Le Havre – Rennes 0:1 (kon.) | Clermont Foot – Brest 1:1 (kon.) | Lorient – Remeš 2:0 (kon.)
Toulouse – Nantes 1:2 (kon.) | Montpellier – Lyon 1:2 (kon.) | Nice – Monaco 2:3 (kon.)
FC Lorient
2:0 (0:0)
Stade de Reims
cz Nedeľa 11.02.2024, 15:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo

Lorient nebyl v tomto zápase statisticky aktivnější, ale dvě branky stačily na to, aby v tomto zápase vyhrál. (16:53:20)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 6:8. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:14.

90+5

90+5
    Domácí se následně dostali k míči, ale přišli o něj. Hosté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale obrana Lorientu je pozorná.

90+5
    Začala poslední nastavená minuta.

90+4
    Reims pokračuje v dobré hře, ale střílený míč před branku nebyl povedený. Yvon Mvogo bude rozehrávat a nutno poznamenat, že se nikam nežene.

90+2
    Více ze hry mají nyní hostující hráči, kteří jsou nastěhovaní před brankou soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Platnost branky ještě potvrdil VAR, ofsajd to nebyl, gól platí.
    87. Tiemoué BAKAYOKO - 2:0

87
    Lorient právě vstřelil branku!
    Domácí celek v závěru zápasu navyšuje své vedení, po skvělém pasu svého spoluhráče před branku se prosazuje obranou nedůrazně obsazený TIEMOUÉ BAKAYOKO. Asistence: Bamba Dieng.

86
    Mnoho fotbalové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Brankáři nyní mnoho práce nemají.

84
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Theo Le Bris, přichází Darlin Yongwa.

83
    Dobrý střelecký pokus hostů. T Teddy Teuma dobře vypálil a jeho pokus kryje Yvon Mvogo.

82
    ze hřiště odchází Panos Katseris, přichází Formose Mendy.

Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Sergio Akieme, přichází Yaya Kader Fofana,
    ze hřiště odchází Mohamed Daramy, přichází Adama Bojang.

81
    Domácí fotbalisté hrají velmi dobře takticky, drží soupeře daleko od střeleckých pozic.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce druhého poločasu, domácí celek stále vede těsně o jednu branku.