Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Nantes – Lens 0:1 (kon.)
FC Nantes
0:1 (0:0)
Racing Lens
cz Sobota 03.02.2024, 21:00 • La Beaujoire-Louis Fonteneau, Nantes • Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

86
    Střídání v týmu Racing Lens:
    ze hřiště odchází Andy Diouf, přichází Salis Abdul Samed,
    ze hřiště odchází Jhoanner Chávez, přichází Massadio Haïdara.

82
    Kevin Danso (Lens) reklamoval držení za dres při standardní situaci a žlutou kartu si vysloužil sám.

81
    Ruben Aguilar (Lens) dostává žlutou kartu za faul.

78
    Současně střídá také Racing Lens:
    ze hřiště odchází David Costa, přichází Angelo Fulgini,
    ze hřiště odchází Elye Wahi, přichází Wesley Saïd.

78
    Střídání v týmu FC Nantes:
    ze hřiště odchází Tino Kadewere, přichází Matthis Abline,
    ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Stredair Appuah.

68
    Při krásné akci pravým křídlem nechali hosté vykoupat hned několik protihráčů, Sotoca nakonec servíroval pod sebe Wahimu, který ale do míče vletěl příliš hrr a spíše ho od sebe nechal odrazit vedle brány.

63
    Alban Lafont se vrhl po levé ruce a vyrazil robinzonádou dobře mířenou střelu Davida Costy placírkou.

61
    Douglas Augusto (Nantes) zezadu podrazil Sotocu a dostává žlutou kartu.

59
    Nucené střídání FC Nantes:
    místo zraněného Moussy Sissoka přichází na hřiště Abdoul Kader Bamba.
    47. David COSTA - 0:1

47
    Lens právě vstřelilo branku!
    Skvělé vstupy do obou poločasů má DAVID COSTA. V první minutě trefil břevno, po přestávce mu trvalo zakončení jen o pár desítek vteřin déle, ale zato končí v síti. Naběhl si na uličku Facunda Mediny, prvním dotykem si míč posunul a druhým ho umístil nad padajícím brankářem k zadní tyči.
    44. Mohamedovu hlavičku nedokázal dorazit Pallois

44
    Obrovská spálená tutovka domácího celku. Mohamedovu hlavičku po rohu ještě tečoval ramenem bránící Aguilar, takže ji Samba jen s největší námahou vyhrábl z brankové čáry. Úplně volný Pallois však nedokázal z metru doklepnout míč, když mu nevyšel krok.

39
    Po rychlé rozehrávce pálil z plného běhu už uvnitř šestnáctky Mustafa Mohamed, prudký projektil však nepustil za svá záda Samba.
    34. Kadewereho příležitost zneškodnil Samba

34
    Augusto vysunul do první šance kanárků Kadewereho, který povedenou střelou pořádně protáhl Brice Sambu. K dorážce se ještě dostal Mohamed, ale z úhlu minul.

27
    Tino Kadewere (Nantes) si stěžoval na posouzení předchozího střetu Mohameda s Dansem a sudí Batta mu ukazuje žlutou kartu.

12
    na nosítkách opouští hřiště Kelvin Amian, na jeho místo přichází Nicolas Pallois.
    8. Sotocovu ránu z úhlu vykopává Lafont

8
    Následoval však rychlý protiútok hostů. Jhoanner Chávez převzal Wahiho narážečku a odcentroval po zemi napříč pokutovým územím. Míč sebral na pravé straně Florian Sotoca a z úhlu dobře mířenou ranou prověřil Albana Lafonta, jenž vyráží v rozštěpu.
    1. Costa střílí z dálky do břevna

1
    Hned po necelé minutě hry byl blízko k otevření skóre David Costa. Při jeho utěšené padající střele z 25 metrů zachránilo domácí břevno!