Philadelphia – Pittsburgh 2:1 (po pr.) | Tampa Bay – Dallas 4:0 (kon.) | Winnipeg – Carolina 2:1 (kon.)
Montreal – Seattle 4:2 (kon.) | Arizona – Washington 6:0 (kon.) | Vegas – St. Louis 1:2 (po pr.)

Tampa právě vstřelila branku!
    Domácí velmi dobře zatlačili na rozehrávku Dallasu a Suter nakonec spíš jen přihrál kotouč mezi kruhy na ANTHONYHO CIRELLIHO, jenž bekhendem překonává Oettingera. Bez asistence.

48:44
    Dallas bude hrát svou "první" přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Steven Stamkos (TBL).

47:49
    Tak další obrovská šance Dallasu brankou neskončila. Smith bekhendem poslal kotouč na Vasilevského, který jej vyrazil přímo na hůl Benna, jenž však poté trefuje lapačku domácího brankáře.

44:16
    Pointovi se podařilo přihrát kotouč Stamkosovi, kterého však skvěle vychytal Oettinger.

43:23
    Esa Lindell (DAL) míří na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za sekání.
    43:05 Luke GLENDENING - 3:0

43:05
    Dellandrea na modré čáře trefil blokujícího LUKA GLENDENINGA, který poté jel sám na Oettingera, kterého překonal svým bekhendovým zakončením. Bez asistence.

39:47
    Tak v tomto utkání zřejmě Dallas opravdu branku nedá. Duchenovi se podařilo křižně dostat puk na volného Seguina, jehož pohotové zakončení chytá přesunující se Vasilevskij.

32:54
    Z čista jasna se do obrovské šance dostal Johnston, který však z velkého blízkosti Vasilevského neprostřelil a z následné dorážky neuspěl ani Dellandrea!

30:10
    Tak přesilová hra Tampy Bay vydržela pouhých pět vteřin. Za bránou Dallasu totiž Brayden Point (TBL) přidržel Lindella a dostává dvě minuty.

30:04
    Tampa Bay si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za držení dostává Ty Dellandrea (DAL).
    23:36 Kučerov byl velmi blízko druhé brance v utkání, ale proti byla branková konstrukce.

23:36
    Pointovi se podařilo procpat kotouč mezi dvěma hráči Dallasu na Kučerova, jenž poté z pravého kruhu prostřelil Oettingera, ale tomu pomohla branková konstrukce.

21:34
    Cirelli přihrával před zcela prázdnou klec Eyssimontovi, jenže tomu nakonec jel puk kousek za jeho tělo, a tak se k němu nedostal.
    18:21 Anthony CIRELLI - 2:0

18:21
    Domácím se daří odskočit na rozdíl dvou branek. Kučerov na modré čáře přenechal kotouč Černákovi, který s ním poté najel až za bránu Dallasu, odkud přihráli ANTHONYMU CIRELLIMU, jenž se trefil k vzdálenější tyči. Asistence: Erik Černák, Nikita Kučerov.

16:02
    Ani další velká příležitost Robertsona brankou nekončí, když i jeho střela skončila na skvěle chytajícím Vasilevském.

15:45
    Hintz se dostal do obrovské příležitosti, avšak jeho střela po ledě skončila na Vasilevském.

10:19
    Z čista jasna se však do obrovské příležitosti dostal domácí Glendening, který však Oettingera střelou mezi betony nepřekonal.
    07:47 Nikita KUČEROV - 1:0

07:47
    Bolts otevírají skóre tohoto utkání! Domácí uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu a kotouč se nakonec dostal na modrou čáru k Sergačjovi, jenž si všiml zcela volného NIKITY KUČEROVA, jenž byl mezi kruhy, kam i obdržel přihrávku a následně se trefil přesně pod břevno hostující klece: Asistence: Michajl Sergačjov, Steven Stamkos.

03:01
    Tampa Bay vyhrála následné vhazování čistě na hůl Kučerova, který na nic nečekal a jeho pohotová střela skončila na ramenu Oettingera.

01:58
    Benn zpoza klece nahrál mezi kruhy na Johnstona, jenž ihned vypálil a jeho střelu se Vasilevskému podařilo vyrazit. To byla první větší šance tohoto zápasu.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 8. Kučerov (Sergačov, Stamkos), 19. Cirelli (Černák, Kučerov), 44. Glendening, 53. Cirelli

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – Hedman, Perbix, Sergačov, Černák, de Haan, D. Raddysh – Stamkos, Kučerov, Point – Hagel, Cirelli, Barré-Boulet – Jeannot, Paul, Eyssimont – Motte, Glendening, Watson.
    Tréner: Jon Cooper

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – R. Suter, Lindell, Hakanpää, Hanley, Heiskanen, Harley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Benn, W. Johnston, Dellandrea – Marchment, Duchene, Seguin – Cr. Smith, Faksa, Steel.
    Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Hebert, Lambert – Marquis, Alphonso