Trebišov – Modré Krídla 4:2 (kon.)
HK STEEL TEAM Trebišov
4:2 (1:0, 0:0, 3:2)
Modré Krídla Slovan
Utorok 19.12.2023, 17:30 • Zimný štadión Trebišov • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 25. kolo

Vrece s gólmi sa roztrhlo v tretej tretine. Modré Krídla Slovan vymazali dvojgólové manko, no do predĺženia duel neposlali. Víťazný gól zaznamenal Ivan Novák a súpera dokatoval Matúš Matis. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (19:40:52)

59:56
    Trebišov dal gól! MATÚŠ MATIS neprihrával vľavo, ale poslal to na bránku od modrej čiary. Košický rodák potvrdil víťazstvo Trebišova. Asistencia: Lukáš Hamráček.

59:12
    Modré Krídla Slovan hrajú power-play!

59:12
    Modré Krídla Slovan oddychový čas!

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:26
    Trebišov dal gól! Prihrávka ako lusk. IVAN NOVÁK obsadil zadnú konštrukciu bránky. Nastavil hokejku a nedal šancu brankárovi Slovana. Asistencie: Matúš Matis a Filip Vrábeľ.

54:01
    Modré Krídla Slovan dávajú gól! Varga sa dlho nezdržal na trestnej lavici. Delovku Vidoviča usmernil za chrbát Gajana RICHARD PETRÁŠ. Asistencie: Dušan Klučiar a Filip Vidovič.

53:44
    Vylúčenie v tíme HK STEEL TEAM Trebišov:
    A. Varga – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

52:43
    Zakázané uvoľnenie. Hostia z Bratislavy majú šancu získať pobyt v útočnej tretine.

52:03
    Kokšarov sa dostal do streleckej príležitosti. Gadžiev si zachoval chladnú hlavu a koncovku zblízka vyrazil hornou časťou tela.

49:53
    Antonio Ožvald si ešte bude musieť počkať na prípadné vylepšenie svojich štatistík. Šancu na strelu mu vzali čiaroví arbitri, pretože bol v postavení mimo hry.

49:27
    Modré Krídla Slovan hrajú s piatimi hráčmi.

49:06
    Vypýtaná prihrávka na kruh. Dostal ju Dominik Šimčák. Gadžiev sa presunul s jeho streleckým pokusom.

48:18
    Šimčák nezachytil nepresné zakončenie Matisa. Šimon Groch tak musí stiahnuť hru za bránku Gajana a počká na opätovné zoradenie spoluhráčov.

47:44
    Bratislavská obrana ide tvrdo po hráčoch Trebišova, ktorí robia nepríjemnosti v bránkovisku. Presvedčil sa o tom Romanov i Varga.

47:27
    Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
    Ličko – 2 min., sekanie.

46:58
    Kvalitný bekčeking v podaní obrancu Lukáša Bohunického. Situáciu zvládol, keďže Adam Varga sa nestihol rozbehnúť zo stredného pásma.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ivan Harčár

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 6. Romanov, 43. S. Nagy (Romanov, Chismatullin), 58. I. Novák (Matis, Vrábeľ), 60. Matis (Hamráček) – 46. Ožvald, 55. R. Petráš (Klučiar, Vidovič)

HK STEEL TEAM Trebišov: Gajan – Šisterov, Valečko, Bdžoch, Marián Štec, Kokšarov, Groch, Zámborský, Komorovský – I. Novák, Vrábeľ, Matis – Chismatullin, Romanov, S. Nagy – A. Varga, Šimčák, Hamráček – Matej Komloš, Barna, Farkaš.
    Tréner: Dušan Kobeľa.

Modré Krídla Slovan: Gadžiev – Bohunický, Krakovský, Ličko, Marcinko, Myšiak, Vidovič – Janča, Včelka, D. Hájnik – Ožvald, R. Petráš, Klučiar – Dudáš, Mamonov, Fetkovič – L. Jendek, Adamčík, Trubač.
    Tréner: Ján Lipiansky.

Rozhodca: Kalina, Smrek – Janiga, Riš.