Boston – Tampa Bay 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – LA Kings 7:0 (kon.) | Montreal – Anaheim 5:0 (kon.)
Ottawa – Columbus 6:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 4:1 (kon.) | Washington – Colorado 3:6 (kon.)
NY Islanders – Seattle 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Carolina 4:2 (kon.) | Nashville – NJ Devils 2:4 (kon.)
Chicago – Vancouver 2:4 (kon.) | Edmonton – Detroit 8:4 (kon.)
koniec
Toronto Maple Leafs
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
St. Louis Blues
cz Streda 14.02.2024, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL
Predzápasové kurzy
Partner:
  58:21 Bobby MCMANN - 4:1
   
  58:21
  Toronto právě vstřelilo branku!
  MCMANN zkompletoval svůj hattrick! Blues to zkoušeli v šesti, ale Mark Giordano se dostal k puku, poslal ho BOBBYMU MCMANNOVI a ten z vlastní třetiny poslal o mantinel až do prázdné brány St. Louis. Asistence: Mark Giordano a David Kämpf.
   
  58:08
  Oddechový čas pro tým St. Louis Blues.
   
  53:55
  Max Domi poslal tvrdou přihrávku až na útočnou modrou čáru pro Tylera Bertuzziho, který puk přehrál na Nicka Robertsona, toho ale o gól obral rychle se přesunující Binnington.
  48:02 Bobby MCMANN - 3:1
   
  48:02
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Po střele Brodieho se k odraženému puku dostal BOBBY MCMANN, který puk poslal Binningtonovi do vzdálenější šibenice. Asistence: TJ Brodie a Simon Benoit.
   
  44:59
  Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
  Sammy Blais – 2 min., podrážení.
   
  38:38
  Bertuzzi z levého kruhu našel přihrávku na Maxe Domiho u pravé tyčky, k té se ale na poslední chvíli skvěle natáhnul Jordan Binnington a situaci tak pro Blues zachránil.
   
  38:04
  Vyloučení v týmu St. Louis Blues:
  Colton Parayko – 2 min., sekání.
   
  30:50
  Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
  Matthew Knies – 2 min., hákování.
  25:36 Alexej TOROPČENKO - 2:1
   
  25:36
  St. Louis právě vstřelilo branku!
  Kotouč jedoucí po mantinelu zachytil Matthew Kessel, který ho přihrál Nathanu Walkerovi, který střílel a jeho ránu ztečoval ALEXEY TOROPČENKO, na jeho teč již Samsonov nestihl zareagovat. Asistence: Nathan Walker a Matthew Kessel.
   
  23:54
  Noah Gregor zachytil kombinaci Blues v útočném pásmu a ujel sám na Binningtona, jeho střela na vyrážečku ale neměla úspěch.
   
  23:08
  Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
  Max Domi – 2 min., nedovolené bránění.
  16:25 William NYLANDER - 2:0
   
  16:25
  Toronto právě vstřelilo branku!
  Brodie udržel Leafs v útočném pásmu a vybojoval puk pro WILLIAMA NYLANDERA, který si puk vedl po levém křídle, ale původní směr jeho střely změnil odraz od obránce Blues Kessela, Binnington tak neměl šanci zareagovat a mohl se už jen dívat na puk v jeho síti. Bez asistence.
   
  11:42
  Domi zachytil rozehrávku St. Louis a poslal puk na Bertuzziho, který se valil sám na Binningtona, ten mu ale jeho naznačení do bekhendu neuvěřil a tak i následnou střelu pohlídal.
  05:33 Bobby MCMANN - 1:0
   
  05:33
  Toronto právě vstřelilo branku!
  St. Louis se trápilo s rozehrávkou ve svém pásmu tak dlouho, až puk u mantinelu zachytil BOBBY MCMANN, který se s kotoučem natlačil před bránu a střelou po zemi ke vzdálenější tyči překonal Jordana Binningtona. Asistence: Noah Gregor.

  Matěj Juřík

  Góly a asistencie: 6. McMann (Gregor), 17. W. Nylander, 49. McMann (Brodie, Benoit), 59. McMann (Giordano, Kämpf) – 26. Toropčenko (N. Walker, Kessel)


  Toronto Maple Leafs: Samsonov (Hildeby) – Brodie, Liljegren, Benoit, McCabe, Giordano, Lagesson – Knies, Matthews (A), W. Nylander – Bertuzzi, Domi, N. Robertson – McMann, Kämpf, Gregor – Steeves, Holmberg, Reaves.
  Tréner: Sheldon Keefe

  St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko (A), Krug, Kessel, Scandella, C. Rosén – Bučnevič, Thomas (A), Kyrou – Neighbours, B. Schenn (C), Kapanen – Saad, Hayes, Blais – Toropčenko, Sundqvist, N. Walker.
  Tréner: Drew Bannister

  Rozhodca: Hebert, Markovic – Cherrey, Gawryletz

  Diváci: 18 307