Česká Lípa – Mladá Boleslav 6:14 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 9:6 (kon.) | Bohemians – Tatran 1:6 (kon.)
Ostrava – Karlovy Vary 6:5 (2:1 po s.n.) | Vítkovice – BUTCHIS 17:0 (kon.) | Pardubice – Black Angels 3:6 (kon.)
Chodov – Sparta 7:6 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
7:6 (1:2, 4:3, 2:1)
ACEMA Sparta Praha
cz Sobota 02.03.2024, 17:00 • SH Jižní Město, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 26. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u florbalu zase někdy příště. (18:53:17)

FAT PIPE Florbal Chodov – ACEMA Sparta Praha 7:6
    Branky a nahrávky: 11. Slunečko (Tichý), 22. Ondrušek (Komárek), 26. Votava (Horký), 27. Vávra (Komárek), 36. Kafka (Tichý), 51. Vávra (Matoušek), 58. V. Petráň (Skřivánek) – 12. Mat. Čermák (Pruner), 13. Juha (Curney), 31. Juha (Curney), 38. Pruner (Mat. Čermák), 39. Pražan (Curney), 50. Košir (Zouzal). Rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička. Vyloučení: 3:2. Diváci: 220. Zásahy brankářů: 21:18. Po třetinách: 1:2, 4:3, 2:1.

Nejlepší hráči zápasu:

Marek Matoušek (Chodov)
    Josef Juha (Sparta)

Dnešní utkání je u konce. V dlouho vyrovnaném souboji šla sice Sparta do vedení 6:5, domácí ale pohotově srovnali a v závěru nakonec rozhodl Vojtěch Petráň střelou do odkryté branky hostujícího celku. Pro domácí tak klíčová výhra v souboji o čtvrtou příčku soutěže.

59:53
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov:
    Mikuláš Komárek – 2 min., Hrubost.

59:26
    Hosté sice kombinují na polovině soupeře, ale nemohou se dostat k zakončení na branku Hodíka.

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Martin Beneš opouští svoji branku a Sparta jde do šesti.

58:13
    Chodov nyní drží míček za vlastní brankou, což mu absolutně vyhovuje.
    57:47 Vojtěch PETRÁŇ - 7:6

57:47
    Chodov právě vstřelil branku! Klíčová branka pro domácí celek! Martin Skřivánek parádní nahrávkou z levé strany našel VOJTĚCHA PETRÁNĚ, který dokázal srovnat míček na čepeli a poslat ho do odkryté branky. Asistence: Martin Skřivánek.

56:45
    Sparta je v plném počtu.

55:58
    Domácí dobře kombinují v přesilovce, zatím však nemají potřebné štěstí k prostřelení Beneše.

55:14
    V oslabení se do zakončení dostal hbitý Robert Košir. Hodík znovu podržel svůj tým.

54:45
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha:
    Jan Marvánek – 2 min., opakované přestupky.

54:30
    Zdvižená pravice rozhodčích, Sparta bude vyloučena!

54:00
    Šest minut před koncem stále platí nerozhodný stav 6:6. Míří nám zápas do prodloužení?

53:10
    Nebezpečnou střelu Bauera vyrazil pozorný Beneš do rohu hřiště. Důležitý zákrok hostujícího brankáře.

Ondřej Černý

Góly a asistencie: 11. Slunečko (Tichý), 22. Ondrušek (Komárek), 26. Votava (Horký), 27. Vávra (Komárek), 36. Kafka (Tichý), 51. Vávra (Matoušek), 58. V. Petráň (Skřivánek) – 12. Mat. Čermák (Pruner), 13. Juha (Curney), 31. Juha (Curney), 38. Pruner (Mat. Čermák), 39. Pražan (Curney), 50. Košir (Zouzal)

Zásahy brankárov: 21:18.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (J. Šedivý) – Matoušek, Sýkora, Horký, J. Bauer, Slunečko, Tichý, M. Šmíd, Sláma – Vávra, Ondrušek (C), Komárek, V. Petráň, Votava, Skřivánek, V. Klápa, Kafka, Eremiáš, Kovářík.
    Tréner: David Podhráský

ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Hejna) – Pražan (C), Pruner, Marvánek, Kareš, Wertheim, J. Sedláček – Zouzal, Peška, Košir, Curney, Mat. Čermák, Fišer, Kos, Juha, Ujhelyi, Šváb, Krbec.
    Tréner: Marek Vojta

Rozhodca: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička