Česká Lípa – Karlovy Vary 9:5 (kon.) | Tatran – BUTCHIS 11:5 (kon.) | Black Angels – Liberec 4:11 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 14:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Chodov 3:9 (kon.) | Ostrava – Vítkovice 3:5 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
9:5 (1:1, 3:2, 5:2)
FB Hurrican Karlovy Vary
cz Nedeľa 07.01.2024, 17:00 • SH Česká Lípa • Livesport Superliga (CZ) • 19. kolo

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. Budu se na vás těšit opět v pátek u souboje Liberce se Spartou. Přeji hezký zbytek večera. (19:00:12)

Je konec! Česká Lípa zvládla důležitý souboj s Karlovými Vary a připisuje si tři bod do tabulky a to je výrazně posouvá blíže k bojům play-off. Karlovy Vary už se pomalu budou soustředit na boje v play-down, které je na 99% čekají.

FBC 4CLEAN Česká Lípa – FB Hurrican Karlovy Vary 9:5
    Branky a nahrávky: 2. Slaný (Štěrba), 30. Pekárek (Kopič), 35. Slaný (Trčka), 40. Pekárek (TS), 41. Pšenička (Vavruška), 53. Pšenička (Trčka), 53. Seibert (Křenek), 59. Krajcigr (Pekárek), 60. Krajcigr (Seibert) – 13. Lebeda, 33. Hozman (Strachota), 39. M. Klápa (L. Macháček), 41. Péc (Kún), 55. M. Klápa (Korbel). Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. Diváci: 353. Zásahy brankářů: 14:17. Po třetinách: 1:1, 3:2, 5:2.

59:43 Radek KRAJCIGR - 9:5

59:43
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Další gól v prázdné brance! Jakub Seibert dostal míček na RADKA KRAJCIGRA, který měl velké problémy udržet stabilitu, ale zvládl to a bekhendem poslal míček do branky Karlových Varů! Asistence: Jakub Seibert.

59:19
    Rozhodčí se připletl do kombinace Karlových Varů a následovat bude buly v rohu hřiště za brankou Jana Dvořáka.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:39
    Karlovy Vary to ještě zkusí v šesti hráčích v poli!
    58:12 Radek KRAJCIGR - 8:5

58:12
    Česká Lípa střílí gól do odkryté klece! Ladislav Pekárek přihrál přesně na prchajícího RADKA KRAJCIGRA, který byl sice zezadu atakovaný Macháčkem, ale to mu nedělalo problém dovést míček do branky! Asistence: Ladislav Pekárek.

57:56
    Karlovy Vary až teď opět získaly míček a mají něco málo přes dvě minuty na vyrovnání!

57:33
    Hosté hrají v šesti. Adam Draslar už zůstává na střídačce!

57:33
    Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

57:18
    Štěpán Slaný uklidňuje hru a snaží se otupit na chvíli tlak hostujících hráčů, kteří chtějí vyrovnat za každou cenu.

56:48
    Adam Draslar stále čeká na pokyn ze střídačky, vzápětí byl velmi tvrdě faulován Krajcigr Svatkem na polovině hřiště.

56:15
    Pomalu se nám blíží čas, kdy Karlovy Vary půjdou do hry v šesti, ale teď to rozhodně nebude, protože domácí celek drží míček.

55:51
    Střela Lukáše Macháčka zamířila jen do prvního blokujícího hráče České Lípy.

55:18
    Vavruška zachytil míček, ale vzápětí byl o něj velmi rychle obrán Karlovy Vary nyní zatápějí domácím!
    54:43 Michal KLÁPA - 7:5

54:43
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary se nevzdávají! Matěj Korbel vzduchem přihrál přesně na MICHALA KLÁPU, který zkušeně dostal míček pod úrovní kolen do branky, která tak může platit! Asistence: Matěj Korbel.

54:00
    Dnešní utkání sleduje 353 diváků.

