Brémy – Augsburg 2:0 (kon.) | Frankfurt – Bayern 5:1 (kon.) | Heidenheim – Darmstadt 3:2 (kon.)
Union Berlín – Mönchengladbach 3:1 (kon.) | Wolfsburg – Freiburg 0:1 (kon.) | Dortmund – Lipsko 2:3 (kon.)
1. FC Union Berlín
3:1 (1:0)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 09.12.2023, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Nemecká Bundesliga • 14. kolo

84
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Paul Jaeckel.

81
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Tomáš Čvančara, přichází Grant-Leon Ranos.

77
    Mönchengladbach právě vstřelil branku! Hosté se ihned po rozehrávce dočkali snížení! Na centr z pravé strany si krásně naskočil nehlídaný ALASSANE PLÉA, který hlavou nedal gólmanovi šanci!

76
    Union Berlin právě vstřelil branku! Fantastické střídání domácího kouče! MIKKEL KAUFMANN prošel s míčem u nohy kolem třech soupeřů až na hranici velkého vápna, odkud vypálil placírkou a jeho rána zapadla do sítě!

75
    ze hřiště odchází Kevin Volland, přichází Brenden Aaronson,
    ze hřiště odchází Kevin Behrens, přichází Mikkel Kaufmann.

71
    ze hřiště odchází Joe Scally, přichází Marvin Friedrich,
    ze hřiště odchází Rocco Reitz, přichází Florian Neuhaus,
    ze hřiště odchází Luca Netz, přichází Patrick Herrmann.

61
    ze hřiště odchází Benedict Hollerbach, přichází András Schäfer.

59
    ze hřiště odchází Christoph Kramer, přichází Nathan Ngoumou.

51
    Union Berlin právě vstřelil branku! Union se dočkal odměny za výborný výkon v úvodu druhého poločasu! Defenziva hostů neodvrátila míč do bezpečí. Zpoza vápna se do míče pravačkou opřel BENEDICT HOLLERBACH, který si připsal svou první branku v nejvyšší soutěži!

47
    Jenže raketový vstup do druhé půle mohl mít spíše domácí celek! Kevin Volland dostal přihrávku do vápna a jeho přízemní křížnou ránu brankář skvěle vykopl!

45+4
    Domácí mohli v závěru poločasu přidat druhou branku! Jérôme Roussillon se z voleje opřel do padajícího centru, ale gólman jeho ránu vyškrábl na roh!

33
    Žlutá karta pro tým Borussia Mönchengladbach (Julian Weigl).

30
    Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Josip Juranović).

24
    Union Berlin právě vstřelil branku! Domácí celek se dostává do vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil KEVIN VOLLAND, který míč placírkou poslal do dolního rohu!

22
    Penalta pro domácí Union Berlín! Po centru z levé strany hlavičkoval Volland a Netz jeho pokus zblokoval rukou!

21
    Domácí zahodili obrovskou šanci! Behrens šel sám na brankáře, kterého chtěl lobovat, nicméně poslal míč jen do horní sítě!