Tatran – Wiler-Ersigen 4:3 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
4:3 (3:2, 0:1, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:0
SV Wiler-Ersigen
cz Sobota 02.12.2023, 17:00 • Sportovní centrum Řepy • Pohár majstrov (muži) • Semifinále

To je ode mě vše a budu se na vás těšit u zítřejšího zápasu Česko – Polsko na MS žen v Singapuru od 11:45. (19:03:50)

Je konec! Až po prodloužení dokázal Tatran Střešovice postoupit a zahraje si ve finále Poháru mistrů s Falunem! Tatran až na druhou třetinu byl aktivnější a zasloužil si vyhrát! Wiler-Ersigen odehrál skvělý zápas se spoustou šancí, ale štěstí dnes stálo u Tatranu!

Tatran Střešovice – SV Wiler-Ersigen 4:3
    Branky a nahrávky: 8. Kisugite (Beneš), 14. Kreysa, 20. Boček (Eliáš), 62. Meliš (Kisugite) – 14. Bürki (Dudovič), 15. Wyss (Dudovič), 32. Affolter (Laubscher). Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Pospíšil. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:1. Diváci: 873. Zásahy brankářů: 14:12. Po třetinách: 3:2, 0:1, 0:0 – 1:0.

61:15 MELIŠ - 4:3

61:15
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tatran dává gól, který je posílá do finále Poháru mistrů! Martin Kisugite nahrál až téměř na polovinu hřiště, kde stál MILAN MELIŠ a ten z velké dálky dokázal vypálit na branku Yanicka Fluryho, který nedokázal na tuto střelu zareagovat! Asistence: Martin Kisugite.

60:40
    Hostující celek kombinuje na své polovině a nikam se nežene, stačí jedna malá chyba a může být hotovo.

60:01
    Úvodní buly vyhráli hráči hostů.

60:01

Jak minulý duel tak ten dnešní skončil 3:3! Prodloužení se bude hrát 10 minut, pokud se nerozhodne tak budou rozhodovat samostatné nájezdy.

60:00

59:30
    Dudovič vypálil velmi ostře na Tomáše Jurca, který dokázal prsty vylovit míček mimo branku!

59:12
    Oddechový čas pro tým SV Wiler-Ersigen.

59:03
    Oddechový čas pro tým Tatran Střešovice.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:36
    Tatran kombinuje za brankou hostů, kteří velmi svědomitě brání. Tomáš Hanák vybojoval rozehrávku z rohu hřiště.

58:03
    Yanick Flury po delší době musel zasahovat a povedlo se mu to na jedničku. Tatran mezitím odchází střídat.

57:33
    Jonáš Kreysa napadá rozehrávku Wileru, ale nakonec se mu míček nepodařilo vybojovat.

56:52
    Velmi opatrná hra z obou stran, což je samozřejmě jasné. Velice důležitá koncovka dnešního zápasu.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 8. Kisugite (Beneš), 14. Kreysa, 20. Boček (Eliáš), 62. Meliš (Kisugite) – 14. Bürki (Dudovič), 15. Wyss (Dudovič), 32. Affolter (Laubscher)

Využitie: 0:1. Zásahy brankárov: 14:12.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Jurco (Kliment) – Meliš, Kisugite, Kučera, Eliáš, Kolísko, Sládeček, Čermák – Havlas, Beneš (C), Hanák – Šindelář, Vavroušek, Boček – Šimek, Tlapák, Kreysa – Sádlo, Mühlfait.
    Tréner: Martin Pánek

SV Wiler-Ersigen: Flury (Fiechter) – Hollenstein, Bürki, Wyss, Ziehli, Tambini, Von Arx, Moser – Affolter, Laubscher, Louis (C) – Dudovič, Siegenthaler, Wahlgren – Vogt, Sikora, Känzig – Persici, Martinjas.
    Tréner: Lukas Schüepp

Rozhodca: Filip Drápal a Jakub Pospíšil