Boston – Tampa Bay 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – LA Kings 7:0 (kon.) | Montreal – Anaheim 5:0 (kon.)
Ottawa – Columbus 6:3 (kon.) | Toronto – St. Louis 4:1 (kon.) | Washington – Colorado 3:6 (kon.)
NY Islanders – Seattle 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – Carolina 4:2 (kon.) | Nashville – NJ Devils 2:4 (kon.)
Chicago – Vancouver 2:4 (kon.) | Edmonton – Detroit 8:4 (kon.)

New Jersey právě vstřelilo branku!
    Hostující celek vyhraje, do prázdné branky dává gól NICO HISCHIER.

59:15
    Domácí hokejisté vybojovali další vhazování v útočném pásmu, jejich tlak nyní vrcholí.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině,

58:56
    Domácí hrají v šesti.

58:56
    Oddechový čas pro tým Nashville Predators.

58:56
    Puk vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu Devils.

58:16
    Domácí hrají bez brankáře a jsou v útočném pásmu.

58:05
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.

57:00
    Tyler Toffoli mohl navýšit vedení Devils, ale sám proti brankáři neuspěl. Minul branku.

56:34
    Sledujeme nyní rychlou pasáž hry, domácí si vypracovali zajímavou šanci, ale neuspěli.

56:00
    Čtyři minuty nás dělí od konce třetí třetiny, Devils, střelecky aktivnější celek, vede.
    54:45 Timo MEIER - 2:3

54:45
    Hostující celek se poprvé v tomto zápase dostává do vedení, díky důrazu na hranici brankoviště dokázal poslat kotouč mezi betony brankáře TIMO MEIER. Asistence: Curtis Lazar a Dawson Mercer.

53:19
    Nico Daws kryje kotouč po střele od modré čáry, zkoušel to Luke Schenn.

52:50
    Ryan O'Reilly to vzal na sebe, jeho pokusu nechybělo moc, brankář Devils si dokázal poradit.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 5. O'Reilly (Glass, Josi), 28. Novak (Josi, Glass) – 22. J. Hughes (L. Hughes, Marino), 43. Hischier (Bratt, Palát), 55. Meier (Lazar, Mercer), 60. Hischier

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi, Barrie, McDonagh, L. Schenn, Lauzon, A. Carrier – F. Forsberg, O'Reilly, Nyquist – Trenin, Sissons, Co. Smith – Novak, McCarron, Glass – Jankowski, Evangelista, Afanasjev.
    New Jersey Devils: Daws (Schmid) – Bahl, Nemec, L. Hughes, Marino, B. Smith, C. Miller – Palát, Hischier, Bratt – J. Hughes, Haula, Toffoli – Meier, Lazar, Mercer – Holtz, Nosek, Bastian.