossová (SUI) 822 b
7. Elvira Öbergová (SWE) 807 b
8. Karoline Offigstad Knottenová (NOR) 627 b
9. Vanessa Voigtová (GER) 601 b
10. Franziska Preussová (GER) 539 b
...
16. Tereza Voborníková (CZE) 384 b
18. Markéta Davidová (CZE) 351 b
25. Jessica Jislová (CZE) 246 b
34. Lucie Charvátová (CZE) 181 b
70. Ema Kapustová (SVK) 31 b
75. Zuzana Remeňová (SVK) 19 b
Kromě vítězství v dnešním závodě se tak před svou největší konkurentku dostala i v celkovém hodnocení disciplíny a získává malý křišťálový glóbus.
Na dalších čtyřech místech se seřadily francouzské reprezentantky, v boji o stříbro v posledním okruhu odolala Jeanmonotová náporu Braisazové-Bouchetové.
Markéta Davidová podala dnes výkon jako za starých zlatých časů, z 25. místa se vyhoupla na osmé a kdyby udělala o jednu chybu méně na střelnici, mohla skončit dokonce čtvrtá. Další Češky si mírně pohoršily, nicméně Lucie Charvátová i přes jednu nepovedenou položku se třemi chybami postupuje do závěrečného závodu s hromadným startem, kde tak bude mít český biatlon hned čtyřnásobné zastoupení.
1. Lisa Vittozziová (ITA) 28:15,9 (1)
2. Lou Jeanmonnotová (FRA) +12,2 (3)
3. Justine Braisazová-Bouchetová (FRA) +19,4 (3)
4. Julia Simonová (FRA) +1:03,2 (3)
5. Gilonne Guigonnatová (FRA) +1:07,6 (2)
6. Anna Gandlerová (AUT) +1:13,4 (3)
7. Hanna Öbergová (SWE) +1:15,9 (4)
8. Markéta Davidová (CZE) +1:16,5 (3)
9. Janina Hettichová-Walzová (GER) +1:18,0 (4)
10. Lena Häckiová-Grossová (SUI) +1:18,4 (6)
11. Selina Grotianová (GER) +1:19,0 (2)
12. Deedra Irwinová (USA) +1:23,1
13. Beatrice Trabucchiová (ITA) +1:24,1 (1)
14. Elvira Öbergová (SWE) +1:33,7 (3)
15. Vanessa Voigtová (GER) +1:42,4 (2)
16. Sophia Schneiderová (GER) +1:44,6 (3)
17. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:48,6 (1)
18. Anna Magnussonová (SWE) +1:49,1 (4)
19. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:49,6 (4)
20. Tereza Voborníková (CZE) +2:06,7 (3)
21. Aita Gasparinová (SUI) +2:17,0 (1)
22. Baiba Bendiková (LAT) +2:21,5 (2)
23. Anamarija Lampičová (SLO) +2:30,4 (8)
24. Lucie Charvátová (CZE) +2:36,1 (5)
25. Ida Lienová (NOR) +2:37,3 (3)
26. Jeanne Richardová (FRA) +2:38,5 (2)
27. Julija Džimová (UKR) +2:41,3 (3)
28. Anna Mąková (POL) +2:44,8 (3)
29. Lea Rothschopfová (AUT) +2:45,9
30. Chrystyna Dmytrenková (UKR) +2:51,9 (1)
31. Amy Basergaová (SUI) +2:53,7 (2)
32. Johanna Puffová (GER) +2:54,3 (2)
33. Michela Carraraová (ITA) +2:58,2 (3)
34. Natalia Sidorowiczová (POL) +3:01,3 (2)
35. Samuela Comolová (ITA) +3:05,8 (5)
36. Marthe Kråkstad Johansenová (NOR) +3:17,6 (3)
37. Sophie Chauveauová (FRA) +3:24,1 (5)
38. Mona Brorssonová (SWE) +3:27,8 (3)
39. Joanna Jakielová (POL) +3:27,9 (4)
40. Suvi Minkkinenová (FIN) +3:29,6 (2)
...
48. Jessica Jislová (CZE) +4:16,6 (2)