NJ Devils – Seattle 3:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 2:0 (kon.) | Philadelphia – Arizona 5:3 (kon.)
Vegas – Minnesota 3:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
Arizona Coyotes
Utorok 13.02.2024, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Zdravím všechny fanynky s fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Philadelphia Flyers a Arizona Coyotes.

Hostující celek je v tabulce Západní konference na třinácté pozici, domácí jsou v tabulce Východní konference na páté pozici. Vzhledem k výsledkům je favoritem hostující celek.

Zápas brzy začne.

Philadelphia Flyers: Ersson (Hart) – York, Sanheim, M. Staal, Drysdale, Seeler, Se. Walker, Zamula – Tippett, Couturier, Konecny – Farabee, Frost, Atkinson – N. Cates, Poehling, Hathaway – Lycksell, Laughton.

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Moser, Durzi, Dermott, Dumba, Välimäki, Kesselring – Keller, McBain, Schmaltz – Maccelli, Bjugstad, Crouse – L. Cooley, Hayton, Guenther – Kerfoot, Zucker.

00:01

00:10
    Travis Sanheim měl dvě dobré střelecké pozice, ale nedokázal proměnit ani jednu z nich. Kotouč netrefil podle představ.

01:54
    Domácí hokejisté aktivně vstoupili do zápasu, vypracovali si další šance, ale rána od modré čáry nebyla přesná.

02:16
    Arizona vyhodila pouze na zakázané uvolnění, hra se vrací do jejího obranného pásma.

02:54
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
    Olle Lycksell – 2 min., nedovolené bránění.

03:24
    Cameron York si vypracoval jako obránce dobrou šanci, ale brankář Coyotes kryje kotouč.

04:20
    Mnoho šancí v úvodu tohoto zápasu k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

04:55
    Garnet Hathaway – 2 min., podrážení.

05:00
    Další přesilovka pro hostující celek, domácím zatím tento zápas nevychází podle představ.

05:25
    Clayton Keller pálil po rychlé kombinaci, ale rána mu nesedla podle představ.

05:39
    Flyers nyní dokázaly vyhodit přes všechny čáry, domácí tak musí rozehrávat od své branky.

06:00
    Hra je přerušená pro ofsajd, buly ve středním pásmu.

07:15
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí vedou na střely 3:1, ale na výraznější šanci nyní čekáme.

07:40
    Vejmelka kryje další střelecký pokus soupeře.

07:47
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
    Travis Dermott – 2 min., držení.

08:30
    Sledujeme domácí přesilovku, ale Flyers se nemohou stabilněji usadit před brankou.

09:00
    Domácí rozehrávají od své branky, Cameron York prodloužil do útočného pásma, tam pak hráli jeho spoluhráči.

09:19
    Travis Sanheim minul branku z dobré pozice před brankou, tlak domácích pokračuje dál.

09:36
    Coyotes vyhazují přes všechny čáry.

09:47

10:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, 5:1, tak vypadá statistika střel na branku. Komerční přestávka.

10:25
    Hostující brankář přerušil kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

12:18
    Hraje se převážně ve středním pásmu, kde je následně přerušena hra pro přihrávku rukou.

13:51
    Mnoho šancí tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji prosadit před brankou soupeře.

14:34
    Komerční přestávka, poslední v první třetině.

14:48
    Sean Durzi pálil od modré čáry, ale jeho projektil byl před brankou zblokovaný obráncem.

15:24
    Arizona se nyní usadila před brankou soupeře, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.

16:26
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, tvrdou ránou od modré čáry prostřelil vše MATT DUMBA. Asistence: Clayton Keller a Travis Dermott.
    16:26 Matt DUMBA - 0:1

17:27
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek pokračuje v aktivní hře i po vstřelené brance.

18:15
    Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

18:39
    Sean Durzi uklidnil hru a rozehrává od své branky. Čeká na dostřídání spoluhráčů.

19:43
    Už se pravděpodobně nic nestane.

19:48
    Špatná rozehrávka znamená zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Coyotes.

20:00

20:01

20:13
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:18
    Walker se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný obranou soupeře.

21:45
    Hostující celek měl zajímavou šanci, ale Dylan Guenther neuspěl. Na druhé straně Joel Farabee po rychlé akci neprostřelil brankáře soupeře.

22:01
    Karel Vejmelka si poradil se střelou soupeře od modré čáry, ráně hráče Flyers nechybělo moc.

22:21
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Travis Sanheim po akci spoluhráčů sice dostal kotouč do branky, ale přechodu do útočného pásma předcházel ofsajd. Branka tedy neplatí.

23:30
    12:7, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají sice domácí, ale stále prohrávají.

23:54
    Joel Farabee měl na hokejce vyrovnání, ale v rozhodující moment minul branku.

24:23
    Michael Kesselring – 2 min., podrážení.

24:23
    Domácí celek srovnává stav zápasu, nájezd velmi pomalu provedený dokázal následně rychlou střelou proměnit MORGAN FROST. Počkal si na pohyb brankáře, a pak zakončoval.
    24:23 Morgan FROST - 1:1

24:52
    Dumba pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho pokusu chyběla přesnost.

25:54
    Sean Durzi – 2 min., podrážení.

25:56
    Travis Sanheim – 2 min., vysoká hůl.

