Litoměřice – Znojmo 5:4 (po pr.) | Vsetín – Prostějov 3:1 (kon.) | Přerov – Třebíč 4:2 (kon.)
Jihlava – Zlín 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Pardubice B – Sokolov 4:1 (kon.)
Slavia – Kolín 4:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
HC Frýdek-Místek
cz Streda 17.01.2024, 18:00 • Buly Aréna, Kravaře • Chance Liga (CZ) • 39. kolo

54:51
    Hodně důležitá přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici usedl pět minut před koncem hostující Krajč, který se provinil hákováním.

51:06
    Voráček za svou brankou získal kotouč, avšak se mu to nepovedlo bez faulu. Podrazil totiž svého protihráče a nabídne tak Frýdku další přesilovku.

46:40
    Poruba si zahraje další oslabení. Tentokrát se provinil kapitán týmu Krenželok, který si odpyká svůj trest za podrážení.

42:41
    Justin Lemcke zastavil skvěle rozjetého soupeře. Při této stopce se však provinil faulem a usedl na trestnou lavici kvůli hákování.

35:29
    Po souboji s Gutwaldem se provinil Oskar Haas, který oplácel právě domácímu bekovi a následně ho seknul.

29:45
    Šoustal posílá domácí do tří, když se v útočném pásmu provinil krosčekem.

28:44
    Berisha se ihned po vstřeleném gólu jeho týmu provinil a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění.

26:11
    Petr Mrázek si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí, když se u mantinelu nešťastně otočil a svou holí trefil protihráče do obličeje.

17:39
    Vachovský se dostal do šance, ze které mohl otevřít skóre. To by ho však nesměl zahákovat Hrachovský, který si tak odpyká 2 minuty.

15:18
    Hotěk nešťastně vyhodil kotouč až nad plexisklo a podle pravidel si tak musí odpykat svůj trest za katrem.

Matěj Kotala

Góly a asistencie: 22. Razgals (Krenželok, Voráček), 29. Christov (P. Mrázek, Lemcke), 41. Krenželok (Berisha) – 31. Š. Havránek (Svačina), 31. R. Veselý (Haas, Svačina), 53. Haas (Svačina, Š. Havránek), 64. Svačina (R. Veselý, Urbanec)

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, J. Stehlík, Lemcke, Voráček, Gutwald, Hlaváč – Tvrdoň, Střondala (A), Šoustal – Razgals, Krenželok (C), Berisha – Vehovský, Vachovec (A), Gřeš – P. Mrázek, Honejsek, Christov – Klímek.
    Tréner: Jiří Režnar

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Haman (A), Urbanec (A), Š. Havránek, Výtisk (C), Teper, Hrachovský, Homola – Svačina, R. Veselý, Macháček – Martynek, Marosz, Doktor – Krajč, Haas, Cedzo – Hotěk, Matěj, Geidl.
    Tréner: Martin Hrnčár

Rozhodca: Šudoma, Maršálek – Veselý, Peluha