Real Betis – Girona 1:1 (kon.) | Cadiz – Sociedad 0:0 (kon.) | Alavés – Real Madrid 0:1 (kon.)
Mallorca – Osasuna 3:2 (kon.)
Deportivo Alavés
0:1 (0:0)
Real Madrid
Štvrtok 21.12.2023, 21:30 • Estadio de Mendizorroza (Vitoria-Gasteiz) • Španielska LaLiga • 18. kolo

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:13. (23:27:13)

Hráči Realu Madrid vyhrávajú dnešný zápas 1:0. Hostia hrali od 54 minúty bez vylúčeného Nacha Fernándeza. Gólom rozhodol v nastavenom čase Lucas Vázquez. Ja sa lúčim a prajem ešte pekný večer.

90+8

90+8
    Jude Bellingham to spravil výborne a vybojoval štandardnú situáciu.

90+6
    Striedanie v tíme Real Madrid:
    z ihriska odchádza Rodrygo, prichádza Dani Ceballos.

90+4
    Hráči Deportiva doslova prehajdákali presilovku. Ostáva im len pár minút na vyrovnanie.

90+2
    Real Madrid dal gól! Hostia pravdepodobne rozhodujú dnešný zápas! Na rohový kop si vyskočil najnižší hráč Realu Madrid na ihrisku LUCAS VÁZQUEZ a peknou hlavičkou prekonáva Siveru v domácej bráne.

90+1
    Hlavný rozhodca nadstavuje 5 minút.

90
    Žltá karta pre tím Deportivo Alavés (Nahuel Tenaglia).

90
    Rioja sa dostával do vápna z ľavej strany. Výborne ho zablokoval Tchouaméni. Následuje rohový kop Deportiva.

88
    Domáci zakladajú postupný útok od brankára Siveru.

86
    Hostia sú v posledných minútach aktívnejší.

84
    Žltá karta pre tím Real Madrid (Jude Bellingham).

84
    Rodrygo to vyskúšal spoza pokutového územia. Sivera jeho pokus chytá.

83
    Žltá karta pre tím Deportivo Alavés (Javi López).

82
    Aktuálny pomer držania lopty 40% : 60%.

80
    Tony Kroos zakrútil center do pokutového územia. Jeho pokus našiel len pripraveného Siveru.