Fiorentina – Turín 1:0 (kon.) | Neapol – Monza 0:0 (kon.) | CFC Janov – Inter 1:1 (kon.)
Lazio – Frosinone 3:1 (kon.)
SSC Neapol
0:0 (0:0)
AC Monza
cz Piatok 29.12.2023, 18:30 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Talianska Seria A • 18. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost, přeji Vám všechno nejlepší do nového roku a po novém roce se na Vás budu opět těšit u dalších Onlajnů.
    Hezký zbytek večera.
    (20:32:43)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:21.

Máme za sebou velmi bláznivý duel 18. kola Serie A, ve kterém Neapol remizovala s Monzou 0:0. Bláznivý však ne v kvalitě hry.
    V prvním poločase měl jedinou šanci Anguissa.
    Ve 2. poločase měl zprvu obrovskou šanci Chviča Kvaracchelija, kterého vychytal hostující gólman. V minutě 68. neproměnil Pessina penaltu, kterou vychytal již v té době zraněný gólman Meret. V závěru se rozjel karetní Mariáš! Za 4 minuty padlo 7 žlutých karet a jedna červená pro domácího trenéra. Aby to hostujícímu trenérovi nebylo líto, ten šel za řeči do kabin v minutě 90+3. O dvě minuty později šel za ním Marič sedící na lavičce, který si také neodpustil nějaké poznámky nemístné.
    Rozhodčí tak zápas raději v 90+7. minutě ukončil za stavu 0:0.

90+8

90+5
    Emoce na hřišti planou!!
    Červenou kartu dostal hráč Monzy sedící na lavičce. Mirko Marič byl hráčem, který si pustil pusu na špacír.

90+3
    Tak hrajeme bez trenérů!
    Raffaele Palladino za své velké protesty viděl přímou červenou kartu a byl poslán do kabin.

90+2
    Obrovskou šanci měl Gianluca Gaetano! Sám se ocitl před hostující bránou, ale selhal a nechal vyniknout brankáře hostí, který jeho pokus vyrazil na roh.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí mají k dispozici autové vhazování poblíž šestnáctky hostí.

87
    Své postavení si nepohlídal Andrea Colpani. Asostent mu odmával ofsajd.

86
    Hráči Neapole klidní hru a kombinují na své půlce.

85
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Stanislav Lobotka, přichází Giovanni Simeone.

83
    Walter Mazzarri za své opětovné chování viděl 2. žlutou kartu, takže červenou. Velká nedisciplinovanost Neapole. V posledních dvou utkáních viděli jen za disciplínu hráči a trenér 5 žlutých a 2 přímé červené karty.

82
    Chviča Kvaracchelija a Warren Bondo za vzájemnou potyčku viděli žlutou kartu. Hra je velmi ostrá.

81
    Walter Mazzari, trenér domácích, vidí za své protesty taktéž žlutou kartu. Rozhodčí rozehrál velký karetní mariáš. Již 7 žlutá karta v zápase.