53:36
    Domácí se snaží odolat náporu Karlových Varů, kteří začínají střílet ze všech stran, ale Dvořák si zatím se vším poradil.
    52:55 Jakub SEIBERT - 7:4

52:55
    7:4! Další branka v podání České Lípy! Radim Křenek přihrál na JAKUBA SEIBERT, který se středem hřiště dostal do střelecké pozice a hostujícímu hráči propadl míček za záda velmi nešťastně! Asistence: Radim Křenek.
    52:34 Tomáš PŠENIČKA - 6:4

52:34
    Domácí jdou do vedení o dvě branky! Vladimir Trčka na sebe natáhl dva hráče, míček poté poslal přesně před branku na TOMÁŠE PŠENIČKU, který ho poslal ke vzdálenější tyči! Asistence: Vladimír Trčka.

52:25
    Nedovolený zákrok na Ladislava Pekárka, což oceňují fanoušci domácích ocelku potleskem. Česká Lípa bude rozehrávat z útočného rohu.

51:49
    Tentokrát vystřelil Ondřej Kopič, ale hostující brankář zasahuje svým ramenem proti této tvrdé střele.

51:26
    Střela Daniela Štěrby z levé strany mířila pouze nad branku Adama Draslara! Velká šance, která nebyla využita.

50:57
    Michal Klápa skončil v brance Jana Dvořáka, ale byl to právě on kdo fauloval domácího gólmana a Česká Lípa znovu bude na míčku.

50:21
    Oba týmy střídaly a Karlovy Vary se hnaly dopředu, jenže Pekárek v obraně dobře zapracoval a odebral míček soupeři.

50:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny třetí třetiny.

49:19
    Stále je to pouze o jednu branku, ale Karlovy Vary by rády srovnaly co nejdříve a mohly se tak trochu uklidnit.

48:52
    Dalekonosná rána Matěje Korbela mířila vedle branky domácího celku. Rozehrávat tak bude Česká Lípa.

48:22
    Korbel s Lebedou kombinují na své polovině a čekají na nějakou chybu soupeře.

47:56
    Korbel nyní pomohl Draslarovi, protože střelu z pravé strany zablokoval právě mimo jeho branku.

47:20
    Daniel Péc se dostal ke střele z výběhu, ale Jan Dvořák celou situaci viděl a bez problému zasáhl.

46:42
    Karlovy Vary se po delší době dostaly na míček, ale hned je napadá kapitán Radek Krajcigr, který tak šetří pár vteřinek od své branky.

46:02
    Následná střela Radima Křenka mířila pouze za branku Karlových Varů, kde míček sbírá Korbel.

45:35
    Velká šance pro Pekárka, který měl dvě velké šance, ale Adam Draslar dokázal neskutečně vychytat domácího útočníka!

44:58
    Nedovolený faul Radka Krajcigra v dost zbytečné pozici, ale naštěstí pro domácí je to jen nedovolený zákrok.

44:41
    Michal Kápa nepříjemně napadá rozehrávku České Lípy, ale nepodařilo se mu sebrat míček soupeři a musí bránit svou svatyni.

43:59
    Přerušení hry na polovině domácího celku, rozehrávat právě bude Česká Lípa, která posílá na hřiště druhou formaci.

43:21
    Seibertova střela z levé strany pouze minula levou tyč a zastavila se o zadní mantinel za brankou Adama Draslara.

42:59
    Pšenička šel s Vavruškou do přečíslení, ale prvně jmenovaný nedokázal dostat krosovou přihrávku na druhou stranu.

42:31
    Druhá třetina zatím probíhá jako ta první, ve velkém tempu a spoustou příležitostí na vstřelení branky.

41:58
    Česká Lípa se snaží co to jde, ale dostat se do dvoubrankového náskoku je skoro nemožné.

