Pikes – Žiar nad Hronom 2:4 (kon.) | Trnava – Pov. Bystrica 5:2 (kon.) | Modré Krídla – Skalica 1:3 (kon.)
Prešov – Vlci Žilina 4:3 (kon.) | Trebišov – Dubnica 4:1 (kon.)
AquaCity Pikes
2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
MŠK Žiar nad Hronom
Streda 17.01.2024, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 32. kolo

Hostia vyhrávajú dnešný zápas 4:2. Sledovali sme veľmi dobrý a vyrovnaný zápas. Hostia ho napokon získali gólom tri minúty pred koncom. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (19:10:14)

59:57
    Vylúčenie v tíme MŠK Žiar nad Hronom:
    Marián Haborák – 2 min., podrazenie.

59:42
    Žiar nad Hronom dáva gól! Hostia už dnešný zápas vyhrajú. K puku sa vo obrannej tretine dostal MAREK PAČ a strelou cez celé klzisko posiela puk do prázdnej brány. Asistencie: R. Petrík, N Gašpar.

59:25
    Oddychový čas pre tím AquaCity Pikes.

59:03
    Domáci hrajú v šestici!

58:01
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:20
    Jakúbek našiel prihrávkou Luntera, ale toho výbone od puku odstavil Petran.

56:15
    Žiar nad Hronom dáva gól! Hostia idú do vedenia! Marek Šramatý našiel prihrávkou pred bránou MARTINA JAKÚBEKA, ktorý aj s pripesním šťasteny prekonáva Valluša v domácej bráne. Asistencie: M. Šramatý, M. Pač.

56:02
    Valigura zakončoval z dobrej pozície. Petrík dobre zakročil a podržal svoje mužstvo.

55:28
    Hostia sú už v plnom počte.

55:01
    Hostia sa bránia výborne. Domáci sa nedostali do šance.

54:12
    Domáci sú usadení v útočnom pásme a kombinujú.

53:28
    Martin Šeliga – 2 min., podrazenie.

53:07
    Zorvan zakončoval z tesnej blízkosti. Jeho strela neohrozila Valluša. Domáci opäť len vyhadzujú puk z tretiny.

52:13
    Dobrá šanca domáceho tímu. Kylnar sa dostával do úniku, ale opäť chcel len prihrávať.

51:20
    Jamrich nahadzoval puk na Valluša. Ten puk vyrazil a Česánek vyhadzuje puk cez všetky čiary. Icing.

50:03
    Gašpar bol vo výbornej pozícii, ale nezakončil. Volil prihrávku a tým pokazil celú akciu.

49:05
    Následuje reklamná prestávka.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Lissko

Góly a asistencie: 21. Valigura (Tkáč), 22. Tkáč – 7. Jakúbek (Gábor), 16. Šramaty (Jakúbek, Kobolka), 57. Jak (Šramatý, Pač), 60. Pač (Petrík, Gašpar)

AquaCity Pikes: Valluš (Pisarčík) – Petran, Burzík, Česánek, Zekucia, Nátny, Lavička, Mešár, Sokoli – Valigura, Paločko, Tkáč – Przygodzki, Svitana, Bodnár – Maliňák, Oško, Kylnar – Stanček, Králik, Dlugoš
    MŠK Žiar nad Hronom: Petrík (Noskovič) – Pač, Kuboš, Rais, Kobolka, Haborák, Šeliga, Jombík, Zubák – Jakúbek, Šramaty, Lunter – Gábor, Gašpar, Zorvan – Magdolen, Halama, Tatár – Rajčan, Brumerčík, Jamrich

Rozhodca: Mĺkvy, Čahoj – Tomáš, Ševčík