Česká Lípa – Ostrava 5:4 (po pr.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
5:4 (2:0, 1:3, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:1
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
cz Piatok 08.03.2024, 19:30 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga (CZ) • Osemfinále

68:15
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Česká Lípa rozhoduje toto utkání a posílá sérii do třetího zápasu! Daniel Štěrba dokázal skvěle přihrát přesně na ANTONÍNA STÁRKA, který z velké dálky zamířil přesně na teploměr hostujícího gólmana Jana Bindera! Asistence: Daniel Štěrba.

67:54
    Oddechový čas pro tým FBC 4CLEAN Česká Lípa.

67:54
    Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava:
    Jakub Košarišťan – 2 min., Sekání.

66:58
    Domácí hrají v plném počtu!!!

66:14
    Jakub Jirsa se dostal ke střele v přečíslení v oslabení, ale trestuhodně minul branku Jana Bindera, který nemusel nakonec zasahovat!

63:51
    Ostrava stále kombinuje kolem branky Jana Dvořáka, který stále čeká na první důležitější zákrok v prodloužení!

63:29
    Na červenou kartu to nakonec nebylo, ale Ondřej Kopič je poslán do sprch a je vyloučen až do konce utkání! Ostrava má k dispozici čtyřminutovou přesilovou hru!

62:58
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa:
    Ondřej Kopič – 2+2, Hrubost.

62:58
    A pozor! Je tu ve hře červená karta za tento zákrok na Marcela Jakubce! Uvidíme, jestli tomu tak bude!

60:24
    Prodloužení se v osmifinále hraje na 10 minut a 5 na 5, takže žádný hurá florbal neočekávejme.

60:01
    Úvodní buly vyhráli domácí hráči.

59:24
    Česká Lípa nikam s balónkem nespěchá a vypadá to, že se dočkáme prodloužení!

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:27
    Vavruška si našel prostor ve středu hřiště a vystřelil, jenže trefil pouze dobře postaveného Jana Bindera!

55:00
    Radek Krajcigr šel sám na ostravského brankáře, který už byl prakticky na zemi a pouze strčil ruku co nejdál to šlo a vytáhl parádní zákrok!

54:35
    Hosté hrají v plném počtu.

54:08
    Česká Lípa se po delší době opět usadila na polovině soupeře, vzápětí Křenkův pokus kryje ostravský brankář!

52:35
    Šimon Kuczera – 2 min. + 10 min., Nesportovní chování.

52:35
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Ostrava srovnává, ale stala se ta samá situace i na druhé straně! Jan Daniš skvělou přihrávkou dokázal dostat míček na ŠIMONA KUCZERU, který vymetl dolní roh domácí branky! Asistence: Jan Daniš.

51:57
    Ostrava stále kombinuje před brankou České Lípy, ale nedaří se jí vstřelit branku!

51:20
    Tak nakonec to branka je! Jan Dvořák dokázal dostat míček na LADISLAVA PEKÁRKA, který vymetl horní roh branky v brance Jana Bindera! Asistence: Jan Dvořák.

51:20
    Ladislav Pekárek – 2 min. + 10 min., Nesportovní chování.

51:20
    Pozor! Česká Lípa vstřelila branku, ale rozhodčí rozpažili! Uvidíme jestli tedy branka bude platit!

50:49
    Až nyní Dvořák musel zasahovat proti tvrdé střele Marcela Jakubce! Na druhé straně zahrozil Václav Vavruška, ale nedokázal dostat míček do branky!

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny!

49:25
    Radek Krajcigr – 2 min., Bránění ve hře.

49:25
    Ostrý zákrok od Krajcigra a to vůbec nebylo hezké, ostravský hráč se svíjí na zemi ve velkých bolestech!

47:55
    Štěrba ztratil míček, ale vzápětí se k němu opět odrazil! Velké zmatky před brankou Bindera nedokázal nikdo potrestat!

44:58
    Česká Lípa po delší době je opět na míčku, následně se Štěrba dostal až před Bindera, ale ten si vše pohlídal!

44:25
    Uběhlo nám pár minutek ze třetí třetiny, vzápětí střela Šimona Kuczery zamířila pouze těsně vedle levé tyče domácí branky!

42:42
    Velmi důležitý zákrok Dvořáka špičkou boty! Velká smůla pro Ostravu, která mohla odskočit na rozdíl jedné branky.

39:11

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:49
    Další velmi dobrý zákrok obrany České Lípy, která zablokovala velmi tvrdou střelu od Jakubce!

37:11
    Pekárek se snažil zablokovat střelu, což se mu povedlo, ale rozhodčí ihned zvedli ruku poté, co zahrál na zemi!

37:11
    Ladislav Pekárek – 2 min., Hra na zemi.

33:13
    Na druhé straně šel Pekárek s Krajcigrem do přečíslení dva na jednoho, ale druhý jmenovaný trestuhodně nedokázal zasáhnout míček!

