Detroit – Anaheim 3:4 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 4:3 (kon.) | Winnipeg – Montreal 2:3 (po pr.)
Dallas – Seattle 4:3 (po pr.) | Calgary – Florida 3:1 (kon.)
Detroit Red Wings
3:4 (0:3, 1:1, 2:0)
Anaheim Ducks
cz Utorok 19.12.2023, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

55:31
    Mintjukov v předbrankovém prostoru trefil holí do obličeje Fischera a je vyloučen na čtyři minuty! Dokáže toho Detroit využít?

52:26
    Gudas v předbrankovém prostoru držel svému soupeři hůl a je vyloučen na dvě minuty. Detroit dostává velkou šanci přiblížit se na rozdíl jednoho gólu.

49:07
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
    Michael Rasmussen – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
    Ryan Strome – 2 min., krosček.

46:30
    Dostál natáhl hůl a podrazil Walmana. Red Wings si zahrají přesilovou hru.

43:04
    Johnston se provinil hákováním a Fischer nafilmovaným pádem. Bude se hrát ve čtyřech.

38:21
    Fabbri se provinil hákováním a přesilová hra Detroitu končí.

37:02
    Za krosček míří na trestnou lavici Vatrano. Detroit dostává další příležitost zahrát si přesilovou hru, zatím se v nich Red Wings hodně trápí.

27:55
    Mintjukov je vyloučen na dvě minuty za podrážení a Detroit si zahraje přesilovou hru.

18:06
    Holl se provinil držením a Ducks si zahrají další přesilovou hru.

15:33
    Kostin se natlačil do brankoviště a sestřelil Dostála, útočník Red Wings je vyloučen na dvě minuty.

09:15
    Leason fauloval ve středním pásmu a je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 23. Petry (Copp, P. Kane), 48. DeBrincat (P. Kane, Gostisbehere), 58. DeBrincat (Gostisbehere, Larkin) – 3. Gudas (Leason, Henrique), 9. Mintjukov (Carlsson, Terry), 19. Henrique (Fowler, R. Strome), 22. Terry (Vaakanainen, Killorn)

Detroit Red Wings: Husso (18. Reimer) – Seider, Walman, Petry, Chiarot (A), Holl, Gostisbehere – P. Kane, Larkin (C), Veleno – Raymond, Compher, DeBrincat – Fabbri, Copp (A), Rasmussen – Sprong, Fischer, Kostin.
    Tréner: Derek Lalonde

Anaheim Ducks: Dostál (Clang) – LaCombe, Fowler (A), Ljubuškin, Mintjukov, Gudas, Vaakanainen – Terry, R. Strome, Killorn – Leason, Henrique (A), Vatrano – McGinn, Carlsson, Max Jones – Silfverberg (A), Carrick, R. Johnston.
    Tréner: Greg Cronin

Rozhodca: St. Laurent, Pollock – Alphonso, Fournier

Diváci: 19 515