41:21
    Ondřej Kopič by l v obrovské šanci, ale nedokázal dostat míček mezi tři tyče a vystřelil mimo!
    40:57 Tomáš PŠENIČKA - 5:4

40:57
    Česká Lípa jde znovu do vedení! Václac Vavruška z hranice velkého brankoviště přihrál na levou stranu odkud do prázdné branky dokázal zakončit pohotově TOMÁŠ PŠENIČKA! Asistence: Václav Vavruška.
    40:35 Daniel PÉC - 4:4

40:35
    Máme srovnáno! Vojtěch Kún vzal míček po nepřesné přihrávce domácím, vzápětí se mu nepovedla střela z levé strany, ale DANIEL PÉC dokázal míček doklepnout do branky Jana Dvořáka! Asistence: Vojtěch Kún.

40:01
    Úvodní buly vyhráli opět domácí hráči.

40:01

Střely ve druhé části: 8:5.

Další třetina začne přibližně v 18:24.

Je za námi druhá třetina, která přinesla pět branek! Česká Lípa je zatím o trochu lepším týmem a vždy se dostane do toho jednobrankového vedení, které v tomto zápase dělá hodně! Stav je tedy po druhé třetině 4:3.

40:00
    39:32 Ladislav PEKÁREK - 4:3

39:32
    Česká Lípa si znovu bere vedení zpět! LADISLAV PEKÁREK si skvěle položil na zem Adama Draslara a zakončil přesně do levého horního rohu branky! Bez asistence.

39:32
    Ale na druhé straně už to trestné střílení bude a bude ho zahrávat Ladislav Pekárek!

39:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny!
    38:46 Michal KLÁPA - 3:3

38:46
    Karlovy Vary střílejí branku v přesilové hře! Hned z rozehrávky našel Lukáš Macháček připraveného MICHALA KLÁPU, který dokázal zamířit přesně do mezírky ve výstroji Jana Dvořáka! Asistence: Lukáš Macháček.

38:45
    Vyloučení za hru na zemi platí a Karlovy Vary tak budou mít dvě minuty přesilové hry.

38:45
    Ještě se zkoumá, jestli k zákroku nedošlo v malém brankovišti, poté by následovalo trestné střílení!

38:45
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa:
    Jakub Seibert – 2 min., Hra na zemi.

38:18
    Blíží se nám konec druhé třetiny a nyní bude následovat buly na polovině hřiště, které vzápětí vyhrál Michal Klápa.

37:47
    Domácí drží míček na své polovině a budou se snažit dohrát tuto třetinu v klidu a bez inkasované branky.

37:23
    Domácí hrají v plném počtu.

37:17
    Pozor! Jan Dvořák je ošetřovaný a vůbec to nevypadá dobře s jeho kolenem, doufejme, že bude v pořádku, navíc k tomu budou Karlovy Vary rozehrávat velmi slibnou standardní situaci!

36:58
    Domácí opět dokázali vyhodit a Karlovým Varům se tato přesilovka zatím vůbec nedaří.

36:38
    Domácí vybojovali faul na polovině Karlových Varů odkud budou i následně rozehrávat.

36:19
    Karlovy Vary teď svírají svého soupeře, který je zalezlý hluboko na své polovině!

35:47
    Pekárek nyní zahodil soupeře přes mantinel a může být rád, že Česká Lípa nehraje ve třech.

35:23
    Antonín Stárek – 2 min., Nedovolené vrážení.

34:40
    Pomalu se nám blíží konec druhé třetiny a Česká Lípa v tuto chvíli hraje velmi dobře a ráda by se od svého soupeře gólově vzdálila.
    34:04 Štěpán SLANÝ - 3:2

34:04
    Domácí si opět berou vedení zpět! Vladimír Trčka rozehrál z rohu hřiště na ŠTĚPÁNA SLANÉHO, který svou dělovou ránou zamířil přesně do pravé časti Draslarovy branky! Asistence: Vladimír Trčka.

34:00
    Nedovolený zákrok na Václava Vavrušku v rohu hřiště, rozehrávat bude domácí tým.

33:19
    Domácí se snaží hodně rychle zase odpovědět, ale v tuto chvíli se nedokážou dostat ani na polovinu soupeře.

32:49
    Na druhé straně musel být v pozoru Adam Draslar, který vychytal střelu z levé strany a posílá míček na své hráče.
    32:13 Marek HOZMAN - 2:2

32:13
    Karlovy Vary přeci jen využívají přesilovou hru! Michal Strachota nahrál na levou stranu, kde pár rychlých kroků dopřed udělal MAREK HOZMAN, který vymetl pravý horní rohu domácí branky! Asistence: Michal Strachota.

31:54
    Karlovy Vary opět dlouho kombinují na polovině svého soupeře, ale zatím ho nijak nedokázala překvapit.

31:21
    Marek Hozman vystřelil z první a trefil spojnici branky domácího celku! Velké štěstí pro Českou Lípu.

30:55
    Michal Klápa se snažil z pravé strany vystřelit, ale domácí obrana si vše pohlídala a zatím hraje v oslabení velmi dobře.

30:25
    Václav Vavruška – 2 min., Nedovolené vrážení.

30:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny zápasu!

29:52
    Domácí hráči cítí, že teď je pasáž hry kdy můžou celé utkání rozhodnout, hostujícímu celku se teď téměř nic nedaří.
    29:19 Ladislav PEKÁREK - 2:1

29:19
    Domácí si berou vedení zpět! Ondřej Kopič nahrál na LADISLAVA PEKÁRKA, který šel podél levého mantinelu až před branku Adama Draslara, přes kterého s velkou dávkou štěstí míček dostal a střílí vedoucí branku! Asistence: Ondřej Kopič.

28:39
    Domácí si žádají gól, ale zatím to nevypadá moc dobře, protože Česká Lípa se nedokáže dostat ani na polovinu svého soupeře.

28:15
    Tentokrát je pískaný nedovolený zákrok na Michala Klápu, který si tak vynutil rozehrávku z poloviny hřiště.

27:49
    Velmi dobrá střela od Daniela Štěrby, který se dostal až do středu hřiště, ale nedokázal zamířit přesněji mezi tři tyče!

27:18
    Ondřej Kopič natáhl ke střele z poloviny hřiště, ale jeho střelu mu zablokoval hned první bránící hráč mimo hřiště.

26:48
    Karlovy Vary se snaží držet kolem poloviny hřiště a napadají rozehrávku soupeře, kterému to dělá očividně velké problémy.

26:17
    Václav Vavruška leží na zemi a nevypadá to s ním vůbec dobře, nakonec se zvedá a Michal Klápa se mu šel ihned omluvit.

26:05
    Dzierža ztratil balónek na své polovině a pramení z toho další tlak Karlových Varů, Jan Dvořák, ale nemusel v této třetině nic těžšího řešit.

25:34
    Po dalším odrazu od mantinelu budou rozehrávat hosté z útočného rohu. Vzápětí ale z toho nic nebylo a hraje na balónku Česká Lípa.

25:04
    Jan Dvořák předvedl skluz jako ve fotbale, který míček posunul na svého spoluhráče v rohu hřiště a ten může podniknout útočnou akci.

24:41
    Oba týmy střídají, tato pasáž hry je z pohledu nezaujatého diváka neatraktivní.

24:04
    Domácí kotel opět hlasitě podporuje Českou Lípu, která by se ráda co nejrychleji ujala vedení a odskočila svému soupeři na větší rozdíl branek.

23:32
    Druhé třetina je zatím velmi opatrná z obou stran a každý z týmů čeká na toho druhého, co vymyslí.

22:59
    Radek Krajcigr se opět dostal k odraženému balónku, ale tentokrát musel míček vrátit zpět na svou polovinu, protože byl těsně bráněný.

22:31
    Od Jakuba Jirsy se míček odrazil mimo hřiště a hra je přerušena. Rozehrávat budou hosté ze své poloviny.

21:58
    Oba týmy v klidu střídají a domácí hráči za nedlouho rozjedou další útočnou akci.

21:29
    Hosté hrají v plném počtu.

21:08
    Nedovolené bránění od Radima Křenka, kterému se to vůbec nelíbí, ale verdikt rozhodčího už nezmění.

20:44
    Po nepřesné střele Radima Křenka budou mít k dispozici rozehrávku ze své vlastní poloviny hráči Karlových Varů.

20:29
    Česká Lípa dohrává přesilovou hru, ale zatím si pouze nahrává kolem branky Adama Draslara.

20:01

20:01

Střely v první části: 6:4.

Další třetina začne přibližně v 17:37.

Máme za sebou první třetinu, která přinesla dvě branky! Česká Lípa se ve 2. minutě dostala do vedení zásluhou Štěpána Slaného, který vypálil svou bombu od modré. Karlovy Vary srovnaly v oslabení na 1:1, tento stav platí i po první třetině.

20:00

19:29
    Vyloučení v týmu FB Hurrican Karlovy Vary:
    Vojtěch Kún – 2 min., Sekání.

19:19
    Kopič se dostal ke střele po krosové přihrávce, ale zasáhl jen dobře přesunutého hostujícího hráče!

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:41
    Pozor! Domácí mají výhodu a budou hrát přesilovou hru!

18:18
    Skvělé prodloužení na zadní mantinel od Slaného, nakonec bude mít domácí tým k dispozici rozehrávku z útočného rohu.

17:48
    Na druhé straně musel zasahovat právě Dvořák proti střele ze středu hřiště od Macháčka a to se mu povedlo.

17:27
    Domácí drží balónek u poloviny hřiště a chce do první přestávky jít s vedením alespoň jednoho gólu.

16:56
    Seibert šel s Krajcigrem do přečíslení 2 na 1, jenže prvně jmenovaný zvolil střelu, která mířila pouze nad branku Adama Draslara!

16:19
    V hale panuje dost bouřlivá atmosféra a to rozhodně může pomoct domácímu celku.

15:51
    Pomalu se nám blíží konec první třetiny a na hřišti se nám začíná dost přiostřovat.

15:14
    Karlovy Vary opět po ubráněné přesilové hře hrají na balónku, jenže Dvořáka od vstřeleného gólu nedokázaly překvapit.

14:39
    Česká Lípa se snažila využít špatného střídání Karlových Varů, ale nakonec si to vše Radim Křenek rozmyslel a čeká na své polovině.

14:07
    Radek Krajcigr výborně vystihl přihrávku a mohl jít sám na Draslara, jenže hostující obrana mu to nedovolila.

13:41
    Nyní se nám hra z obou stran uklidnila a ani jeden z týmů nechce udělat chybu, která by je vyšla draho.

13:15
    Domácí fanoušci podporují hráče, aby se pokusili co nejdříve vstřelit opět vedoucí branku v zápase.

12:50
    12:46 Jiří LEBEDA - 1:1

12:46
    Karlovy Vary dávají gól v oslabení! JIŘÍ LEBEDA se velmi jednoduše od pravého mantinelu dostal až do středu hřiště a zakončil přesně do pravého horního rohu Dvořákovy branky! Bez asistence.

12:23
    Do hry jde opět první přesilovková formace domácích, ale nemají moc času na vstřelení branky v přesilové hře.

11:59
    Karlovy Vary dobře drží kosočtverec před svým brankářem a nedává moc šancí soupeři k zakončení.

11:27
    Karlovy Vary měly k dispozici rozehrávku a vyhodily míček co nejdál to jen šlo a ušetřily pár vteřinek z trestu Hozmana.

11:09
    Česká Lípa dlouho kombinovala kolem branky Draslara, ale následná střela ze středu hřiště mířila do prvního blokujícího hráče.

10:50
    Marek Hozman – 2 min., Bránění ve hře.

10:15
    Nyní jsme sledovali spoustu osobních soubojů, nakonec rozhodčí odpískali faul Pekárka a domácímu publiku se to vůbec nelíbí.

10:01
    Přesunuli jsme se do druhé poloviny první třetiny.

9:35
    Česká Lípa si znovu poradila na středu hřiště a vzala si míček pod svou kontrolu, vzápětí oba týmy střídají.