32:44
    Nebezpečná střela Richarda Puma z levé strany, ale tu dokázal zablokovat obránce domácího celku v pravou chvíli!

30:25
    Máme srovnáno! Daniel Štěrba se dokázal skvěle podívat a poslat krosovou přihrávku na volného VÁCLAVA VAVRUŠKU, který dokázal na teploměr prostřelit hostujícího gólmana, který v této třetině neměl zatím moc práce! Asistence: Daniel Štěrba.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny dnešního zápasu!

29:23
    Druhá třetina je zatím ofenzivněji lepší z obou stran, ale když se podíváme na skóre, tak je jasné, kdo tuto třetinu je lepší a efektivnější.

27:58
    Radek Krajcigr se nádherně dostal až sám před brankáře Jana Bindera, který byl jako poslední koho musel překonat, ale jednoruč se mu to bohužel nepovedlo!

26:12
    Ostrava nyní hraje skvěle a v podstatě ještě tuto třetinu nepustila svého soupeře k míčku!

25:31
    To je tedy otočka jako hrom! Adam Mikoláš dokázal poslat pas k pravému mantinelu na MARKA BRÄUERA, který bez větších potíží dokázal najít místečko v horní části branky u bližší tyče! Asistence: Adam Mikoláš.

25:20
    Ostrava vyrovnává na 2:2 velmi rychle! Jan Daniš dokázal prostrčit míček na střed hřiště, kde si míček vzal DANIEL CHATRNÝ vyjel si k pravému mantinelu a následně dokázal dostat míček ke vzdálenější tyči! Asistence: Jan Daniš.

23:13
    Ostrava střílí první branku a je v kontaktu! Lukáš Pobořil dokázal skvěle zpoza branky najít volného ADAMA MIKOLÁŠE, který se ničeho nebál a poslal míček co nejrychleji do branky Jana Dvořáka! Asistence: Lukáš Pobořil.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

17:53
    Česká Lípa jde do vedení o dvě branky! Daniel Štěrba skvěle našel volného RADKA KRAJCIGRA na druhé straně hřiště a ten už dokázal bez problému míček umístit za Binderovy záda! Asistence: Daniel Štěrba.

17:36
    Domácí vybojovali míček na své polovině, toto vyloučení může být v dnešním zápase klíčové!

16:45
    Filip Šubert – 2 min., Nedovolené vrážení.

16:32
    Další střelecký pokus Ostravy, ale ani tentokrát to nebude první branka pro Ostravu. Následovat ještě bude trest pro Ostravu!

14:55
    Štěrbova střela z první měla dobrá parametry na to, aby skončila v brance, ale přišlo další zablokovaní střely!

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:35
    Jeden z hostů poslal míček přes malé brankoviště, ale Mikoláš na druhé straně hřiště trestuhodně minul míček, který měl skončit v brance!

9:18
    Lukáš Pešat se dostal po kombinaci Ostravy až do středu hřiště, ale otřel ho pouze o prvního blokujícího hráče!

8:13
    Česká Lípa jde do vedení! Vladimír Trčka ze své poloviny skvěle našel přihrávkou po zemi nabíhajícího VÁCLAVA VAVRUŠKU, který šel sám na brankáře Ostravy a zamířil přesně k levé tyči! Asistence: Vladimír Trčka.

7:43
    Pekárek byl v obrovské šanci před Binderem, ale trestuhodně napálil pouze dobře postaveného Bindera!

4:15
    První nebezpečná střela i od Ostravy, ale nyní Jan Dvořák nemusel zasahovat, míček letěl těsně vedle levé tyče domácí branky!

2:09
    První dobrá střela, kterou vyslal Radek Krajcigr, ale ten minul branku Jana Bindera, který nemusel zasahovat!

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 9. Vavruška (Trčka), 18. Krajcigr (Štěrba), 31. Vavruška (Štěrba), 52. Pekárek (Dvořák), 69. Stárek (Štěrba) – 24. Mikoláš (Pobořil), 26. Chatrný (Daniš), 26. Bräuer (Mikoláš), 53. Kuczera (Daniš)

Využitie: 2:1. Zásahy brankárov: 15:18.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Jukl) – Mlejnek, Seibert, Stárek, Slaný, Štěrba, F. Šedivý, Křenek – Dzierža, Pekárek, Vavruška, Trčka, Kouba, Pšenička, Cobl, Kopič, Jirsa, Slánský, Krajcigr (C).
    Tréner: Vladimír Trčka

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Strakoš (Binder) – Friedel, Šulc, Pum, Jakubec (C), Šubert, Němec – Chatrný, Herblich, Mikoláš, D. Prašivka, Daniš, Bräuer, Kuczera, Pešat, Košarišťan, Murín, Tomek, Pobořil.
    Tréner: Robert Segeťa

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga