Stíhačka žien 10 km, Ruhpolding | Vítěz: L. Vittozziová (ITA) (kon.) | | | Stíhačka mužov 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: J. Dale-Skjevdal (NOR) (kon.) |
Slalom mužov, 1. kolo, Wengen | Vítěz: A. L. McGrath (NOR) (kon.) | | | SuperG žien, Altenmarkt-Zauchensee | Vítěz: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Slalom mužov, 2. kolo, Wengen | Vítěz: M. Feller (AUT) (kon.) |
Houston Texans – Cleveland Browns | 45:14 (kon.) | | | Kansas City Chiefs – Miami Dolphins | 26:7 (kon.) |
Dallas Cowboys – Green Bay Packers | 32:48 (kon.) |
Muži HS134, Wisla | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Slalom mužov, 1. kolo, Wengen
Vítěz: A. L. McGrath (NOR)
Milan Huppert
...
- 1. Atle Lie McGrath (NOR) 53,67
- 2. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,36
- 3. Manuel Feller (AUT) +0,52
- 4. Alex Vinatzer (ITA) +0,73
- 5. Tommaso Sala (ITA) +0,81
- 6. Adrian Pertl (AUT) +0,98
- 7. Timon Haugan (NOR) +1,00
- 8. Fabio Gstrein (AUT) +1,03
- 9. Istok Rodeš (CRO) +1,09
- 10. Dave Ryding (GBR) +1,17
- 11. Marc Rochat (SUI) +1,19
- 12. Clement Noël (FRA) +1,23
- 13. Daniel Yule (SUI) +1,30
- 14. Ramon Zenhäusern (SUI) +1,32
- 15. Loïc Meillard (SUI) +1,36
- 16. Billy Major (GBR) +1,44
- 17. Tanguy Nef (SUI) +1,45
- 18. Michael Matt (AUT) +1,48
- 19. Steven Amiez (FRA) +1,54
- 20. Johannes Strolz (AUT) +1,55
- 21. Sebastian Holzmann (GER) +1,60
- 22. Juan Del Campo (ESP) +1,60
- 23. Seigo Kato (JPN) +1,75
- 24. Samuel Kolega (CRO) +1,82
- 25. Filip Zubčić (CRO) +1,92
- 26. Tobias Kastlunger (ITA) +2,01
- 27. Stefano Gross (ITA) +2,05
- 28. Benjamin Ritchie (USA) +2,09
- 29. Paco Rassat (FRA) +2,13
- 30. Sam Maes (BEL) +2,15
- 31. Jett Seymour (USA) +2,23
- 32. Erik Read (CAN) +2,47
- 33. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +2,88
- 34. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +2,92
- 35. Joaquim Salarich (ESP) +3,07
- 36. Giuliano Razzoli (ITA) +3,51
- 37. Léo Anguenot (FRA) +4,00
- 38. Luke Winters (USA) +5,90
- River Radamus (USA) DNF
- Tomas Birkner de Miguel (ARG) DNF
- Johei Kojama (JPN) DNF
- Hans Vaccari (ITA) DNF
- Justin Alkier (CAN) DNF
- Hugo Desgrippes (FRA) DNF
- Simon Maurberger (ITA) DNF
- Asher Jordan (CAN) DNF
- Stefan Hadalin (SLO) DNF
- Laurie Taylor (GBR) DNF
- Joshua Sturm (AUT) DNF
- Anton Tremmel (GER) DNF
- Armand Marchant (BEL) DNF
- Dominik Raschner (AUT) DNF
- Luca Aerni (SUI) DNF
- Kristoffer Jakobsen (SWE) DNF
- AJ Ginnis (GRE) DNF
- Alexander Steen Olsen (NOR) DNF
- Albert Popov (BUL) DNF
- Linus Strasser (GER) DNF
- Jung Dong-hyun (KOR) DNS
...
