Monaco – Le Havre 1:1 (kon.) | Lille – Clermont Foot 4:0 (kon.) | Metz – Lorient 1:2 (kon.)
Remeš – Toulouse 2:3 (kon.) | Brest – Nice 0:0 (kon.) | Lyon – Marseille 1:0 (kon.)
AS Monaco
1:1 (0:0)
Le Havre AC
cz Nedeľa 04.02.2024, 13:00 • Stade Louis-II, Monaco • Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek nedělního dne a u dalších přenosů naviděnou. (14:57:43)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 8:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 16:11.

Utkání 20.kola Ligue 1 mezi Monacem a Le Havre je u svého konce. Duel končí remízovým výsledkem a dělbou bodů. V první půli si velké šance vytvořilo AS, ale neproměnilo je. K úspěchu došlo až v 63.minutě, kde zakončil skvělou akci chladnokrevně Ben Yedder. Le Havre přišlo okamžitě s vyrovnáním, když si o dvě minuty později srazil centr do vlastní sítě Fofana. Zbytek utkání nenabídl větší šance, proto se oba celky rozcházejí za výsledku 1:1.

90+6

90+6
    Žlutou kartu za hlasité protesty vidí domácí trenér Adi Hutter. V duelu se zřejmě už nic nestane.

90+5
    Vanderson moc chvátal s přihrávkou do ofenzivy, ale míč ještě na červenobílou stranu vybojoval Diatta. Hlavičkoval nakonec střídající Kassoum Ouattara, jenže pouze do rukavic Desmase.

90+4
    Nedovolený zákrok si také vybojovalo domácí mužstvo. Youssouf Fofana rychle rozehrává na krátkou vzdálenost.

90+3
    Philipp Köhn odhadl dlouhou přihrávku do pokutového území a zakládá domácí protiútok.

90+2
    Le Havre se už výrazně zatáhlo do defenzivy. Zatím ho to mrzet nemusí, protože byl faulován Ayew.

90+1
    Stále je k vidění trpělivá souhra domácích hráčů, ale budou muset zabrat více do útoku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Rohový kop z domácí strany byl uchvátaný, proto letí pouze na kopačky hostujících hráčů.

89
    Míč si k praporku opět staví Alexandr Golovin, který ho i sám svým důrazem dokázal vybojovat.

88
    Po vystřídání pokračuje v kombinační hře Monaco a bude snažit výsledek zvrátit na svou stranu.

87
    Střídání v týmu AS Monaco:
    ze hřiště odchází Ismail Jakobs, přichází Kassoum Ouattara.

Střídání v týmu Le Havre AC:
    ze hřiště odchází Emmanuel Sabbi, přichází Samuel Grandsir,
    ze hřiště odchází Arouna Sangante, přichází Walíd el-Hadžám,
    ze hřiště odchází Daler Kuzjajev, přichází Steve Ngoura.

86
    Hra je na malý moment přerušena, jelikož na hrací ploše zůstal ležet Arouna Sangante.

85
    Domácí AS se k dalšímu nadějnému zakončení nedostane, protože Arthur Desmas včas vyběhl proti dlouhému míči.

84
    Následný rohový kop nerozehrálo domácí mužstvo ideálně a kombinací se posune do defenzivy.

83
    Vážně to hořelo před hostující brankou! Takumi Minamino skvělým přízemním centrem vybídl k zakončení na první tyči Ben Yeddera. Domácí kapitán ovšem z velice dobré pozice netrefuje poloodkrytou branku.