San Jose – Buffalo 2:5 (kon.) | Edmonton – Nashville 4:1 (kon.) | Winnipeg – Toronto 2:4 (kon.)
Carolina – Arizona 3:1 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 2:7 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 3:2 (po pr.)
Tampa Bay – NJ Devils 6:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:3 (po pr.) | Detroit – Vegas 5:2 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (kon.) | Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.) | Calgary – Chicago 1:0 (kon.)
St. Louis – LA Kings 4:3 (po pr.)
Winnipeg Jets
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
Toronto Maple Leafs
cz Nedeľa 28.01.2024, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • NHL

U dalšího NHL zápasu se budu těšit. Krásnou neděli. (03:50:38)
    Matthews rozhodl zápas a připsal si tak 600. kanadský bod v NHL!

3. Connor Hellebuyck (WPG) – 26 zákroků, úspěšnost zákroků 89,7 %

Toronto ve třetí třetině ukázalo svou sílu a trpělivost. Dvěma góly v přesilové hře vyhráli Maple Leafs zápas. Winnipeg ve třetí části tahal opravdu za kratší konec. Ale zápas to byl velmi vyhrocený.

Jake McCabe – 2 min., hrubost.

Rozhodčí už nic neřešili. Poslali hráče na trestnou a Reavese do kabiny. Hráči už ani nedohrávali.
    59:48 Mason APPLETON - 2:4

59:48
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Obléhání branky nakonec dopadlo úspěšně. Morrisey zkusil hodit puk do ohně, ten se vykutálel k Iafallovi, který střílel a MASON APPLETON dorážel. Po brance se do šarvátky pustil Appleton a Reaves. Asistence: Alex Iafallo a Josh Morrissey.

59:45
    Jets ale mají proti Torontu velkou rivalitu, a tak si zkouší možnou situaci do play off. Velká skrumáž před Samsonovem.

59:00
    Zápas už se jenom dohrává. Maple Leafs ani domácí nepouští do svého pásma.
    58:22 Simon BENOIT - 1:4

58:22
    Toronto právě vstřelilo branku!
    SIMON BENOIT namířil puk přes celé kluziště do branky, je rozhodnuto.

58:05
    Jets odvolali brankáře!

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Hraje se v pásmu Jets. Hru ještě zpomalila lehká šarvátka Reavese s Ehlersem, ale nepíská se.

57:09

57:00
    Toronto nikam nespěchá. Stále je na puku před Hellebuyckem.

56:10
    Jets teď riskují. Morrissey teď zkusil projet celé hřiště sám a málem mu to vyšlo.
    55:28 Auston MATTHEWS - 1:3

Karel Geba

Góly a asistencie: 5. Samberg, 60. Appleton (Iafallo, Morrissey) – 20. Reaves (Gregor), 42. Tavares (Rielly, Marner), 56. Matthews (Marner, Rielly), 59. Benoit

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Namestnikov, Vilardi – Perfetti, Toninato, Ehlers – Niederreiter, Lowry (C), Appleton – M. Barron, Kupari, Iafallo.
    Tréner: Rick Bowness

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Mar. Jones) – Rielly (A), Brodie, McCabe, Liljegren, Benoit, Giordano – Knies, Matthews (A), Marner (A) – W. Nylander, Tavares (C), Bertuzzi – N. Robertson, Domi, Gregor – Reaves, Kämpf, Holmberg.
    Tréner: Sheldon Keefe

Rozhodca: Lambert, Beach – Cormier, Deschamps

Diváci: 15 225