Black Angels – Vítkovice 4:11 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 9:8 (kon.) | BUTCHIS – Ostrava 3:7 (kon.)
Karlovy Vary – Bohemians 7:13 (kon.)
FB Hurrican Karlovy Vary
7:13 (2:5, 5:5, 0:3)
FbŠ Bohemians
cz Nedeľa 03.12.2023, 18:00 • HMS Karlovy Vary • Livesport Superliga (CZ) • 14. kolo

FB Hurrican Karlovy Vary – FbŠ Bohemians 7:13
    Branky a nahrávky: 14. Strachota (M. Klápa), 15. Zahraj (Pícha), 21. Péc (Rosa), 29. M. Klápa (Strachota), 35. Hozman (L. Macháček), 37. M. Klápa (Strachota), 40. Hozman (Péc) – 4. Batkovič (L. Trnka), 5. Gajdoš (P. Šebek), 11. Kvasnica (Buršík), 15. Batkovič (Zezulka), 17. Buršík (Malič), 23. Gajdoš (J. Petrák), 25. P. Šebek (Gajdoš), 30. Kawulok (Bílek), 31. Gajdoš (J. Petrák), 40. Bílek (K. Petrák), 51. Malič (J. Petrák), 59. Buršík (Gajdoš), 60. Kawulok (Kvasnica). Rozhodčí: Bališ Přemysl, Varga Peter. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. Diváci: 159. Zásahy brankářů: 24:17. Po třetinách: 2:5, 5:5, 0:3. (20:00:27)

Hvězdy utkání: Michal Strachota – Matúš Gajdoš

Je dobojováno. Hosté si ve třetí třetině pohlídali náskok a z Karlových Varů si vezou tři body.

59:51 Ondřej KAWULOK - 7:13

59:51
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Další branku do odkryté klece dává ONDŘEJ KAWULOK. Asistence: Tomáš Kvasnica.
    58:50 Jakub BURŠÍK - 7:12

58:50
    Autorem branky je JAKUB BURŠÍK, který trefuje prázdnou branku a pečetí vítězství Bohemky. Asistence: Matúš Gajdoš.

58:30
    Domácí stále v šesti, ale žádná velká šance nepřichází.

57:53
    Vary kombinují, ale chybí jim střelba.

57:05
    Domácí hrají bez brankáře.

57:01
    Oddechový čas pro tým FB Hurrican Karlovy Vary.

56:49
    Buršíkův pokus letěl vysoko nad branku.

56:00
    Petrák vystřelil z otočky a Draslar musel zasahovat.

55:51
    Hosté drží míček a střídají.

54:19
    Gólostroj se zastavil a oba týmy důsledně brání.

53:15
    Domácí jsou pod souvislým tlakem.

52:01
    Petrák prověřil Draslara, který chytá!

51:28
    Hosté se snaží držet míček a dojít si v závěru v poklidu pro tři body.

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 14. Strachota (M. Klápa), 15. Zahraj (Pícha), 21. Péc (Rosa), 29. M. Klápa (Strachota), 35. Hozman (L. Macháček), 37. M. Klápa (Strachota), 40. Hozman (Péc) – 4. Batkovič (L. Trnka), 5. Gajdoš (P. Šebek), 11. Kvasnica (Buršík), 15. Batkovič (Zezulka), 17. Buršík (Malič), 23. Gajdoš (J. Petrák), 25. P. Šebek (Gajdoš), 30. Kawulok (Bílek), 31. Gajdoš (J. Petrák), 40. Bílek (K. Petrák), 51. Malič (J. Petrák), 59. Buršík (Gajdoš), 60. Kawulok (Kvasnica)

Využitie: 1:2. Zásahy brankárov: 24:17.
    FB Hurrican Karlovy Vary: Draslar (Váradi) – Korbel, T. Smolka, Šmajda, Pícha – Hozman, Švarc, Zahraj, L. Macháček, Péc, Rosa, Hrbáček, M. Klápa (C), Svatek, Strachota, Lebeda, Šťovíček.
    Tréner: Závora Miroslav

FbŠ Bohemians: Mück (Hyršl) – Zezulka (C), Kawulok, Malič – P. Šebek, Dobisík, Krebner, K. Petrák, Řehoř, Buršík, Bílek, Gajdoš, L. Trnka, T. Trnka, J. Petrák, Virga, Kvasnica, Batkovič.
    Tréner: Grega Jozef

Rozhodca: Bališ Přemysl, Varga Peter