Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 0:3 (kon.) | B. Bystrica – HC Slovan 5:7 (kon.) | Poprad – Michalovce 2:1 (kon.)
Trenčín – Spišská N. Ves 2:3 (po pr.) | Košice – Zvolen 4:0 (kon.) | Humenné – Nitra 4:1 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
5:7 (2:3, 1:2, 2:2)
HC SLOVAN Bratislava
Nedeľa 14.01.2024, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 36. kolo

Hostia vyhrávajú dnešný divoký zápas 7:5. Sledovali sme, ale veľmi zaujímavý a dobrý hokej. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer. (18:39:48)

59:23
    Slovan Bratislava dal gól! Hostia sa ubránili veľkému tlaku domáceho mužstva. Napokon sa k puku dostal SAMUEL TAKÁČ, ktorý poslal puk do odkrytej brány.

59:02
    Začala posledná minúta tretej tretiny. Domáci sú nasťahovaní v útočnej tretine.

58:24
    Domáci hrajú v šestici!

58:02
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:16
    Maier vyhadzuje puk do tretiny domácich a šiel striedať. Domácim ubiehajú sekundy extrémne rýchlo.

56:41
    Vela zachytil prihrávku. Zakončoval z ľavého kruhu, ale jeho strela nebola presná.

55:12
    Následuje reklamná prestávka.

54:51
    Banská Bystrica dala gól! Domáci po štvrtom góle okamžite vyrazili do útoku. Pred Godlom vznikla ďaľšia mela v ktorej sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ MATOUŠEK a doslova prestrčil puk za chrbát brankára hostí.

54:34
    Banská Bystrica dala gól! Domáci znižujú stav zápasu a vracajú sa tak ešte do zápasu! CARTER TURNBULL vybojoval puk pred bránou a prudkou strelou prekonáva Godlu v bráne hostí!

53:49
    Žitný vybojoval puk a vyrazil do útoku. Jeho zakončenie míňa domácu bránu.

52:33

51:27
    V tretej tretine je hra príliš kúskovaná.

50:44
    Turnbull vo veľkej šanci nedokázal prepáliť Godlu! Brankár hostí chytá dnes výborne!

49:55
    Domáci majú obrovský tlak! Bíreš nedokázal upratať puk do prázdnej brány!

48:55
    Vylúčenie v tíme HC SLOVAN Bratislava:
    Samson Mahbod – 2 min., hákovanie.

47:55
    Hora pálil od modrej čiary. Godla chytá a prerušuje hru.

46:59
    Gašpar pálil z ľavého kruhu. Godla jeho pokus vyrazil.

Lissko

Góly a asistencie: 5. Luža (Ďatelinka, Matoušek), 10. Bíreš (Hora, Gašpar), 24. Vela, 55. Turnbull, 55. Matoušek – 16. Pecararo (Ranford, Mahbod), 16. Pecararo (Ranford), 18. Žitný (Šille), 23. Šille (Mahbod, Takáč), 38. Poirier (Pecararo, Maier), 41. Poirier (Takáč), 60. Takáč (Preisinger, Sersen)

HC MONACObet Banská Bystrica: Belányi (Bernát) – Bačík, Šenkeřík, Wilkins, Vela, Turnbull – Hora, D. Stránsky, Gašpar, Bíreš, Matoušek – Ďatelinka, Luža, Petriska, Faith, Výhonský – Žabka, Macek, A. Stránsky, Plančár
    Tréner: Raimo Helminen

HC SLOVAN Bratislava: Godla (Baroš) – Beňo, Korenčík, Ranford, Findlay, Pecararo – Golian, Romančík, Takáč, Poirier, Mahbod – Sersen, Maier, Žitný, Šille, Fominykh – Lukoší, Preisinger, Török
    Tréner: Peter Oremus

Rozhodca: Kalina, Žák – Knižka, Bogdaň