Real Betis – Girona 1:1 (kon.) | Cadiz – Sociedad 0:0 (kon.) | Alavés – Real Madrid 0:1 (kon.)
Mallorca – Osasuna 3:2 (kon.)
Real Betis
1:1 (0:1)
Girona FC
cz Štvrtok 21.12.2023, 19:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 18. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 6:9. (21:00:29)

Je konec! Real Betis nakonec uhrál s Gironou remízu 1:1. Obrovské šance měl ale domácí Betis. Pérez i Diao ve vyložených pozicích přestřelili branku. Ve 27. minutě pak Péreze vychytal skvělý gólman. O deset minut později Ruibal ve vápně fauloval Savia, což z penalty potrestal Dovbyk. Po změně stran hosté mohli přidat druhou branku, ale Dovbyk z malého vápna branku netrefil. Domácí v závěru zvýšili aktivitu a dočkali se odměny. V 89. minutě totiž tvrdou ránou vyrovnal Germán Pezzella.

90+4

90+3
    Abde Ezalzúlí prošel od poloviny hrací plochy až do pokutového území, kde zkusil střelu vnějším nártem, ale Gazzanigu nenachytal.

90+2
    Domácí Betis vytáhl presink vysoko na polovinu Girony. Příznivci celku ze Sevilly nyní ženou své oblíbence vpřed hlasitým skandováním.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Girona se okamžitě vydala vpřed a získala rohový kop.

89
    Real Betis právě vstřelil branku! Je vyrovnáno! Domácí celek se v samotném závěru utkání dočkal vytoužené branky! Po rohovém kopu se do odraženého míče položil GERMÁN PEZZELLA a napálil jej do sítě!

87
    Miguel Gutiérrez podpořil ofenzivu Girony náběhem po levé straně, nicméně ani on se neodhodlal k odcentrování.

86
    Aleix García rozehrál na levou stranu hrací plochy, nicméně defenziva Realu Betis se dokázala stáhnout pod míč.

85
    Domácí celek stupňuje svou aktivitu, nicméně kombinace kolem vápna skončila jen vybojovaným rohovým kopem.

84
    Assane Diao prošel po pravé straně do blízkosti velkého vápna, nicméně jeho přízemní centr trefil jen dobře postaveného stopera.

83
    Žlutá karta pro tým Girona FC (Aleix García).

82
    Portu na pravé straně obešel Péreze, nicméně špičkou kopačky si míč posunul příliš k čáře, odkud už se neuvolnil.

80
    Po rohovém kopu Girony se do zakončení dostal Stuani, nicméně jeho projektil proskákal vedle vzdálenější tyčky.

79
    Střídání v týmu Girona FC:
    ze hřiště odchází Yan Couto, přichází Valery Fernández,
    ze hřiště odchází Sávio, přichází Jhon Solís.

78
    Juanpe vybojoval míč na polovině hrací plochy, jenže přihrávkou mezi stopery domácího celku nikoho ze spoluhráčů nenašel.

77
    Aitor Ruibal se ve vápně opřel do odraženého míče, nicméně jeho projektil skončil vysoko nad břevnem hostující branky.

76
    Domácí celek zahrával rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, nicméně pozorný Gazzaniga míč zalepil v rukavicích.