8:59
    Hosté se v posledních vteřinách drží více na balónku, ale zatím to ke přímému ohrožení branky nevedlo.

8:26
    Na druhé straně z podobné pozice střílel Hrbáček, ale nalezl pouze zadní mantinel za brankou Jana Dvořáka.

7:56
    Krajcigr si ukopal míček na svou hůl a měl dost prostoru na středu hřiště, jenže minul levou tyč hostující branky!

7:21
    Hosté drží míček na své polovině a snaží se dostat před branku Jana Dvořáka, který zatím moc práce v dnešním zápase neměl.

6:47
    Hrbáček a Zahraj zatím nenapadají rozehrávku České Lípy, což je možná špatně a měli by více trápit domácí při zakládání útoků.

6:18
    Pícha se dostal k odraženému balónku a posílal ho rychle podél mantinelu, kde si ho opět vzali pouze domácí hráči a uklidňují hru.

5:53
    Domácí obrana teď sebrala míček ze vzduchu a posílá ho okamžitě na levou stranu, kde je Pekárek.

5:31
    Zatím hrají lépe domácí kteří jak je vidno, chtějí utéct do většího náskoku a mít větší klid na florbalkách.

4:58
    Radek Krajcigr získal balónek za brankou Karlových Varů a předložil ho před branku, kde šel do kličky Štěrba, který nevyzrál na Draslara!

4:34
    Další tvrdá rána z poloviny hřiště od Štěpána Slaného, který tentokrát nalezl pouze pozorného Adama Draslara.

4:06
    Nedovolený zákrok na Péce, který byl faulován u mantinelu, rozehrávat budou Karlovy Vary z poloviny České Lípy.

3:47
    Karlovy Vary se už dostaly do hry a snaží se co nejrychleji vyrovnat, dnešní duel je velmi důležitý pro oba dva týmy.

3:15
    Michal Klápa si skvěle naběhl u pravého mantinelu na nahrávku Korbela, který mu poslal přesný pas, ale zakončení šlo pouze do Dvořáka, který si připisuje úspěšný zákrok.

2:45
    Domácí šli do přečíslení 2 na 1, ale Václav Vavruška z levé strany zakončil pouze do boční sítě hostující brány.

2:16
    Domácí tým se tlačil do dalšího zakončení, jenže kolem levé tyče se nedokázal prosadit a Draslar sbírá míček, který ihned posílá dopředu.

1:59
    Nyní je přerušená hra po nedovoleném bránění na hostujícího gólmana, který se ale rychle zvedá a bude moct pokračovat ve hře.
    1:27 Štěpán SLANÝ - 1:0

1:27
    Česká Lípa jde do vedení! Daniel Štěrba nahrál na polovinu hřiště na volného ŠTĚPÁNA SLANÉHO, který zkusil vystřelit velmi tvrdou střelu, kterou Adam Draslar neviděl a propustil jí do sítě! Asistence: Daniel Štěrba.

0:56
    Oba týmy postupně střídají a na hřiště se dostávají druhé formace, vzápětí tu byla první střela, od Trčky, který zamířil pouze vedle branky Draslara.

0:44
    První přerušení hry, když míček opustil hrací plochu, rozehrávat bude domácí tým z útočného rohu.

0:28
    Česká Lípa se rychle dostala k míčku a snaží se hned ohrozit branku soupeře, ve které je dnes Adam Draslar.

0:01
    Úvodní buly vyhráli domácí hráči.

00:01

Zdravím všechny florbalové příznivce! Dnes se podíváme blíže na zápas České Lípy, která nastoupí v modrých dresech a hostujících Karlových Varů, které dnes obléknou modré dresy. Přeji všem příjemnou zábavu.

Úvodní sestavy

Trenér: Vladimír Trčka

Karlovy Vary: Draslar (Váradi) – Korbel, Kún, Rosa, Pícha, Svatek, Šťovíček – Hozman, Lebeda, T. Smolka, Zahraj, Péc, L. Macháček, Hrbáček, M. Klápa (C), Strachota, Staněk, Šmajda, Švarc.
    Trenér: Miroslav Závora

Rozhodčí dnešního zápasu jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.

