Nigéria – Južná Afrika 1:1 (4:2 po pen.) | Pobr. Slonoviny – DR Kongo 1:0 (kon.)
Pobrežie Slonoviny
1:0 (0:0)
Demokratická republika Kongo
cz Streda 07.02.2024, 21:00 • Stade Olympique Alassane Ouatara (Biadjan) • Africký pohár národov • Semifinále

90
    Ze hřiště v 90. minutě odchází ještě střelec branky Haller a dnešní kapitán Gradel. Místo nich se na chvíli na hřiště podívají Krasso a Boga.

80
    Střídání i na straně domácích. Na cca 10 minut přichází Jonathan Bamba místo Adingry.

78
    Místo Elii ještě přichází Silas Katompa.

70
    Trojité střídání DR Kongo. Přichází Banza, Tshibola a Mayele, hřiště opouští Bakambu, Pickel a Wissa.

61
    V 61. minutě odchází ze hřiště Seri a Fofana, místo nich přicházejí Amani a Sangeré.