- 1. Manuel Feller (AUT)
- 2. Ramon Zenhäusern (SUI)
- 3. Henrik Kristoffersen (NOR)
- 4. Clement Noël (FRA)
- 5. Daniel Yule (SUI)
- 6. Linus Strasser (GER)
- 7. Loïc Meillard (SUI)
- 8. Albert Popov (BUL)
- 9. Fabio Gstrein (AUT)
- 10. Atle Lie McGrath (NOR)
- 11. Marc Rochat (SUI)
- 12. Alexander Steen Olsen (NOR)
- 13. Tommaso Sala (ITA)
- 14. Timon Haugan (NOR)
- 15. Dave Ryding (GBR)
- 16. Alex Vinatzer (ITA)
- 17. AJ Ginnis (GRE)
- 18. Kristoffer Jakobsen (SWE)
- 19. Adrian Pertl (AUT)
- 20. Michael Matt (AUT)
- 21. Sebastian Holzmann (GER)
- 22. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
- 23. Luca Aerni (SUI)
- 24. Samuel Kolega (CRO)
- 25. Dominik Raschner (AUT)
- 26. Filip Zubčić (CRO)
- 27. Stefano Gross (ITA)
- 28. Erik Read (CAN)
- 29. Tobias Kastlunger (ITA)
- 30. Johannes Strolz (AUT)
- 31. Giuliano Razzoli (ITA)
- 32. Billy Major (GBR)
- 33. Juan Del Campo (ESP)
- 34. Joaquim Salarich (ESP)
- 35. Istok Rodeš (CRO)
- 36. Jett Seymour (USA)
- 37. Armand Marchant (BEL)
- 38. Tanguy Nef (SUI)
- 39. Luke Winters (USA)
- 40. Anton Tremmel (GER)
- 41. Benjamin Ritchie (USA)
- 42. Joshua Sturm (AUT)
- 43. Jung Dong-hyun (KOR)
- 44. Sam Maes (BEL)
- 45. Paco Rassat (FRA)
- 46. Steven Amiez (FRA)
- 47. Laurie Taylor (GBR)
- 48. Stefan Hadalin (SLO)
- 49. Asher Jordan (CAN)
- 50. Simon Maurberger (ITA)
- 51. Seigo Kato (JPN)
- 52. Hugo Desgrippes (FRA)
- 53. Justin Alkier (CAN)
- 54. Hans Vaccari (ITA)
- 55. Léo Anguenot (FRA)
- 56. Johei Kojama (JPN)
- 57. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
- 58. Tomas Birkner de Miguel (ARG)
- 59. River Radamus (USA)
...
- 1. Manuel Feller (AUT) 245 b
- 2. Marco Schwarz (AUT) 180 b
- 3. Dave Ryding (GBR) 120 b
- 4. Timon Haugan (NOR) 119 b
- 5. Atle Lie McGrath (NOR) 112 b
- 6. Linus Strasser (GER) 108 b
- 7. Clement Noël (FRA) 102 b
- 8. Dominik Raschner (AUT) 85 b
- 9. Michael Matt (AUT) 76 b
- 9. Henrik Kristoffersen (NOR) 76 b
...
- 1. Marco Odermatt (SUI) 1016 b
- 2. Marco Schwarz (AUT) 464 b
- 3. Cyprien Sarrazin (FRA) 460 b
- 4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 440 b
- 5. Vincent Kriechmayr (AUT) 316 b
- 6. Manuel Feller (AUT) 284 b
- 7. Dominik Paris (ITA) 279 b
- 8. Filip Zubčić (CRO) 258 b
- 9. Henrik Kristoffersen (NOR) 225 b
- 10. Bryce Bennett (USA) 222 b
- 10. James Crawford (CAN) 222 b
- 105. Jan Zabystřan (CZE) 11 b
Na bodech se jednou umístil i český reprezentant Jan Zabystřan, jedenáct bodů získal za 20. místo ve sjezdu ve Val Gardeně.
Pořadí SP
1. Marco Odermatt (SUI) 1016 b
2. Marco Schwarz (AUT) 464 b
3. Cyprien Sarrazin (FRA) 460 b
4. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 440 b
5. Vincent Kriechmayr (AUT) 316 b
6. Manuel Feller (AUT) 284 b
7. Dominik Paris (ITA) 279 b
8. Filip Zubčić (CRO) 258 b
9. Henrik Kristoffersen (NOR) 225 b
10. Bryce Bennett (USA) 222 b
10. James Crawford (CAN) 222 b
...
105. Jan Zabystřan (CZE) 11 b