Sokolov – Přerov 3:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice B 3:2 (3:0 po s.n.) | Zlín – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.)
Znojmo – Poruba 2011 2:0 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:1 (kon.) | Prostějov – Slavia 4:0 (kon.)
Kolín – Třebíč 2:1 (kon.)
po s.n. (3:0)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice B
cz Pondelok 08.01.2024, 17:30 • Zimní stadion Pelhřimov • Chance Liga (CZ) • 36. kolo

V samostatných nájezdech uspěla Dukla Jihlava a bere ze zápasu druhý cenný bod. Adam Beran kompletně vynuloval střelce všech nájezdů Dynama. (20:05:59)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ HAVRÁNEK.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení rozhodující branka nepadla. Utkání definitivně rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:50
    Zdráhal tak jako tak zůstane na trestné lavici až do konce prodloužení. Dukla se zabydluje v pásmu.

63:41
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Jan Zdráhal – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

63:05
    Bilčík sprintem přebruslil všechny hráče Dynama a žádal si příhrávku od Čachotského. Jihlavský kapitán ho hledal před brankou, ale přihrávka byla příliš dlouhá.

62:00
    Nyní je to Dynamo, které se usadilo v útočném pásmu.

61:00
    Harkabus hledal před brankou Cachnína, který sice dostal puk, ale zpracovat se mu ho nepovedlo ideálně a dostal se s ním až za branku gólmana Dynama.

60:25
    Čachotský stále krouží s pukem na holi v pásmu před Honzíkovou klecí.

Milan Horák

Góly a asistencie: 2. Harkabus (Jelínek, T. Havránek), 8. Harkabus (Bilčík), rozh. náj. T. Havránek – 14. Lichtag (J. Mikyska, Nedbal), 23. Kaplan