Bayern – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Bochum – Augsburg 1:1 (kon.) | Darmstadt – Leverkusen 0:2 (kon.)
Freiburg – Stuttgart 1:3 (kon.) | Mainz – Brémy 0:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Frankfurt 2:0 (kon.)
SV Darmstadt 98
0:2 (0:1)
Bayer Leverkusen
cz Sobota 03.02.2024, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • Nemecká Bundesliga • 20. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:12. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:8. (17:24:16)

Je konec! Bayer Leverkusen potvrdil roli favorita a poráží Darmstadt 2:0. První šanci měl Hložek, který levačkou těsně minul zadní tyč. Do vedení se hosté dostali ve 33. minutě, kdy se hlavou trefil Tella. Vyrovnat mohl po rohovém kopu Karić, jehož hlavičku gólman udržel v rukavicích. Ve 42. minutě nebezpečně střílel Iglesias, ale domácí brankář Marcel Schuhen jej vychytal, stejně jako o minutu později Andricha. Hned v úvodu druhého poločasu přidal druhou branku Tella. Následně ještě mohl udeřit po Hložkově sklepnutí Wirtz, ale trefil jen břevno.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen:
    ze hřiště odchází Adam Hložek, přichází Noah Mbamba.

90+3
    Domácí se snažili dostat vpřed kolmicí mezi stopery Bayeru, nicméně pobídka skončila až u nohou hostujícího gólmana.

90+2
    Leverkusen se tlačil vpřed vysokým nákopem, nicméně akci hostujícího celku zastavil odmávaný ofsajd.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Domácí zahrávali přímý kop. Přetažený centr se snesl až za zadní tyč, odkud jej Borja Iglesias nekompromisně odkopl na rohový kop.

89
    ze hřiště odchází Granit Xhaka, přichází Edmond Tapsoba.

88
    Tella při rychlém protiútoku dostal přihrávku na pravou stranu, odkud přízemním centrem hledal Hložka, ale domácí obránce ve skluzu stačil zasáhnout.

87
    Alejandro Grimaldo dostal pobídku na levou stranu hrací plochy, jenže napadající obránce jej dostal pod tlak.

86
    Tella dostal přihrávku na pravou stranu, kde se následně zbavil soupeře a rozehrál. Darmstadt už notnou dávku času nedostal k míči.

84
    Alejandro Grimaldo se na levé straně výborně uvolnil a rozehrál na střed hrací plochy.

83
    Hofmann dostal přihrávku na levou stranu, jenže místo centru do vápna zvolil rozehrávku na stopery.

82
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98:
    ze hřiště odchází Matej Maglica, přichází Christoph Klarer,
    ze hřiště odchází Bartol Franjić, přichází Andreas Müller.

80
    Matej Maglica zůstává ležet na trávníku po souboji, který svedl s Adamem Hložkem. Chorvatský zadák si ale ublížil vlastním přičiněním.

79
    Defenziva Bayeru Leverkusen hraje s míčem na kopačkách a nepůjčuje jej domácímu celku. U míče je velmi často Hincapie.