26:10
    Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do útočného pásma stabilněji.

26:36
    Owen Tippett měl dobrou šanci, ale na brankáře soupeře nevyzrál.

26:48
    Vejmelka kryje další střelecký pokus soupeře, domácí jsou aktivnější a snadněji se dostávají do zakončení.

27:26
    Komerční přestávka.

27:57
    Hostující celek se dostává do vedení, po šikovné akci se prosazuje z ostré pozice MATIAS MACCELLI. Kotouč poslal do branky odrazem od brankáře. Asistence: Janis Moser a Michael Kesselring.
    27:57 Matias MACCELLI - 1:2

28:41
    Cameron York – 2 min., krosček.

29:02
    Jason Zucker – 2 min., nedovolené bránění.

29:43
    Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější šance.

29:55
    Domácí celek při hře čtyři na čtyři srovnává, po situaci dva na jednoho se rychlou střelou dokázal poradit TRAVIS KONECNY. Asistence: Scott Laughton.
    29:55 Travis KONECNY - 2:2

31:29
    Samuel Ersson kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.

32:29
    18:14, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, více ze hry mají domácí hokejisté, kterým se podařilo vyrovnat.

33:43
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

34:02
    Hostující celek se dostává do vedení, elegantním blafákem se prosazuje ALEXANDER KERFOOT. Asistence: Jason Zucker a Janis Moser.
    34:02 Alexander KERFOOT - 2:3

34:43

35:55
    Jack McBain – 2 min., podrážení.

37:18
    Přesilovka se nedaří Flyers, nemohou se stabilněji dostat před branku soupeře. Arizona hraje defenzivně dobře.

38:16
    Morgan Frost nedokázal zakončit rychlou akci svého celku podle představ, Karel Vejmelka kryje kotouč.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, střelecky jsou na tom lépe domácí.

39:17
    Nick Bjugstad – 2 min., podrážení.

39:23
    V závěru třetiny hrají domácí hráči přesilovou hru, ale musí rozehrávat od vlastní branky.

40:00

40:01

40:40
    Domácí celek pokračuje v přesilové hře, usadil se v útočném pásmu.

41:21
    Karel Vejmelka kryje kotouč poté, co zakončoval Morgan Frost. Hra je následně přerušená.

42:16
    Sean Durzi – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

43:12
    Přesilovku hraje domácí celek, usadil se v útočném pásmu, následná rána byla nepřesná. Pak už obrana vyhodila.

43:34
    Sean Couturier rozehrává od své branky, dostal se do útočného pásma, ale obrana si snadno poradila.

43:56
    Tato přesilovka se nedaří Flyers podle představ, domácí se nemohou usadit před brankou.

44:16
    Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

45:32
    Matt Dumba se před svou brankou dostal do problémů, ale jeho spoluhráči mu dokázali pomoct.

46:12
    Domácí celek srovnává stav zápasu, šikovnou střelu vyslal JAMIE DRYSDALE. Jeho pokus si nešťastně do své branky srazil jeden z obránců. Asistence: Travis Konecny.
    46:12 Jamie DRYSDALE - 3:3

49:08
    Domácí brankář střelu soupeře neviděl, ale i tak dokázal kotouč zastavit před brankovou čárou.

49:30
    26:18, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají sice domácí, ale čekají na vyrovnání.

49:51
    Blíží se polovina hry ve třetí třetině, stav je aktuálně nerozhodný.

50:21
    Domácí celek se dostává do vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče a obkroužením branky se prosazuje díky odrazu od brusli brankáře SCOTT LAUGHTON. Asistence: Travis Sanheim a Marc Staal.
    50:21 Scott LAUGHTON - 4:3

50:21
    Matt Dumba – 2 min., vysoká hůl.

51:08
    Přesilovku sice hraje domácí celek, ale nemůže se stabilněji usadit před brankou soupeře.

52:10
    Přesilovka Flyers končí, početní výhodu domácí celek neproměnil.

53:30
    Domácí hráči pokračují v dobré hře, hosté mnoho šancí nemají v tomto zápase.

55:05
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.

55:26
    Clayton Keller hledal spoluhráče před brankou, ale domácí obrana v čele s brankářem byla připravená.

56:00
    Čtyři minuty hry nás dělí od konce zápasu, domácí celek stále vede o jednu branku.

57:05
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek nechce především chybovat.

58:10
    Hosté hrají v šesti.

58:16
    Michael Kesselring měl velkou šanci, ale trefil jen brankáře soupeře.

58:39
    Domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat ze středního pásma OWEN TIPPETT. Asistence: Travis Konecny a Sean Couturier.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 25. Frost (t.s.), 30. Konecny (Laughton), 47. Drysdale (Konecny), 51. Laughton (Sanheim, M. Staal), 59. Tippett (Konecny, Couturier) – 17. Dumba (Keller, Dermott), 28. Maccelli (Moser, Kesselring), 35. Kerfoot (Zucker, Moser)

Philadelphia Flyers: Ersson (Petersen) – York, Sanheim, M. Staal, Drysdale, Seeler, Se. Walker, Zamula – Tippett, Couturier, Konecny – Farabee, Frost, Atkinson – N. Cates, Poehling, Hathaway – Lycksell, Laughton.

Rozhodca: MacDougall, Lambert – O'Quinn, Shewchyk

Diváci: 18 094