Black Angels – Vítkovice 4:11 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 9:8 (kon.) | BUTCHIS – Ostrava 3:7 (kon.)
Karlovy Vary – Bohemians 7:13 (kon.)
FBC Liberec
9:8 (3:3, 4:0, 2:5)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 03.12.2023, 15:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga (CZ) • 14. kolo

56:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté ztrácí už jen jednu branku. Po střele PATRIKA SUCHÁNKA totiž Liberec opět inkasuje. Asistence: Ronald Gašparík.

53:34
    Obrat hostů začíná nabírat reálné rozměry. Prosazuje se opět MILAN TOMAŠÍK po krásné střele ze zátahu. Ta mířila přímo do horního růžku branky. Asistence: Adam Delong.

50:59
    Boleslav se při hře v šesti prosazuje! Další snížení obstaral MILAN TOMAŠÍK. Asistence: Adam Delong.

50:08
    Tomáš Týc spěchá na střídačku! Joonas Naava se logicky velmi brzy rozhodl pro hru v šesti.

48:18
    Necelých dvanáct minut před koncem základní hrací doby Boleslav snižuje! O branku se postaral JAKUB GRUBER. Asistence: Dominik Beneš.

44:12
    Liberec právě vstřelil branku!
    Rychlá odpověď domácích! Ti si po střele VOJTĚCHA WIENERA znovu berou pětibrankový náskok. Asistence: Prokop Ferdan.

43:09
    Gól naděje pro Mladou Boleslav! LUKÁŠ PUNČOCHÁŘ střelou na bližší tyč překonává Petra Chlada. Asistence: Milan Tomašík.

40:17
    Také třetí třetina začíná lépe pro domácí! VOJTĚCH WIENER vystřeluje Liberci pětibrankové vedení po krásně vyřešeném samostatném úniku. Asistence: Jakub Faksa.

31:33
    Střídání v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
    ze hřiště odchází Lukáš Bauer, přichází Tomáš Týc.

31:33
    Liberec přidává další zásah! Konkrétně je to JAKUB KOPECKÝ, který vyhání Lukáše Bauera z branky. Bez asistence.

30:48
    Bauer nejdříve vytáhl parádní zákrok proti střele Šoltyse, následně už však na dorážku VOJTĚCHA WIENERA nestačil. Asistence: Jan Šoltys.

29:59
    Dvougólové vedení pro Liberec! Jakub Mádlo poté, co vybojoval míček na půli hřiště, jej předložil PATRIKU ROZKOVCOVI, jenž už se před téměř prázdnou brankou nemýlil. Asistence: Jakub Mádlo.

23:17
    Krásná krosová přihrávka našla přesně hokejku JAKUBA KOPECKÉHO, pro nějž už nebyl problém rozvlnit síť. Liberec jde znovu do vedení. Asistence: Vojtěch Janeček.

19:07
    Střela RONALDA GAŠPARÍKA na bližší tyč vyrovnává dnešní utkání. Asistence: Jakub Gruber.

18:21
    Jakub Vařecha natáhl ke střele, ale bohužel pro něj jeho rána končí pouze na tyči.

16:06
    Domácí dvěma slepenými góly otáčí skóre. Brejkovou situaci Prokop Ferdan vyřešil skvěle, když míček předložil volnému LUKÁŠI DOLEJŠOVI, jenž už míček dokázal zamést do poodkryté branky. Asistence: Prokop Ferdan.

14:32
    Přesilovková souhra dvou účastníků posledního juniorského mistrovství světa vyrovnává toto utkání. Po přihrávce Smutného se prosadil JAKUB FAKSA. Asistence: Filip Smutný.

13:11
    Krátce po přesilovkové trefě se hosté oslabují. Patrik Suchánek si odpočine na dvě minuty, když se provinil sekáním.

11:52
    ADAM DELONG využívá přesilovou hru, a tak se Mladá Boleslav poprvé v utkání ujímá vedení. Asistence: Jakub Vařecha.

10:57
    Vyloučení v týmu FBC Liberec:
    Radek Valeš – 2 min., Držení.

07:42
    Spolupráce dravého mládí se zkušenostmi přináší Mladoboleslavským úspěch. Po přesné střele se prosazuje FILIP BERGMAN. Asistence: Adam Delong.

05:48
    Liberec si bere vedení! Přesná střela VOJTĚCHA WIENERA zamířila do levé šibenice. Lukáš Bauer byl proti ní bezmocný. Asistence: Jakub Faksa.

Filip Prokeš

Góly a asistencie: 6. Wiener (Faksa), 15. Faksa (Smutný), 17. Dolejš (Ferdan), 24. Kopecký (Janeček), 30. Rozkovec (Mádlo), 31. Wiener (Šoltys), 32. Kopecký, 41. Wiener (Faksa), 45. Wiener (Ferdan) – 8. Bergman (Delong), 12. Delong (Vařecha), 20. Gašparík (Gruber), 44. Punčochář (Tomašík), 49. Gruber (D. Beneš), 51. Tomašík (Delong), 54. Tomašík (Delong), 57. Suchánek (Gašparík)

Využitie: 1:1. Zásahy brankárov: 31:22.
    FBC Liberec: Chlad (V. Dufek) – Kárník, Valeš, Fišera, T. Čermák, Šoltys, Dolejš, Janeček – Kopecký, Mádlo, Čumperlík, Rozkovec, Korych, Smutný, Ferdan, Wiener, Faksa, F. Kučera.
    Tréner: Petr Kološ

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (32. Týc) – D. Šebek, Suchánek, Besta, Gruber, Zoufalý, Zakonov, Punčochář, Feigl – Tomašík, J. Bína, Tokoš, D. Beneš, Vařecha, Sládek, Bergman, Delong, Gašparík, Natov.
    Tréner: Joonas Naava

Rozhodca: Kamil Sojka a Tomáš Sojka