Bayern – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Bochum – Augsburg 1:1 (kon.) | Darmstadt – Leverkusen 0:2 (kon.)
Freiburg – Stuttgart 1:3 (kon.) | Mainz – Brémy 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Frankfurt 2:0 (kon.)
1. FSV Mainz 05
0:1 (0:1)
Werder Brémy
cz Sobota 03.02.2024, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 20. kolo

90+3
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Felix Agu, přichází Julián Malatini.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby!

88
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Leonardo Bittencourt).

88
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Anthony Caci).

87
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Marc Richter).

86
    ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Christian Groß.

84
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Jessic Ngankam, přichází David Mamutovic,
    ze hřiště odchází Phillipp Mwene, přichází Edimilson Fernandes,
    ze hřiště odchází Nadiem Amiri, přichází Dominik Kohr.

82
    Amiri vyslal do vápna Brém centr. Tam jeden z jeho spoluhráčů hlavou přihrával před branku, kde se dostal nejvýše Onisiwo. Jeho pokus hlavou končí těsně nad břevnem branky, kterou střeží Zetterer!

79
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Amiri).

73
    ze hřiště odchází Tom Krauß, přichází Marc Richter.

69
    ze hřiště odchází Marvin Ducksch, přichází Nick Woltemade,
    ze hřiště odchází Justin Njinmah, přichází Rafael Borré.

67
    Žlutá karta pro tým 1. FSV Mohuč 05 (Tom Krauß).

63
    ze hřiště odchází Jonathan Burkardt, přichází Ludovic Ajorque.

61
    Z ničeho nic se po přihrávce ve vápně dostal k ráně z velké blízkosti ve vápně Brém Ngankam. Jeho pokus do horní části branky ale vytahuje na rohový kop skvělým zákrokem Zetterer!

45+2
    Rozhodčí v prvním poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby!

45+1
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Jens Stage).

35
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Niklas Stark).

17
    Ten sice nepřinesl větší možnost na změnu skóre, ale následná rána Krausse už ano! Záložník Mohuče se za hranicí velkého vápna dostal k míči a pálil k pravé tyči. Jeho ránu ale pohotově vyrazil Zetterer!

2
    Werder právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení! Už se zdálo, že z protiútoku Werderu nic nebude, když jeden z domácích obránců po centru Brém zasáhl ve vápně, jenže při snaze odkopnout balón napálil spoluhráče před sebou. K míči měl pak nejblíže MARVIN DUCKSCH, který z rychlé otočky nasměroval míč přesně do odkryté části branky a v úvodu tak posílá Brémy do vedení! Bez asistence.

Adam Mitáš

Góly: 2. Ducksch

Karty:   67. Krauß (MAI), 79. Amiri (MAI), 87. Richter (MAI), 88. Caci (MAI) – 35. Stark (BRM), 45+1. Stage (BRM), 88. Bittencourt (BRM)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 15:5. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 22:16.
    1. FSV Mainz 05: Zentner – Widmer (C), van den Berg, Caci, Mwene (84. Fernandes) – Krauß (73. Richter), Barreiro – Burkardt (63. Ajorque), Amiri (84. Kohr), Onisiwo – Ngankam (84. Mamutovic).
    Náhradníci: Batz – da Costa, Guilavogui, Papela.

Tréner: Siewert T.

Werder Brémy: Zetterer – Stark, Friedl (C), Jung – Deman, Schmid (69. Bittencourt), Lynen, Stage (86. Groß), Agu (90+3. Malatini) – Ducksch (69. Woltemade), Njinmah (69. Borré).
    Náhradníci: Pavlenka – Weiser, Alvero, Kownacki.

Tréner: Werner O.

Rozhodca: Brand B.