Kdo je dnes favorit ?

Vzhledem k postavení v tabulce i vzájemným zápasům to je rozhodně Česká Lípa, která bude mít doma opět vynikající fanoušky, kteří ji povedou k vítězství. Karlovy Vary pokud udrží krok se soupeřem až do poslední třetiny budou mít rozhodně šanci uspět.

Poslední vzájemný zápas

Poslední zápas mezi sebou odehrály týmy 15. října v 7. kole Livesport Superlize. První třetina se velmi vyvedla České Lípě, která ji vyhrála 6:1 a do konce utkání si svůj náskok bedlivě strážila, nakonec vyhrála rozdílem 5 branek 8:3.

Česká Lípa se zatím nachází po 17 odehraných utkání na desáté pozici, která zajišťuje boje v play-off. Svěřenci Vladimíra Trčky hráli poslední utkání ve čtvrtek na hřišti Vítkovic, kde si nechali utéct začátek utkání a marně dotahovali vysokou ztrátu, nakonec zápas skončil 10:4 pro Vítkovice, které si připsali tři body do tabulky. Nejproduktivnějšími hráči České Lípy jsou Radim Křenek, který si připsal z pozice obránce už 22 kanadských bodů, za ním jsou Ladislav Pekárek s Radkem Krajcigrem, ti nasbírali zatím 21 kanadských bodů. Česká Lípa by ráda opět najela n vlnu vítězství a proti jejich dnešnímu soupeři to bude ideální příležitost.

Karlovy Vary se nepotýkají v tuto chvíli s moc velkou formou, jsou zatím na dvanácté pozici se ziskem 12 kanadských bodů, odlepily se ode dna, ale stále mají daleko k záchraně po základní části. Dobrou příležitost na to, aby získaly body měly Karlovy Vary doma v pátek proti Tatranu Střešovice, který sice dlouho vedl 5:2, ale domácí tým snížil na 5:4 a hrál bez brankáře, byl tam dvě dobré příležitosti, které nedokázaly využít a hosté brankou 18 vteřin před koncem potvrdili vítězství 6:4. Nejproduktivnější hráči týmu jsou Michal Klápa s 32 kanadskými body, za ním jsou Daniel Péc s 21 kanadskými body a Michal Strachota s 19 KB. I Karlovy Vary tak budou chtít dnes vyhrát.

Vítáme vás u on-line přenosu z 19. kola Livesport Superligy. Dnes se proti sobě postaví týmy FBC 4CLEAN Česká Lípa a FB Hurrican Karlovy Vary. Utkání začíná v 17:00.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 2. Slaný (Štěrba), 30. Pekárek (Kopič), 35. Slaný (Trčka), 40. Pekárek (t.s.), 41. Pšenička (Vavruška), 53. Pšenička (Trčka), 53. Seibert (Křenek), 59. Krajcigr (Pekárek), 60. Krajcigr (Seibert) – 13. Lebeda, 33. Hozman (Strachota), 39. M. Klápa (L. Macháček), 41. Péc (Kún), 55. M. Klápa (Korbel)

Využitie: 0:2. Zásahy brankárov: 14:17.
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Jukl) – Mlejnek, Seibert, D. Kellermann, Stárek, Slaný, F. Šedivý, Křenek – Dzierža, Pekárek, Vavruška, Trčka, Pšenička, Jirsa, Kopič, Štěrba, Krajcigr (C).
    Tréner: Vladimír Trčka

FB Hurrican Karlovy Vary: Váradi (Draslar) – Korbel, Kún, Rosa, Pícha, Svatek, Šťovíček – Hozman, Lebeda, T. Smolka, Zahraj, Péc, L. Macháček, Hrbáček, M. Klápa (C), Strachota, Staněk, Šmajda, Švarc.
    Tréner: Miroslav Závora

Rozhodca: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč