Zmieš. štafeta jednotlivcov, Nové město na Morave | Vítěz: Francie (kon.) |
Tlač. konferencia k vysielaniu F1 na Nova Sport 5 | (kon.) |
koniec udalosti
Zmieš. štafeta jednotlivcov, Nové město na Morave
Vítěz: Francie
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Francie 36:21,7 (0+3)
Quentin Fillon Maillet, Lou Jeanmonnotová
2. Itálie +24,6 (0+5)
Tommaso Giacomel, Lisa Vittozziová
3. Norsko +27,4 (1+7)
(Johannes Thingnes Bø, Ingrid Landmark Tandrevoldová
4. Švédsko +1:00,9 (1+12)
5. Švýcarsko +1:01,1 (0+6)
6. Německo +1:04,6 (0+4)
7. USA +1:07,3 (0+4)
8. Lotyšsko +1:10,9 (0+6)
9. Rakousko +1:21,0 (0+4)
10. Česká republika +1:33,7 (1+10)
11. Estonsko +1:41,7 (0+9)
12. Finsko +1:45,3 (1+7)
13. Polsko +2:20,4 (0+7)
14. Ukrajina +2:26,0 (0+12)
15. Korea +2:36,2 (0+8)
16. Belgie +2:47,1 (0+12)
17. Bulharsko +2:50,4 (1+18)
18. Slovinsko +3:05,4 (2+9)
19. Moldávie +3:07,1 (0+10)
20. Rumunsko +3:20,2 (1+10)
21. Kanada +3:34,5 (1+7)
22. Slovensko +3:41,9 (1+11)
23. Kazachstán +4:20,4 (0+10)
Litva
Chorvatsko
Japonsko
Austrálie
Řecko vš. -1 kolo
Startovní listina:
1. Norsko (Johannes Thingnes Bø, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
2. Německo (Justus Strelow, Vanessa Voigtová)
3. Švédsko (Sebastian Samuelsson, Hanna Öbergová)
4. Rakousko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
5. Francie (Quentin Fillon Maillet, Lou Jeanmonnotová)
6. Itálie (Tommaso Giacomel, Lisa Vittozziová)
7. Slovinsko (Jakov Fak, Polona Klemenčičová)
8. Finsko (Otto Invenius, Suvi Minkkinenová)
9. Lotyšsko (Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendiková)
10. Švýcarsko (Niklas Hartweg, Lena Häckiová-Grossová)
11. USA (Campbell Wright, Deedra Irwinová)
12. Ukrajina (Dmytro Pidručnyj, Anastasija Merkušynová)
13. Estonsko (Rene Zahkna, Susan Külmová)
14. Česká republika (Jonáš Mareček, Markéta Davidová)
15. Moldávie (Maxim Makarov, Alla Ghilenková)
16. Kanada (Adam Runnalls, Emma Lunderová)
17. Polsko (Marcin Zawól, Natalia Sidorowiczová)
18. Slovensko (Tomáš Sklenárik, Mária Remeňová)
19. Litva (Vytautas Strolia, Natalja Kočerginová)
20. Rumunsko (Dmitrij Šamajev, Anastasia Tolmačevová)
21. Korea (Timofej Lapšin, Jekatěrina Avvakumovová)
22. Kazachstán (Alexandr Muchin, Galina Višněvská-Šeporenková)
23. Bulharsko (Blagoj Todev, Valentina Dimitrovová)
24. Chorvatsko (Krešimir Crnković, Anika Kožicová)
25. Japonsko (Mikito Tačizaki, Aoi Satová)
26. Austrálie (Noah Bradford, Darcie Mortonová)
27. Belgie (Florent Claude, Lotte Lieová)
28. Řecko (Apostolos Angelis, Konstantina Charalampidová)
1. Francie 36:21,7 (0+3)
Quentin Fillon Maillet, Lou Jeanmonnotová
2. Itálie +24,6 (0+5)
Tommaso Giacomel, Lisa Vittozziová
3. Norsko +27,4 (1+7)
(Johannes Thingnes Bø, Ingrid Landmark Tandrevoldová
4. Švédsko +1:00,9 (1+12)
5. Švýcarsko +1:01,1 (0+6)
6. Německo +1:04,6 (0+4)
7. USA +1:07,3 (0+4)
8. Lotyšsko +1:10,9 (0+6)
9. Rakousko +1:21,0 (0+4)
10. Česká republika +1:33,7 (1+10)
11. Estonsko +1:41,7 (0+9)
12. Finsko +1:45,3 (1+7)
13. Polsko +2:20,4 (0+7)
14. Ukrajina +2:26,0 (0+12)
15. Korea +2:36,2 (0+8)
16. Belgie +2:47,1 (0+12)
17. Bulharsko +2:50,4 (1+18)
18. Slovinsko +3:05,4 (2+9)
19. Moldávie +3:07,1 (0+10)
20. Rumunsko +3:20,2 (1+10)
21. Kanada +3:34,5 (1+7)
22. Slovensko +3:41,9 (1+11)
23. Kazachstán +4:20,4 (0+10)
Litva
Chorvatsko
Japonsko
Austrálie
Řecko vš. -1 kolo
Startovní listina:
1. Norsko (Johannes Thingnes Bø, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
2. Německo (Justus Strelow, Vanessa Voigtová)
3. Švédsko (Sebastian Samuelsson, Hanna Öbergová)
4. Rakousko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
5. Francie (Quentin Fillon Maillet, Lou Jeanmonnotová)
6. Itálie (Tommaso Giacomel, Lisa Vittozziová)
7. Slovinsko (Jakov Fak, Polona Klemenčičová)
8. Finsko (Otto Invenius, Suvi Minkkinenová)
9. Lotyšsko (Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendiková)
10. Švýcarsko (Niklas Hartweg, Lena Häckiová-Grossová)
11. USA (Campbell Wright, Deedra Irwinová)
12. Ukrajina (Dmytro Pidručnyj, Anastasija Merkušynová)
13. Estonsko (Rene Zahkna, Susan Külmová)
14. Česká republika (Jonáš Mareček, Markéta Davidová)
15. Moldávie (Maxim Makarov, Alla Ghilenková)
16. Kanada (Adam Runnalls, Emma Lunderová)
17. Polsko (Marcin Zawól, Natalia Sidorowiczová)
18. Slovensko (Tomáš Sklenárik, Mária Remeňová)
19. Litva (Vytautas Strolia, Natalja Kočerginová)
20. Rumunsko (Dmitrij Šamajev, Anastasia Tolmačevová)
21. Korea (Timofej Lapšin, Jekatěrina Avvakumovová)
22. Kazachstán (Alexandr Muchin, Galina Višněvská-Šeporenková)
23. Bulharsko (Blagoj Todev, Valentina Dimitrovová)
24. Chorvatsko (Krešimir Crnković, Anika Kožicová)
25. Japonsko (Mikito Tačizaki, Aoi Satová)
26. Austrálie (Noah Bradford, Darcie Mortonová)
27. Belgie (Florent Claude, Lotte Lieová)
28. Řecko (Apostolos Angelis, Konstantina Charalampidová)
1. Francie 36:21,7 (0+3)
Quentin Fillon Maillet, Lou Jeanmonnotová
2. Itálie +24,6 (0+5)
Tommaso Giacomel, Lisa Vittozziová
3. Norsko +27,4 (1+7)
(Johannes Thingnes Bø, Ingrid Landmark Tandrevoldová
4. Švédsko +1:00,9 (1+12)
5. Švýcarsko +1:01,1 (0+6)
6. Německo +1:04,6 (0+4)
7. USA +1:07,3 (0+4)
8. Lotyšsko +1:10,9 (0+6)
9. Rakousko +1:21,0 (0+4)
10. Česká republika +1:33,7 (1+10)
11. Estonsko +1:41,7 (0+9)
12. Finsko +1:45,3 (1+7)
13. Polsko +2:20,4 (0+7)
14. Ukrajina +2:26,0 (0+12)
15. Korea +2:36,2 (0+8)
16. Belgie +2:47,1 (0+12)
17. Bulharsko +2:50,4 (1+18)
18. Slovinsko +3:05,4 (2+9)
19. Moldávie +3:07,1 (0+10)
20. Rumunsko +3:20,2 (1+10)
21. Kanada +3:34,5 (1+7)
22. Slovensko +3:41,9 (1+11)
23. Kazachstán +4:20,4 (0+10)
Litva
Chorvatsko
Japonsko
Austrálie
Řecko vš. -1 kolo
1. Německo 3:35,8 (0+0)
2. Švédsko +0,4 (0+0)
3. Finsko +1,3 (0+0)
...
16. Česká republika +18,9 (0+2).
1. Norsko (Johannes Thingnes Bø, Ingrid Landmark Tandrevoldová)
2. Německo (Justus Strelow, Vanessa Voigtová)
3. Švédsko (Sebastian Samuelsson, Hanna Öbergová)
4. Rakousko (Simon Eder, Lisa Theresa Hauserová)
5. Francie (Quentin Fillon Maillet, Lou Jeanmonnotová)
6. Itálie (Tommaso Giacomel, Lisa Vittozziová)
7. Slovinsko (Jakov Fak, Polona Klemenčičová)
8. Finsko (Otto Invenius, Suvi Minkkinenová)
9. Lotyšsko (Andrejs Rastorgujevs, Baiba Bendiková)
10. Švýcarsko (Niklas Hartweg, Lena Häckiová-Grossová)
11. USA (Campbell Wright, Deedra Irwinová)
12. Ukrajina (Dmytro Pidručnyj, Anastasija Merkušynová)
13. Estonsko (Rene Zahkna, Susan Külmová)
14. Česká republika (Jonáš Mareček, Markéta Davidová)
15. Moldávie (Maxim Makarov, Alla Ghilenková)
16. Kanada (Adam Runnalls, Emma Lunderová)
17. Polsko (Marcin Zawól, Natalia Sidorowiczová)
18. Slovensko (Tomáš Sklenárik, Mária Remeňová)
19. Litva (Vytautas Strolia, Natalja Kočerginová)
20. Rumunsko (Dmitrij Šamajev, Anastasia Tolmačevová)
21. Korea (Timofej Lapšin, Jekatěrina Avvakumovová)
22. Kazachstán (Alexandr Muchin, Galina Višněvská-Šeporenková)
23. Bulharsko (Blagoj Todev, Valentina Dimitrovová)
24. Chorvatsko (Krešimir Crnković, Anika Kožicová)
25. Japonsko (Mikito Tačizaki, Aoi Satová)
26. Austrálie (Noah Bradford, Darcie Mortonová)
27. Belgie (Florent Claude, Lotte Lieová)
28. Řecko (Apostolos Angelis, Konstantina Charalampidová)